MOBIS.sk, s.r.o.
Zubrohlava · Výstavba obytných a neobytných budov
15 672 €tržby 2025 ▼ 94 %−11 249 €strata 2025aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 75 414 €, výsledok hospodárenia -13 415 €
- 22 : tržby 66 708 €, výsledok hospodárenia -18 051 €
- 23 : tržby 204 344 €, výsledok hospodárenia 29 374 €
- 24 : tržby 250 728 €, výsledok hospodárenia 53 527 €
- 25 : tržby 15 672 €, výsledok hospodárenia -11 249 €
MOBIS.sk, s.r.o. (IČO 51157233) mala v roku 2025 tržby 15 672 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MOBIS.sk
osobné náklady v roku 2025 boli 3 541 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 541 € | — |
| 2024 | — | 20 226 € | — |
| 2023 | — | 17 035 € | — |
| 2022 | — | 15 987 € | — |
| 2021 | — | 14 602 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ MOBIS.sk
Podľa Registra právnických osôb koná za MOBIS.sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník MOBIS.sk
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Čučka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Čučkaod 9. 2. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MOBIS.sk
Za rok 2025 má MOBIS.sk v závierke tržby 15 672 €, o 93,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −11 249 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 250 728 €.
Výkaz ziskov a strát MOBIS.sk
Najvyššie tržby: rok 2024, 250 728 €. Najnižšie: rok 2025, 15 672 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 672 € |
| 2024 | 250 728 € |
| 2023 | 204 344 € |
| 2022 | 66 708 € |
| 2021 | 75 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 40 186 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −11 249 € |
| 2024 | 53 527 € |
| 2023 | 29 374 € |
| 2022 | −18 051 € |
| 2021 | −13 415 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MOBIS.sk
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −71,8 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MOBIS.sk | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −71,8 % | +4,2 % |
| 2024 | +21,3 % | +3,0 % |
| 2023 | +14,4 % | +1,8 % |
| 2022 | −27,1 % | +1,5 % |
| 2021 | −17,8 % | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+206,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −93,7 % |
| 2024 | +22,7 % |
| 2023 | +206,3 % |
| 2022 | −11,5 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MOBIS.sk
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 70 199 €, vlastné imanie 68 727 € a záväzky 1 472 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 70 199 € | 68 727 € | 1 472 € |
| 2024 | 107 939 € | 79 976 € | 27 963 € |
| 2023 | 41 458 € | 26 449 € | 15 009 € |
| 2022 | 11 213 € | 7 875 € | 3 338 € |
| 2021 | 18 299 € | 15 126 € | 3 173 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MOBIS.sk (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 672 € | −11 249 € | 70 199 € | 68 727 € | 1 472 € | −7 010 € | −71,8 % |
| 2024 | 250 728 € | 53 527 € | 107 939 € | 79 976 € | 27 963 € | 88 903 € | +21,3 % |
| 2023 | 204 344 € | 29 374 € | 41 458 € | 26 449 € | 15 009 € | 48 381 € | +14,4 % |
| 2022 | 66 708 € | −18 051 € | 11 213 € | 7 875 € | 3 338 € | −933 € | −27,1 % |
| 2021 | 75 414 € | −13 415 € | 18 299 € | 15 126 € | 3 173 € | 1 701 € | −17,8 % |
Riziko: zaplatí MOBIS.sk?
Peniaze od štátu: MOBIS.sk
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MOBIS.sk
Dátum vzniku MOBIS.sk je 13. 10. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68721/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120610767
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 75 414 € · majetok 18 299 €
- Nový štatutár: Martin ČučkaKonateľ
- Nový spoločník: Martin ČučkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 15 672 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MOBIS.sk
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
MOBIS.sk v odvetví výstavba budov
MOBIS.sk je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), MOBIS.sk má 15 672 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 511 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MOBIS.sk 167. z 195.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 107 €, polovica do 61 759 €, tri štvrtiny do 244 607 €; 10 % firiem má viac než 818 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 107 € |
| medián | 61 759 € |
| horný kvartil | 244 607 € |
| 10 % firiem má viac než | 818 482 € |
| MOBIS.sk | 15 672 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MOBIS.sk
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MOBIS.sk s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MOBIS.sk | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 672 € | 61 759 € |
| 2024 | 250 728 € | 55 171 € |
| 2023 | 204 344 € | 57 867 € |
| 2022 | 66 708 € | 62 232 € |
| 2021 | 75 414 € | 55 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MOBIS.sk | 15 672 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 117 956 € |
| medián kraja | 77 734 € |
| medián Slovenska | 61 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DEVgeneral s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 000 € (2025)
- M-Stav BB, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 39 000 € (2025)
- AMOD-SK s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 000 € (2025)
- MBF Consulting, s. r. o.Čadca · tržby 38 985 € (2025)
- Budai Stav s.r.o.Balog nad Ipľom · tržby 38 983 € (2025)
- EFA United prime, s.r.o.Nové Zámky · tržby 38 978 € (2025)
- Renova-Thor s.r.o. v likvidáciiBanská Bystrica · tržby 38 961 € (2025)
- Hidden Valley s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 924 € (2025)
- Novtrend s.r.o.Partizánske · tržby 38 917 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MOBIS.sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MOBIS.sk: Zubrohlava
MOBIS.sk sídli na adrese Zlatnicová 936/70, 029 43 Zubrohlava, okres Námestovo. V obci Zubrohlava je 518 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.
Zubrohlava: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
MOBIS.sk: IČO, sídlo a základné údaje
MOBIS.sk, s.r.o. (IČO 51157233) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zubrohlava, okres Námestovo. Dátum vzniku je 13. 10. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Martin Čučka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 672 € a výsledok hospodárenia −11 249 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 10. 2017 |
| Obec | Zubrohlava |
| Okres | Okres Námestovo |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) MOBIS.sk, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 672 €, typická firma odvetvia 61 759 € (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy MOBIS.sk
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MOBIS.sk
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MOBIS.sk
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Zubrohlavatypický nepokrytý dopyt 119 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava850 zmlúv za 3 roky · 17 730 679 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 925 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zubrohlava
A P I A G R A s.r.o.KLIMA SERVIS, s.r.o.ZVARMATOM, spol. s r. o.ORAVA-PEKÁREŇ PLUTINSKÝ, s.r.o.Poľnohospodárske výrobno obchodné družstvo…Všetky firmy v obci Zubrohlava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Námestovo
STAVEBNÝ PODNIK s.r.o.STAVPOČ s.r.o.OravPit, s. r. o.I.N.V.E.S.T. a.s.MIRANO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.