Tomáš Hronec s. r. o.
Jovice · Výroba kovových konštrukcií a ich častí
65 082 €tržby 2025 ▼ 37 %+777 €zisk 2025aktívna 8 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 105 845 €, výsledok hospodárenia 71 €
- 19 : tržby 101 260 €, výsledok hospodárenia 117 €
- 20 : tržby 107 678 €, výsledok hospodárenia 385 €
- 21 : tržby 88 232 €, výsledok hospodárenia 261 €
- 22 : tržby 108 195 €, výsledok hospodárenia 362 €
- 23 : tržby 147 651 €, výsledok hospodárenia 22 €
- 24 : tržby 103 947 €, výsledok hospodárenia 1 178 €
- 25 : tržby 65 082 €, výsledok hospodárenia 777 €
Tomáš Hronec s. r. o. (IČO 51243199) mala v roku 2025 tržby 65 082 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Tomáš Hronec
Tomáš Hronec má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 41 842 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 41 842 € | — |
| 2024 | — | 66 019 € | — |
| 2023 | — | 73 396 € | — |
| 2022 | — | 61 203 € | — |
| 2021 | — | 49 290 € | — |
| 2020 | — | 49 996 € | — |
| 2019 | — | 47 042 € | — |
| 2018 | — | 44 704 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Tomáš Hronec
Podľa Registra právnických osôb koná za Tomáš Hronec 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Tomáš Hronec
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- JUDr. Pavol Krajec100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Pavol Krajecod 17. 4. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Tomáš Hronec
Za rok 2025 má Tomáš Hronec v závierke tržby 65 082 €, o 37,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +777 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 147 651 €.
Výkaz ziskov a strát Tomáš Hronec
Najvyššie tržby: rok 2023, 147 651 €. Najnižšie: rok 2025, 65 082 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 65 082 € |
| 2024 | 103 947 € |
| 2023 | 147 651 € |
| 2022 | 108 195 € |
| 2021 | 88 232 € |
| 2020 | 107 678 € |
| 2019 | 101 260 € |
| 2018 | 105 845 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 0 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 173 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 777 € |
| 2024 | 1 178 € |
| 2023 | 22 € |
| 2022 | 362 € |
| 2021 | 261 € |
| 2020 | 385 € |
| 2019 | 117 € |
| 2018 | 71 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Tomáš Hronec
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,2 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tomáš Hronec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,2 % | +4,0 % |
| 2024 | +1,1 % | +3,1 % |
| 2023 | 0,0 % | +2,4 % |
| 2022 | +0,3 % | +2,4 % |
| 2021 | +0,3 % | +2,3 % |
| 2020 | +0,4 % | +1,9 % |
| 2019 | +0,1 % | +2,1 % |
| 2018 | +0,1 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2023 (+36,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −37,4 % |
| 2024 | −29,6 % |
| 2023 | +36,5 % |
| 2022 | +22,6 % |
| 2021 | −18,1 % |
| 2020 | +6,3 % |
| 2019 | −4,3 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Tomáš Hronec
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 517 €, vlastné imanie 7 215 € a záväzky 1 302 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 517 € | 7 215 € | 1 302 € |
| 2024 | 28 678 € | 7 398 € | 21 280 € |
| 2023 | 23 107 € | 6 219 € | 16 888 € |
| 2022 | 24 669 € | 6 196 € | 18 473 € |
| 2021 | 24 140 € | 5 834 € | 18 306 € |
| 2020 | 18 054 € | 5 574 € | 12 480 € |
| 2019 | 16 070 € | 5 189 € | 10 881 € |
| 2018 | 15 838 € | 5 071 € | 10 767 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Tomáš Hronec (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 082 € | 777 € | 8 517 € | 7 215 € | 1 302 € | 45 138 € | +1,2 % |
| 2024 | 103 947 € | 1 178 € | 28 678 € | 7 398 € | 21 280 € | 71 139 € | +1,1 % |
| 2023 | 147 651 € | 22 € | 23 107 € | 6 219 € | 16 888 € | 76 281 € | 0,0 % |
| 2022 | 108 195 € | 362 € | 24 669 € | 6 196 € | 18 473 € | 64 870 € | +0,3 % |
| 2021 | 88 232 € | 261 € | 24 140 € | 5 834 € | 18 306 € | 52 666 € | +0,3 % |
| 2020 | 107 678 € | 385 € | 18 054 € | 5 574 € | 12 480 € | 57 942 € | +0,4 % |
| 2019 | 101 260 € | 117 € | 16 070 € | 5 189 € | 10 881 € | 51 997 € | +0,1 % |
| 2018 | 105 845 € | 71 € | 15 838 € | 5 071 € | 10 767 € | 50 329 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí Tomáš Hronec?
