Invest Rom Service s.r.o.
Banská Bystrica · Oprava a údržba motorových vozidiel
1 920 €tržby 2017−422 €strata 2017aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 1 920 €, výsledok hospodárenia -422 €
Invest Rom Service s.r.o. (IČO 51208091), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 22. 11. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Invest Rom Service
Podľa Registra právnických osôb koná za Invest Rom Service 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník Invest Rom Service
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- David Gabriel Ioan100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| David Gabriel Ioanod 1. 12. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Invest Rom Service
Za rok 2017 má Invest Rom Service v závierke tržby 1 920 €, a výsledok hospodárenia −422 €.
Všetky čísla zo závierok Invest Rom Service (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 1 920 € | −422 € | 5 275 € | 4 578 € | 697 € | −422 € | −22,0 % |
Riziko: zaplatí Invest Rom Service?
Peniaze od štátu: Invest Rom Service
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Invest Rom Service
Dátum vzniku Invest Rom Service je 22. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: AUTOSANATORIUM s.r.o., Touba s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34803/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 1 920 € · majetok 5 275 €
- Zmena obchodného menaPredtým AUTOSANATORIUM s.r.o., odvtedy Touba s.r.o.
- Nový štatutár: David Gabriel IoanKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Touba s.r.o., odvtedy Invest Rom Service s.r.o.
- Nový spoločník: David Gabriel IoanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Invest Rom Service
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Opravy karosérií
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Poskytovanie služieb v rybárstve
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba kŕmnych zmesí
- Výroba nápojov
- Spracovanie kože
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Invest Rom Service v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
Invest Rom Service je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 48 052 € (2 747 závierok), Invest Rom Service má 1 920 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 338 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Invest Rom Service 169. z 176.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 107 €, polovica do 48 052 €, tri štvrtiny do 158 697 €; 10 % firiem má viac než 470 918 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 398 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 107 € |
| medián | 48 052 € |
| horný kvartil | 158 697 € |
| 10 % firiem má viac než | 470 918 € |
| Invest Rom Service | 1 920 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| Invest Rom Service | 1 920 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 102 683 € |
| medián kraja | 44 462 € |
| medián Slovenska | 48 052 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Pick it up services s.r.o.Trnava · tržby 4 666 € (2025)
- SKBest s. r. o.Seňa · tržby 4 610 € (2025)
- JD Service s. r. o.Žilina · tržby 4 500 € (2025)
- NtoN s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 4 409 € (2025)
- Sigmanet s. r. o.Poprad · tržby 4 334 € (2025)
- solvio s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 4 264 € (2025)
- ELIT Services s. r. o.Nové Zámky · tržby 4 082 € (2025)
- TradeUp s.r.o.Nové Zámky · tržby 4 000 € (2024)
- Lumbero s. r. o.Trakovice · tržby 3 935 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Invest Rom Service, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Invest Rom Service: Banská Bystrica
Invest Rom Service sídli na adrese Magurská 37, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 143 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Invest Rom Service: IČO, sídlo a základné údaje
Invest Rom Service s.r.o. (IČO 51208091) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 22. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je David Gabriel Ioan. Za rok 2017 sú v závierke tržby 1 920 € a výsledok hospodárenia −422 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 11. 2017 |
| Skoršie názvy | AUTOSANATORIUM s.r.o. Touba s.r.o. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) Invest Rom Service s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 1 920 €, typická firma odvetvia 48 052 € (medián z 2 747 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy Invest Rom Service
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Invest Rom Service
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Invest Rom Service
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4,1 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
- Výhry konkurentov46firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava614 zmlúv za 3 roky · 3 929 395 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.120 zmlúv za 3 roky · 171 971 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 623 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Amarel s. r. o.BH Brokering s.r.o.Chem expres, s.r.o.Agrico DS, spol. s.r.o.KASPIS s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Banská Bystrica
KURTA spol. s r.o.SPECTER sales s. r. o.Ascari Group s.r.o.AUTO - IMP SERVIS s.r.o.BB RENT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.