VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AURONE s. r. o.

Trenčianska Turná · Ostatné vzdelávanie i. n.

428 394 €tržby 2024 ▲ 111 %+19 039 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

428 394 €tržby 2024 ▲ 111 %
+19 039 €zisk 2024
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 18 : tržby 154 509 €, výsledok hospodárenia 20 068 €
  3. 19 : tržby 145 739 €, výsledok hospodárenia 10 607 €
  4. 20 : tržby 187 975 €, výsledok hospodárenia 9 285 €
  5. 21 : tržby 205 295 €, výsledok hospodárenia 829 €
  6. 22 : tržby 279 636 €, výsledok hospodárenia 1 622 €
  7. 23 : tržby 203 120 €, výsledok hospodárenia -13 652 €
  8. 24 : tržby 428 394 €, výsledok hospodárenia 19 039 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AURONE s. r. o. (IČO 51171899) mala v roku 2024 tržby 428 394 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AURONE

V roku 2024 mala AURONE priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 105 357 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 082 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Vzdelávanie v okrese Trenčín bola v roku 2024 1 554 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ AURONE

Podľa Registra právnických osôb koná za AURONE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník AURONE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AURONE
Podiely spoločníkov na vkladoch AURONE Urban Jakubek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Urban Jakubek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Urban Jakubek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Urban Jakubekod 4. 4. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AURONE

Za rok 2024 má AURONE v závierke tržby 428 394 €, o 110,9 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +19 039 €. Závierky máme za 8 rokov (2017 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 428 394 €.

Tržby 2024428 tis. €▲ +110,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202419 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2024261 tis. €
Vlastné imanie 202453 tis. €
Záväzky 2024209 tis. €79,8 % majetku
Pridaná hodnota 2024163 tis. €
Zisková marža 2024+4,4 %medián odvetvia +6,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov48 tis. €2017 až 2024

Výkaz ziskov a strát AURONE

Súvaha AURONE

Všetky čísla zo závierok AURONE (8 rokov)
Čísla zo závierok AURONE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024428 394 €19 039 €261 415 €52 798 €208 617 €163 070 €+4,4 %
2023203 120 €−13 652 €192 714 €33 759 €158 955 €98 020 €−6,7 %
2022279 636 €1 622 €166 872 €47 411 €119 461 €85 650 €+0,6 %
2021205 295 €829 €188 423 €45 789 €142 634 €62 556 €+0,4 %
2020187 975 €9 285 €129 259 €44 960 €84 299 €62 641 €+4,9 %
2019145 739 €10 607 €127 108 €35 674 €91 434 €59 095 €+7,3 %
2018154 509 €20 068 €34 895 €25 068 €9 827 €57 246 €+13,0 %
2017——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí AURONE?

AURONE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom AURONE v objeme 30 787 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Trenčianska Turná: 30 787 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv31 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202518. 4. 2025

História firmy AURONE

Dátum vzniku AURONE je 17. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: ORVYN s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37865/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Roman JakubekKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým ORVYN s. r. o., odvtedy AURONE s. r. o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120628400
  6. Nový spoločník: Urban JakubekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 8, posledné tržby 428 394 €.
  8. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Trenčianska Turná, hodnota zmluvy 30 787 €. Firma vznikla 17. 11. 2017.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AURONE

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Stolárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

AURONE v odvetví vzdelávanie

AURONE je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 36 975 € (4 580 závierok), AURONE má 428 394 €, čo je 12-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 461 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AURONE 11. z 172.

V odvetví v okrese Trenčín461aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 580Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AURONE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Trenčín ›

Sídlo AURONE: Trenčianska Turná

AURONE sídli na adrese 288, 913 21 Trenčianska Turná, okres Trenčín. V obci Trenčianska Turná je 553 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.

Subjektov v obci Trenčianska Turná553aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 850aktívnych
V tom istom odvetví461okres Trenčín

Trenčianska Turná: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

AURONE: IČO, sídlo a základné údaje

AURONE s. r. o. (IČO 51171899) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianska Turná, okres Trenčín. Dátum vzniku je 17. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Roman Jakubek. Za rok 2024 sú v závierke tržby 428 394 € a výsledok hospodárenia +19 039 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 11. 2017
Skoršie názvyORVYN s. r. o.
ObecTrenčianska Turná
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) AURONE s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2024 mala 428 394 €, typická firma odvetvia 36 975 €, čo je 12-násobok mediánu (medián z 4 580 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy AURONE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AURONE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AURONE

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy251zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Trenčianska Turná

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčianska Turná

AUTOŠTÝL, a.s.T.O.B. s.r.o.Mlyn Trenčan spol. s r. o.Valicare, s.r.o.CHARVÁT SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Trenčianska Turná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Trenčín

DL Lauko, s.r.o.JUMA Trenčín s.r.o.Stomatológia Trenčín, s. r. o.KASPER WORK s.r.o. v konkurzeVedecko-náučné centrum FUTURUM, n.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk