FUL-K9 s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Chov iných zvierat
22 293 €tržby 2025 ▲ 93 %+6 667 €zisk 2025aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -489 €
- 20 : tržby 92 736 €, výsledok hospodárenia 1 411 €
- 21 : tržby 131 847 €, výsledok hospodárenia 600 €
- 22 : tržby 16 402 €, výsledok hospodárenia -1 041 €
- 23 : tržby 49 571 €, výsledok hospodárenia 7 820 €
- 24 : tržby 11 563 €, výsledok hospodárenia 316 €
- 25 : tržby 22 293 €, výsledok hospodárenia 6 667 €
FUL-K9 s.r.o. (IČO 51206587) mala v roku 2025 tržby 22 293 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FUL-K9
osobné náklady v roku 2021 boli 8 726 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 8 726 € | 6 701 € |
| 2020 | — | 6 621 € | 4 897 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2021
- Mzdy 77 % 6 701 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 2 025 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ FUL-K9
Podľa Registra právnických osôb koná za FUL-K9 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník FUL-K9
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Milan Fulmek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Milan Fulmekod 14. 11. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FUL-K9
Za rok 2025 má FUL-K9 v závierke tržby 22 293 €, o 92,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 667 €. Závierky máme za 7 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 131 847 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 955 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FUL-K9
Najvyššie tržby: rok 2021, 131 847 €. Najnižšie: rok 2024, 11 563 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 22 293 € |
| 2024 | 11 563 € |
| 2023 | 49 571 € |
| 2022 | 16 402 € |
| 2021 | 131 847 € |
| 2020 | 92 736 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 2 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 15 284 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 667 € |
| 2024 | 316 € |
| 2023 | 7 820 € |
| 2022 | −1 041 € |
| 2021 | 600 € |
| 2020 | 1 411 € |
| 2017 | −489 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FUL-K9
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +29,9 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FUL-K9 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +29,9 % | +3,1 % |
| 2024 | +2,7 % | +3,0 % |
| 2023 | +15,8 % | +1,9 % |
| 2022 | −6,3 % | +4,1 % |
| 2021 | +0,5 % | +3,3 % |
| 2020 | +1,5 % | +1,3 % |
| 2017 | — | +2,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2023 (+202,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +92,8 % |
| 2024 | −76,7 % |
| 2023 | +202,2 % |
| 2022 | −87,6 % |
| 2021 | +42,2 % |
| 2020 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FUL-K9
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 314 €, vlastné imanie 20 886 € a záväzky 1 428 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 314 € | 20 886 € | 1 428 € |
| 2024 | 15 163 € | 14 219 € | 944 € |
| 2023 | 23 632 € | 13 903 € | 9 729 € |
| 2022 | 6 531 € | 6 083 € | 448 € |
| 2021 | 9 894 € | 7 124 € | 2 770 € |
| 2020 | 23 607 € | 6 524 € | 17 083 € |
| 2017 | 5 511 € | 4 511 € | 1 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FUL-K9 (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 293 € | 6 667 € | 22 314 € | 20 886 € | 1 428 € | 8 393 € | +29,9 % |
| 2024 | 11 563 € | 316 € | 15 163 € | 14 219 € | 944 € | 2 796 € | +2,7 % |
| 2023 | 49 571 € | 7 820 € | 23 632 € | 13 903 € | 9 729 € | 13 640 € | +15,8 % |
| 2022 | 16 402 € | −1 041 € | 6 531 € | 6 083 € | 448 € | 3 050 € | −6,3 % |
| 2021 | 131 847 € | 600 € | 9 894 € | 7 124 € | 2 770 € | 13 812 € | +0,5 % |
| 2020 | 92 736 € | 1 411 € | 23 607 € | 6 524 € | 17 083 € | 11 026 € | +1,5 % |
| 2017 | — | −489 € | 5 511 € | 4 511 € | 1 000 € | −489 € | — |
Riziko: zaplatí FUL-K9?
Peniaze od štátu: FUL-K9
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FUL-K9
Dátum vzniku FUL-K9 je 14. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/123895/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 511 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120630314
- Nový spoločník: Milan FulmekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 22 293 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FUL-K9
- Chov vybraných druhov zvierat
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Výroba kŕmnych zmesí
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
- Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prevádzkovanie jaslí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
FUL-K9 v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
FUL-K9 je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť chov iných zvierat. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), FUL-K9 má 22 293 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 358 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FUL-K9 64. z 94.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 644 €, polovica do 102 765 €, tri štvrtiny do 607 012 €; 10 % firiem má viac než 2 034 431 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 892 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 644 € |
| medián | 102 765 € |
| horný kvartil | 607 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 431 € |
| FUL-K9 | 22 293 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FUL-K9
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FUL-K9 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FUL-K9 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 22 293 € | 102 765 € |
| 2024 | 11 563 € | 98 286 € |
| 2023 | 49 571 € | 100 540 € |
| 2022 | 16 402 € | 101 550 € |
| 2021 | 131 847 € | 101 818 € |
| 2020 | 92 736 € | 91 974 € |
| 2017 | — | 110 207 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FUL-K9 | 22 293 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 45 517 € |
| medián kraja | 76 263 € |
| medián Slovenska | 102 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NATURAL RESOURCES, s.r.o.Veľký Meder · tržby 51 508 € (2025)
- Farma Žibritov s. r. o.Krupina · tržby 51 504 € (2025)
- Tasha s.r.o.Košúty · tržby 51 452 € (2025)
- VILAD ViS, s.r.o.Pravica · tržby 51 395 € (2025)
- Auto Antal s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 369 € (2025)
- WE-COMPANY s.r.o.Zemplínske Hámre · tržby 51 300 € (2025)
- Techoli s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 51 250 € (2025)
- VARREX, s.r.o.Láb · tržby 51 195 € (2025)
- MOLD - PERFECT, s.r.o.Debraď · tržby 51 175 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FUL-K9, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Bratislava III ›
Sídlo FUL-K9: Bratislava - Nové Mesto
FUL-K9 sídli na adrese Račianska 109/C, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 38 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
FUL-K9: IČO, sídlo a základné údaje
FUL-K9 s.r.o. (IČO 51206587) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 14. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Milan Fulmek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 293 € a výsledok hospodárenia +6 667 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Chov iných zvierat (SK NACE 0148) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 11. 2017 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 955 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) FUL-K9 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 293 €, typická firma odvetvia 102 765 € (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy FUL-K9
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FUL-K9
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FUL-K9
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy715zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra241 zmlúv za 3 roky · 938 353 € · naposledy 10. 12. 2025Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina80 zmlúv za 3 roky · 2 512 609 € · naposledy 15. 7. 2026Slovenský pozemkový fond32 zmlúv za 3 roky · 19 394 € · naposledy 19. 12. 2025 Všetkých 186 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.49) v okrese Bratislava III
MARHAS s. r. o.ARMADOR s. r. o.EKO – Ba s. r. o.Cirql One s. r. o.Zifix Group s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.