MANEKA s. r. o.
Trenčín · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
1 240 €tržby 2023 ▼ 96 %−3 225 €strata 2023aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 26 503 €, výsledok hospodárenia -3 117 €
- 18 : tržby 133 784 €, výsledok hospodárenia 693 €
- 19 : tržby 72 892 €, výsledok hospodárenia -23 906 €
- 20 : tržby 33 320 €, výsledok hospodárenia -13 701 €
- 21 : tržby 32 093 €, výsledok hospodárenia -13 728 €
- 22 : tržby 33 752 €, výsledok hospodárenia -27 721 €
- 23 : tržby 1 240 €, výsledok hospodárenia -3 225 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
MANEKA s. r. o. (IČO 51167573), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 1. 11. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MANEKA
V roku 2025 mala MANEKA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 1 068 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2023 | — | 1 068 € | — |
| 2022 | — | 13 104 € | — |
| 2021 | — | 3 012 € | — |
| 2020 | — | 8 837 € | — |
| 2019 | — | 21 697 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ MANEKA
Podľa Registra právnických osôb koná za MANEKA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník MANEKA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martina Kňazovická100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martina Kňazovickáod 1. 11. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MANEKA
Za rok 2023 má MANEKA v závierke tržby 1 240 €, o 96,3 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −3 225 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 133 784 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MANEKA
Najvyššie tržby: rok 2018, 133 784 €. Najnižšie: rok 2023, 1 240 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 1 240 € |
| 2022 | 33 752 € |
| 2021 | 32 093 € |
| 2020 | 33 320 € |
| 2019 | 72 892 € |
| 2018 | 133 784 € |
| 2017 | 26 503 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 6 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −84 705 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | −3 225 € |
| 2022 | −27 721 € |
| 2021 | −13 728 € |
| 2020 | −13 701 € |
| 2019 | −23 906 € |
| 2018 | 693 € |
| 2017 | −3 117 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MANEKA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −82,1 %, medián odvetvia +6,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MANEKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +12,3 % |
| 2024 | — | +8,2 % |
| 2023 | — | +6,9 % |
| 2022 | −82,1 % | +6,5 % |
| 2021 | −42,8 % | +6,7 % |
| 2020 | −41,1 % | +7,0 % |
| 2019 | −32,8 % | +5,4 % |
| 2018 | +0,5 % | +5,4 % |
| 2017 | −11,8 % | +7,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2018 (+404,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | −96,3 % |
| 2022 | +5,2 % |
| 2021 | −3,7 % |
| 2020 | −54,3 % |
| 2019 | −45,5 % |
| 2018 | +404,8 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MANEKA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 035 €, vlastné imanie 5 035 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 035 € | 5 035 € | 0 € |
| 2024 | 5 035 € | 5 035 € | 0 € |
| 2023 | 1 810 € | 1 810 € | 0 € |
| 2022 | 1 045 € | −22 686 € | 23 731 € |
| 2021 | 5 355 € | −8 693 € | 14 048 € |
| 2020 | 2 772 € | −13 248 € | 16 020 € |
| 2019 | 802 € | −21 330 € | 22 132 € |
| 2018 | 10 680 € | 2 576 € | 8 104 € |
| 2017 | 5 704 € | 1 883 € | 3 821 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MANEKA (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 5 035 € | 5 035 € | 0 € | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 5 035 € | 5 035 € | 0 € | — | — |
| 2023 | 1 240 € | −3 225 € | 1 810 € | 1 810 € | 0 € | −2 157 € | −260,1 % |
| 2022 | 33 752 € | −27 721 € | 1 045 € | −22 686 € | 23 731 € | −14 338 € | −82,1 % |
| 2021 | 32 093 € | −13 728 € | 5 355 € | −8 693 € | 14 048 € | −10 512 € | −42,8 % |
| 2020 | 33 320 € | −13 701 € | 2 772 € | −13 248 € | 16 020 € | −4 680 € | −41,1 % |
| 2019 | 72 892 € | −23 906 € | 802 € | −21 330 € | 22 132 € | −2 115 € | −32,8 % |
| 2018 | 133 784 € | 693 € | 10 680 € | 2 576 € | 8 104 € | 27 320 € | +0,5 % |
| 2017 | 26 503 € | −3 117 € | 5 704 € | 1 883 € | 3 821 € | −484 € | −11,8 % |
Riziko: zaplatí MANEKA?
MANEKA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MANEKA v objeme 642 € z roku 2019. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s.: 642 € v 1 zmluve.
História firmy MANEKA
Dátum vzniku MANEKA je 1. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35515/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 26 503 € · majetok 5 704 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s., hodnota zmluvy 642 €. Firma vznikla 1. 11. 2017.
- Nový spoločník: Martina KňazovickáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MANEKA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
MANEKA v odvetví právne a účtovnícke činnosti
MANEKA je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 41 433 € (9 309 závierok), MANEKA má 1 240 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 617 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MANEKA 222. z 226.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 631 €, polovica do 41 433 €, tri štvrtiny do 89 434 €; 10 % firiem má viac než 244 503 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 969 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 631 € |
| medián | 41 433 € |
| horný kvartil | 89 434 € |
| 10 % firiem má viac než | 244 503 € |
| MANEKA | 1 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MANEKA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MANEKA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MANEKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 45 399 € |
| 2024 | — | 42 733 € |
| 2023 | 1 240 € | 41 433 € |
| 2022 | 33 752 € | 38 765 € |
| 2021 | 32 093 € | 36 071 € |
| 2020 | 33 320 € | 35 043 € |
| 2019 | 72 892 € | 36 772 € |
| 2018 | 133 784 € | 35 500 € |
| 2017 | 26 503 € | 34 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| MANEKA | 1 240 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 44 377 € |
| medián kraja | 36 700 € |
| medián Slovenska | 41 433 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JIMOBAU s. r. o.Bardejov · tržby 2 742 € (2025)
- TAKO - dane, s.r.o.Prešov · tržby 2 717 € (2024)
- Účtovníctvo Košice s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 2 711 € (2025)
- Prognóza, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 709 € (2025)
- UNIKUM idea, spol. s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 701 € (2025)
- REO PLUS s. r. o.Kolárovo · tržby 2 700 € (2025)
- ALIUD s.r.o.Veľký Lapáš · tržby 2 695 € (2024)
- Falcon X Technologies s. r. o.Štúrovo · tržby 2 671 € (2025)
- Viktória Šusterová s. r. o.Banská Bystrica · tržby 2 662 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MANEKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MANEKA: Trenčín
MANEKA sídli na adrese Legionárska 7049, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
MANEKA: IČO, sídlo a základné údaje
MANEKA s. r. o. (IČO 51167573) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 1. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Martina Kňazovická. Za rok 2023 sú v závierke tržby 1 240 € a výsledok hospodárenia −3 225 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 11. 2017 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) MANEKA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 1 240 €, typická firma odvetvia 41 433 € (medián z 9 309 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy MANEKA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MANEKA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MANEKA
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 271 zmlúv za 3 roky · 13 205 730 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 607 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Trenčín
PERLIČKA TN s.r.o.BILANZ, s.r.o.D.ICZ Slovakia a. s.LOTOS - garden, s.r.o.Odlesan SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.