Peniaze od štátu: Tomáš Hronec
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Tomáš Hronec
Dátum vzniku Tomáš Hronec je 9. 12. 2017, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: VELUME, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/65518/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120640170
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 105 845 € · majetok 15 838 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 65 082 €.
- Nový štatutár: Tomáš HronecKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým VELUME, s.r.o., odvtedy Tomáš Hronec s. r. o.
- Nový spoločník: JUDr. Pavol KrajecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Tomáš Hronec
- Zámočníctvo
- Kovoobrábanie
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby
- administratívne služby
- prenájom hnuteľných vecí
- čistiace a upratovacie služby
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prepravné služby v doprave
- Výroba krmív a kŕmnych zmesí
- opracovanie drevnej hmoty
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tomáš Hronec v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Tomáš Hronec je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), Tomáš Hronec má 65 082 €, čo je 64 % mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 325 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tomáš Hronec 28. z 49.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| Tomáš Hronec | 65 082 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Tomáš Hronec
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Tomáš Hronec s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tomáš Hronec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 65 082 € | 101 405 € |
| 2024 | 103 947 € | 107 696 € |
| 2023 | 147 651 € | 108 953 € |
| 2022 | 108 195 € | 110 929 € |
| 2021 | 88 232 € | 107 911 € |
| 2020 | 107 678 € | 98 550 € |
| 2019 | 101 260 € | 117 881 € |
| 2018 | 105 845 € | 121 114 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Tomáš Hronec | 65 082 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 71 686 € |
| medián kraja | 88 974 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Sil&Iri s. r. o.Žilina · tržby 157 820 € (2021)
- TS KTL s.r.o.Valaská Belá · tržby 157 521 € (2025)
- GM - STEEL, s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 157 475 € (2023)
- FOREMEN s.r.o.Komárno · tržby 157 200 € (2025)
- KOVOR s.r.o.Sereď · tržby 157 178 € (2025)
- GRAVEA s. r. o.Trenčianske Jastrabie · tržby 156 882 € (2025)
- LUNO WELDING s.r.o.Svidník · tržby 156 575 € (2025)
- TOVECOM, s. r. o.Štefanová · tržby 156 552 € (2025)
- WELDINOX s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 156 523 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tomáš Hronec, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Tomáš Hronec: Jovice
Tomáš Hronec sídli na adrese Vŕbová 218/1, 049 45 Jovice, okres Rožňava. V obci Jovice je 68 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 795. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Jovice: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
Tomáš Hronec: IČO, sídlo a základné údaje
Tomáš Hronec s. r. o. (IČO 51243199) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jovice, okres Rožňava. Dátum vzniku je 9. 12. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Tomáš Hronec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 65 082 € a výsledok hospodárenia +777 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 12. 2017 |
| Skoršie názvy | VELUME, s.r.o. |
| Obec | Jovice |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Tomáš Hronec s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 65 082 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy Tomáš Hronec
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tomáš Hronec
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Tomáš Hronec
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 20 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Jovicetypický nepokrytý dopyt 121 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov90 zmlúv za 3 roky · 767 786 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.37 zmlúv za 3 roky · 63 751 € · naposledy 18. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica24 zmlúv za 3 roky · 2 000 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 231 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Gemerská stavebná spoločnosť, a. s.LEGAL IURIS - advokátska kancelária s.r.o.RIMA-MURÁNSKA spol. s r.o.
Najväčšie firmy v obci Jovice
BUZGÓ, s. r. o.VMD group s.r.o.DOBOŠ s.r.o.NÁBYTOK BEÁTA s. r. o.KL ELEKTRO GROUP s. r. o.Všetky firmy v obci Jovice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Rožňava
FADA, s. r. o.SMZ Kunová Teplica, s.r.o., v konkurzePANCOM, s.r.o.LAMO s. r. o.Pap-kov s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.