VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Airness s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Výstavba obytných a neobytných budov

6 927 €tržby 2025 ▼ 75 %+835 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 927 €tržby 2025 ▼ 75 %
+835 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 17 464 €, výsledok hospodárenia 79 €
  2. 18 : tržby 82 717 €, výsledok hospodárenia 20 165 €
  3. 19 : tržby 302 154 €, výsledok hospodárenia 60 778 €
  4. 20 : tržby 197 208 €, výsledok hospodárenia 45 713 €
  5. 21 : tržby 84 191 €, výsledok hospodárenia 34 922 €
  6. 22 : tržby 87 079 €, výsledok hospodárenia 13 159 €
  7. 23 : tržby 31 123 €, výsledok hospodárenia -652 €
  8. 24 : tržby 27 561 €, výsledok hospodárenia 6 900 €
  9. 25 : tržby 6 927 €, výsledok hospodárenia 835 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Airness s.r.o. (IČO 51132729) mala v roku 2025 tržby 6 927 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Airness

Airness má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 343 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ Airness

Podľa Registra právnických osôb koná za Airness 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník Airness

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Airness
Podiely spoločníkov na vkladoch Airness Colin Peter O'Leary 100,0 %. Spolu 5 000 €. Colin Peter O'Leary: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Colin Peter O'Leary100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Colin Peter O'Learyod 1. 8. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Airness

Za rok 2025 má Airness v závierke tržby 6 927 €, o 74,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +835 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 302 154 €.

Tržby 20256 927 €▼ −74,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025835 €zisk
Majetok (aktíva) 2025187 tis. €
Vlastné imanie 2025187 tis. €
Záväzky 2025561 €0,3 % majetku
Pridaná hodnota 20254 625 €
Zisková marža 2025+12,1 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 9 rokov182 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát Airness

Súvaha Airness

Všetky čísla zo závierok Airness (9 rokov)
Čísla zo závierok Airness po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 927 €835 €187 473 €186 912 €561 €4 625 €+12,1 %
202427 561 €6 900 €197 528 €186 077 €11 451 €12 539 €+25,0 %
202331 123 €−652 €207 049 €179 163 €27 886 €3 665 €−2,1 %
202287 079 €13 159 €190 855 €179 816 €11 039 €21 589 €+15,1 %
202184 191 €34 922 €182 417 €166 657 €15 760 €49 462 €+41,5 %
2020197 208 €45 713 €159 139 €131 735 €27 404 €62 280 €+23,2 %
2019302 154 €60 778 €115 365 €86 022 €29 343 €88 311 €+20,1 %
201882 717 €20 165 €44 284 €25 244 €19 040 €32 203 €+24,4 %
201717 464 €79 €19 523 €5 079 €14 444 €100 €+0,5 %

Riziko: zaplatí Airness?

Airness a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Airness v objeme 57 805 € z roku 2019. Najväčší objem je s odberateľom Ústredný kontrolny a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave: 57 805 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv58 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201924. 7. 2019

História firmy Airness

Dátum vzniku Airness je 30. 9. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: eZmluva.sk 135, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/125921/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120601362
  3. Zmena obchodného menaPredtým eZmluva.sk 135, s.r.o., odvtedy Airness s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 17 464 € · majetok 19 523 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústredný kontrolny a skúšobný ústav poľnohospodársky v Bratislave, hodnota zmluvy 57 805 €. Firma vznikla 30. 9. 2017.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 6 927 €.
  7. Nový štatutár: Colin Peter O'LearyKonateľ
  8. Nový spoločník: Colin Peter O'LearySpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Airness

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vedenie účtovníctva
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Faktoring a forfaiting
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Airness v odvetví výstavba budov

Airness je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 719 € (9 888 závierok), Airness má 6 927 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Airness 537. z 616.

V odvetví v okrese Bratislava I1 307aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 888Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Airness, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava I ›

Sídlo Airness: Bratislava - Staré Mesto

Airness sídli na adrese Námestie Martina Benku 6302/16, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 53 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví1 307okres Bratislava I
Na tej istej adrese53aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Airness: IČO, sídlo a základné údaje

Airness s.r.o. (IČO 51132729) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 30. 9. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Colin Peter O'Leary. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 927 € a výsledok hospodárenia +835 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 9. 2017
Skoršie názvyeZmluva.sk 135, s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Airness s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 927 €, typická firma odvetvia 61 719 € (medián z 9 888 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Airness

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Airness

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Airness

  • Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Colin Peter O'Leary s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava I

Adifex, a. s.L-Construction, s.r.o.DSC, a.s.DIMARKO REAL, s.r.o.ACS 5, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk