VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Fati spol. s r. o.

Bratislava - Rača · Činnosti reklamných agentúr

69 408 €tržby 2018+4 245 €zisk 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

69 408 €tržby 2018
+4 245 €zisk 2018
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 968 €
  2. 18 : tržby 69 408 €, výsledok hospodárenia 4 245 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Fati spol. s r. o. (IČO 51217902), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 16. 11. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Fati

Podľa Registra právnických osôb koná za Fati 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník Fati

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Fati
Podiely spoločníkov na vkladoch Fati Fiorentina Sarracino 100,0 %. Spolu 5 000 €. Fiorentina Sarracino: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Fiorentina Sarracino100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Fiorentina Sarracinood 23. 10. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Fati

Za rok 2018 má Fati v závierke tržby 69 408 €, a výsledok hospodárenia +4 245 €.

Tržby 201869 tis. €
Výsledok hospodárenia 20184 245 €zisk
Majetok (aktíva) 201845 tis. €
Vlastné imanie 20187 277 €
Záväzky 201837 tis. €83,7 % majetku
Pridaná hodnota 201820 tis. €
Zisková marža 2018+6,1 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 2 roky2 277 €2017 až 2018

Výkaz ziskov a strát Fati

Súvaha Fati

Všetky čísla zo závierok Fati (2 roky)
Čísla zo závierok Fati po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201869 408 €4 245 €44 543 €7 277 €37 266 €20 115 €+6,1 %
2017—−1 968 €5 000 €3 032 €1 968 €−1 968 €—

Riziko: zaplatí Fati?

Peniaze od štátu: Fati

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Fati

Dátum vzniku Fati je 16. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Go To Liptov, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/142781/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 2, posledné tržby 69 408 €.
  4. Nový štatutár: Fiorentina SarracinoKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým Go To Liptov, s.r.o., odvtedy Fati spol. s r. o.
  6. Nový spoločník: Fiorentina SarracinoSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Fati

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Výroba nápojov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácií stavby
  • Dokončovanie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Informačná činnosť
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Fati v odvetví reklama a prieskum trhu

Fati je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 40 000 € (5 584 závierok), Fati má 69 408 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 883 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Fati 326. z 793.

V odvetví v okrese Bratislava III1 883aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 584Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Fati, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo Fati: Bratislava - Rača

Fati sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 3 552 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača20 829aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví1 883okres Bratislava III
Na tej istej adrese3 552aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Fati: IČO, sídlo a základné údaje

Fati spol. s r. o. (IČO 51217902) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 16. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Fiorentina Sarracino. Za rok 2018 sú v závierke tržby 69 408 € a výsledok hospodárenia +4 245 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 11. 2017
Skoršie názvyGo To Liptov, s.r.o.
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Fati spol. s r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 69 408 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 5 584 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Fati

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Fati

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Fati

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
  • Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ABRAKADABRA, spol. s r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava III

UNIMEDIA, s.r.o.Dentsu Slovakia s. r. o.Carat - Slovakia, s.r.o.Skymat s. r. o.Marketing SZĽH, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk