VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Narratio s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Výstavba obytných a neobytných budov

718 854 €tržby 2025 ▲ 25 %+14 536 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

718 854 €tržby 2025 ▲ 25 %
+14 536 €zisk 2025
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 18 : tržby 364 356 €, výsledok hospodárenia 1 189 €
  3. 19 : tržby 244 294 €, výsledok hospodárenia 509 €
  4. 20 : tržby 297 893 €, výsledok hospodárenia 1 992 €
  5. 21 : tržby 354 393 €, výsledok hospodárenia 7 132 €
  6. 22 : tržby 879 228 €, výsledok hospodárenia 3 354 €
  7. 23 : tržby 545 462 €, výsledok hospodárenia 1 711 €
  8. 24 : tržby 572 908 €, výsledok hospodárenia 14 133 €
  9. 25 : tržby 718 854 €, výsledok hospodárenia 14 536 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Narratio s.r.o. (IČO 51200392) mala v roku 2025 tržby 718 854 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Narratio

Narratio má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 178 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Narratio

Podľa Registra právnických osôb koná za Narratio 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník Narratio

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Narratio

Za rok 2025 má Narratio v závierke tržby 718 854 €, o 25,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 536 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 879 228 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 921 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025719 tis. €▲ +25,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202515 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202579 tis. €
Vlastné imanie 202547 tis. €
Záväzky 202531 tis. €39,9 % majetku
Pridaná hodnota 202536 tis. €
Zisková marža 2025+2,0 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 9 rokov45 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 921 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Narratio

Súvaha Narratio

Všetky čísla zo závierok Narratio (9 rokov)
Čísla zo závierok Narratio po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025718 854 €14 536 €78 536 €47 164 €31 372 €36 364 €+2,0 %
2024572 908 €14 133 €129 266 €110 029 €19 237 €25 037 €+2,5 %
2023545 462 €1 711 €113 619 €95 897 €17 722 €12 075 €+0,3 %
2022879 228 €3 354 €124 866 €94 186 €30 680 €9 321 €+0,4 %
2021354 393 €7 132 €33 099 €27 831 €5 268 €4 343 €+2,0 %
2020297 893 €1 992 €31 469 €20 700 €10 769 €10 055 €+0,7 %
2019244 294 €509 €24 478 €18 707 €5 771 €7 767 €+0,2 %
2018364 356 €1 189 €41 186 €6 189 €34 997 €7 974 €+0,3 %
2017——14 000 €5 000 €9 000 €——

Riziko: zaplatí Narratio?

Narratio a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 25 zmlúv s dodávateľom Narratio v objeme 44 134 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Kriváň: 32 520 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom25Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv44 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201823. 3. 2018

História firmy Narratio

Dátum vzniku Narratio je 23. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/126454/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 14 000 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120632228
  4. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Kriváň, hodnota zmluvy 5 520 €. Firma vznikla 23. 11. 2017.
  5. Nový spoločník: Jaroslav ŠiňanskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Jaroslav ŠiňanskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 718 854 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Narratio

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v rybárstve
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Narratio v odvetví výstavba budov

Narratio je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), Narratio má 718 854 €, čo je 12-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Narratio 80. z 616.

V odvetví v okrese Bratislava I1 307aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Narratio, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava I ›

Sídlo Narratio: Bratislava - Staré Mesto

Narratio sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 1 159 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 964aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 860aktívnych
V tom istom odvetví1 307okres Bratislava I
Na tej istej adrese1 159aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Narratio: IČO, sídlo a základné údaje

Narratio s.r.o. (IČO 51200392) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Jaroslav Šiňanský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 718 854 € a výsledok hospodárenia +14 536 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 11. 2017
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov3 921 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Narratio s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 718 854 €, typická firma odvetvia 61 729 €, čo je 12-násobok mediánu (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Narratio

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Narratio

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Narratio

  • Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ŠIŇO ACADEMY s. r. o.Hokejbalový klub Levíčatá Humenné

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava I

Adifex, a. s.L-Construction, s.r.o.DSC, a.s.DIMARKO REAL, s.r.o.ACS 5, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk