MIBOSTAV s.r.o.
Sihelné · Zemné práce
300 €tržby 2023 ▼ 99 %−1 209 €strata 2023aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 126 453 €, výsledok hospodárenia 622 €
- 19 : tržby 67 947 €, výsledok hospodárenia 990 €
- 20 : tržby 59 735 €, výsledok hospodárenia -878 €
- 21 : tržby 29 906 €, výsledok hospodárenia 3 006 €
- 22 : tržby 33 396 €, výsledok hospodárenia 164 €
- 23 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia -1 209 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -361 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -583 €
MIBOSTAV s.r.o. (IČO 51125722), sídlo Sihelné, je v registri zapísaná od 21. 11. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MIBOSTAV
osobné náklady v roku 2022 boli 1 453 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | — | 1 453 € | — |
| 2021 | — | 9 041 € | — |
| 2020 | — | 5 739 € | — |
| 2019 | — | 4 419 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ MIBOSTAV
Podľa Registra právnických osôb koná za MIBOSTAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník MIBOSTAV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michael Bolibruch100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michael Bolibruchod 21. 11. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MIBOSTAV
Za rok 2023 má MIBOSTAV v závierke tržby 300 €, o 99,1 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −1 209 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 126 453 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MIBOSTAV
Najvyššie tržby: rok 2018, 126 453 €. Najnižšie: rok 2023, 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 300 € |
| 2022 | 33 396 € |
| 2021 | 29 906 € |
| 2020 | 59 735 € |
| 2019 | 67 947 € |
| 2018 | 126 453 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 751 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −583 € |
| 2024 | −361 € |
| 2023 | −1 209 € |
| 2022 | 164 € |
| 2021 | 3 006 € |
| 2020 | −878 € |
| 2019 | 990 € |
| 2018 | 622 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MIBOSTAV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,5 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MIBOSTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,2 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | — | +2,0 % |
| 2022 | +0,5 % | +1,7 % |
| 2021 | +10,1 % | +1,6 % |
| 2020 | −1,5 % | +1,6 % |
| 2019 | +1,5 % | +1,9 % |
| 2018 | +0,5 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+11,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | −99,1 % |
| 2022 | +11,7 % |
| 2021 | −49,9 % |
| 2020 | −12,1 % |
| 2019 | −46,3 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MIBOSTAV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 177 €, vlastné imanie 5 860 € a záväzky 1 317 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 177 € | 5 860 € | 1 317 € |
| 2024 | 7 177 € | 6 443 € | 734 € |
| 2023 | 7 019 € | 6 803 € | 216 € |
| 2022 | 3 257 € | 3 012 € | 245 € |
| 2021 | 4 082 € | 2 848 € | 1 234 € |
| 2020 | 4 530 € | −158 € | 4 688 € |
| 2019 | 10 785 € | 1 470 € | 9 315 € |
| 2018 | 21 472 € | 622 € | 20 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MIBOSTAV (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −583 € | 7 177 € | 5 860 € | 1 317 € | — | — |
| 2024 | — | −361 € | 7 177 € | 6 443 € | 734 € | −996 € | — |
| 2023 | 300 € | −1 209 € | 7 019 € | 6 803 € | 216 € | 300 € | −403,0 % |
| 2022 | 33 396 € | 164 € | 3 257 € | 3 012 € | 245 € | 3 736 € | +0,5 % |
| 2021 | 29 906 € | 3 006 € | 4 082 € | 2 848 € | 1 234 € | 10 153 € | +10,1 % |
| 2020 | 59 735 € | −878 € | 4 530 € | −158 € | 4 688 € | 9 548 € | −1,5 % |
| 2019 | 67 947 € | 990 € | 10 785 € | 1 470 € | 9 315 € | 9 387 € | +1,5 % |
| 2018 | 126 453 € | 622 € | 21 472 € | 622 € | 20 850 € | 12 320 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí MIBOSTAV?
MIBOSTAV a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MIBOSTAV z roku 2021.
História firmy MIBOSTAV
Dátum vzniku MIBOSTAV je 21. 11. 2017, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68911/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 126 453 € · majetok 21 472 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo. Firma vznikla 21. 11. 2017.
- Nový štatutár: Michael BolibruchKonateľ
- Nový spoločník: Michael BolibruchSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MIBOSTAV
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- murárske práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
MIBOSTAV v odvetví špecializované stavebné práce
MIBOSTAV je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 84 747 € (12 839 závierok), MIBOSTAV má 300 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 6 107 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIBOSTAV 345. z 344.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 355 €, polovica do 84 747 €, tri štvrtiny do 305 146 €; 10 % firiem má viac než 932 199 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 282 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 355 € |
| medián | 84 747 € |
| horný kvartil | 305 146 € |
| 10 % firiem má viac než | 932 199 € |
| MIBOSTAV | 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MIBOSTAV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MIBOSTAV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MIBOSTAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 71 977 € |
| 2024 | — | 79 046 € |
| 2023 | 300 € | 84 747 € |
| 2022 | 33 396 € | 86 381 € |
| 2021 | 29 906 € | 76 841 € |
| 2020 | 59 735 € | 75 514 € |
| 2019 | 67 947 € | 86 111 € |
| 2018 | 126 453 € | 83 125 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| MIBOSTAV | 300 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 181 151 € |
| medián kraja | 106 321 € |
| medián Slovenska | 84 747 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZVA, spol. s r.o.Švábovce · tržby 676 € (2025)
- V.P.elmont s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 676 € (2025)
- DADAKO s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 675 € (2025)
- InnoCont s. r. o.Povoda · tržby 673 € (2024)
- Tibor Šramaty, s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 670 € (2025)
- AA STAVEBNINY s. r. o.Kolárovo · tržby 670 € (2025)
- EDŽ SK, s. r. o.Ľutina · tržby 650 € (2022)
- ASRAK s. r. o.Senec · tržby 650 € (2025)
- MAMBA ELEKTRO s. r. o.Sečovská Polianka · tržby 650 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIBOSTAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MIBOSTAV: Sihelné
MIBOSTAV sídli na adrese Sihelné 512, 029 46 Sihelné, okres Námestovo. V obci Sihelné je 481 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Sihelné: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
MIBOSTAV: IČO, sídlo a základné údaje
MIBOSTAV s.r.o. (IČO 51125722) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sihelné, okres Námestovo. Dátum vzniku je 21. 11. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Michael Bolibruch. Za rok 2023 sú v závierke tržby 300 € a výsledok hospodárenia −1 209 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 11. 2017 |
| Obec | Sihelné |
| Okres | Okres Námestovo |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) MIBOSTAV s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 300 €, typická firma odvetvia 84 747 € (medián z 12 839 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy MIBOSTAV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MIBOSTAV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MIBOSTAV
- Tendre140súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy71zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov503firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 220 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v obci Sihelnétypický nepokrytý dopyt 148 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.995 zmlúv za 3 roky · 1 188 817 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny395 zmlúv za 3 roky · 7 399 472 € · naposledy 9. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever143 zmlúv za 3 roky · 3 134 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 068 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sihelné
OravPit, s. r. o.RAJNIAK BAU, s.r.o.GHSTAV, s. r. o.A. SUNEGA, s. r. o.MAZURÁK, s.r.o.Všetky firmy v obci Sihelné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Námestovo
HATTER, s.r.o.FREE-BAU ORAVA, s.r.o.JOB-EU, s. r. o.Glekalena, s.r.o.RABČAN SP, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.