ELWIL, s.r.o.
Stožok · Elektrická inštalácia
10 058 €tržby 2025+5 944 €zisk 2025aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 774 €, výsledok hospodárenia -300 €
- 18 : tržby 11 148 €, výsledok hospodárenia 3 367 €
- 19 : tržby 3 180 €, výsledok hospodárenia 156 €
- 20 : tržby 18 687 €, výsledok hospodárenia 622 €
- 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -529 €
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -2 140 €
- 23 : tržby 240 €, výsledok hospodárenia -720 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 081 €
- 25 : tržby 10 058 €, výsledok hospodárenia 5 944 €
ELWIL, s.r.o. (IČO 51114143) mala v roku 2025 tržby 10 058 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ELWIL
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 529 € | — |
| 2020 | — | 2 785 € | — |
| 2019 | — | 256 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ ELWIL
Podľa Registra právnických osôb koná za ELWIL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník ELWIL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ľuboslav Vilhanček100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ľuboslav Vilhančekod 10. 10. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ELWIL
Za rok 2025 má ELWIL v závierke tržby 10 058 €, a výsledok hospodárenia +5 944 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 18 687 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ELWIL
Najvyššie tržby: rok 2020, 18 687 €. Najnižšie: rok 2021, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 10 058 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 240 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 18 687 € |
| 2019 | 3 180 € |
| 2018 | 11 148 € |
| 2017 | 774 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 5 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 319 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 944 € |
| 2024 | −1 081 € |
| 2023 | −720 € |
| 2022 | −2 140 € |
| 2021 | −529 € |
| 2020 | 622 € |
| 2019 | 156 € |
| 2018 | 3 367 € |
| 2017 | −300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ELWIL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +59,1 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELWIL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +59,1 % | +4,2 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | — | +2,0 % |
| 2022 | — | +1,7 % |
| 2021 | — | +1,6 % |
| 2020 | +3,3 % | +1,6 % |
| 2019 | +4,9 % | +1,9 % |
| 2018 | +30,2 % | +2,3 % |
| 2017 | −38,8 % | +3,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2020 (+487,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −100,0 % |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | −100,0 % |
| 2020 | +487,6 % |
| 2019 | −71,5 % |
| 2018 | +1 340,3 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ELWIL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 463 €, vlastné imanie 10 319 € a záväzky 1 144 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 463 € | 10 319 € | 1 144 € |
| 2024 | 5 450 € | 4 375 € | 1 075 € |
| 2023 | 5 650 € | 5 456 € | 194 € |
| 2022 | 6 396 € | 6 176 € | 220 € |
| 2021 | 11 964 € | 8 316 € | 3 648 € |
| 2020 | 11 964 € | 8 845 € | 3 119 € |
| 2019 | 8 731 € | 8 223 € | 508 € |
| 2018 | 12 016 € | 8 066 € | 3 950 € |
| 2017 | 4 700 € | 4 700 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ELWIL (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 058 € | 5 944 € | 11 463 € | 10 319 € | 1 144 € | 6 309 € | +59,1 % |
| 2024 | 0 € | −1 081 € | 5 450 € | 4 375 € | 1 075 € | −741 € | — |
| 2023 | 240 € | −720 € | 5 650 € | 5 456 € | 194 € | −967 € | −300,0 % |
| 2022 | 0 € | −2 140 € | 6 396 € | 6 176 € | 220 € | −2 140 € | — |
| 2021 | 0 € | −529 € | 11 964 € | 8 316 € | 3 648 € | 0 € | — |
| 2020 | 18 687 € | 622 € | 11 964 € | 8 845 € | 3 119 € | 3 503 € | +3,3 % |
| 2019 | 3 180 € | 156 € | 8 731 € | 8 223 € | 508 € | 680 € | +4,9 % |
| 2018 | 11 148 € | 3 367 € | 12 016 € | 8 066 € | 3 950 € | 4 841 € | +30,2 % |
| 2017 | 774 € | −300 € | 4 700 € | 4 700 € | 0 € | −250 € | −38,8 % |
Riziko: zaplatí ELWIL?
Peniaze od štátu: ELWIL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ELWIL
Dátum vzniku ELWIL je 10. 10. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32839/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 774 € · majetok 4 700 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120609480 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 10 058 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ELWIL
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
- Opravy vyhradených technických zariadení elektrických
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Prípravné práce k realizácií stavieb
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
ELWIL v odvetví špecializované stavebné práce
ELWIL je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), ELWIL má 10 058 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Detva je v tomto odvetví 666 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELWIL 78. z 91.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 777 €, polovica do 71 977 €, tri štvrtiny do 269 120 €; 10 % firiem má viac než 853 144 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 774 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 777 € |
| medián | 71 977 € |
| horný kvartil | 269 120 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 144 € |
| ELWIL | 10 058 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ELWIL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ELWIL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELWIL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 10 058 € | 71 977 € |
| 2024 | 0 € | 79 046 € |
| 2023 | 240 € | 84 747 € |
| 2022 | 0 € | 86 381 € |
| 2021 | 0 € | 76 841 € |
| 2020 | 18 687 € | 75 514 € |
| 2019 | 3 180 € | 86 111 € |
| 2018 | 11 148 € | 83 125 € |
| 2017 | 774 € | 79 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ELWIL | 10 058 € |
|---|---|
| medián okresu Detva | 44 742 € |
| medián kraja | 64 751 € |
| medián Slovenska | 71 977 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KVALITNÍ MAJSTRI s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 22 303 € (2025)
- ELG services, s.r.o.Trnava · tržby 22 303 € (2025)
- Bloomia s. r. o.Martin · tržby 22 273 € (2025)
- DOMALLFIN, s. r. o.Bardejov · tržby 22 250 € (2025)
- RADAK s. r. o.Družstevná pri Hornáde · tržby 22 249 € (2025)
- KAMIR STAV s. r. o.Tovarné · tržby 22 228 € (2025)
- Demon Steel, s.r.o.Neverice · tržby 22 218 € (2023)
- MM ENERGY PLATZ s. r. o.Kostolné Kračany · tržby 22 215 € (2025)
- D-P-J s.r.o.Trebišov · tržby 22 215 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELWIL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ELWIL: Stožok
ELWIL sídli na adrese Stožok 354, 962 12 Stožok, okres Detva. V obci Stožok je 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 626. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Stožok: obyvatelia a dáta ›Okres Detva ›Adresár firiem v okrese Detva ›
ELWIL: IČO, sídlo a základné údaje
ELWIL, s.r.o. (IČO 51114143) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stožok, okres Detva. Dátum vzniku je 10. 10. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ľuboslav Vilhanček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 058 € a výsledok hospodárenia +5 944 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 10. 2017 |
| Obec | Stožok |
| Okres | Okres Detva |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ELWIL, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 058 €, typická firma odvetvia 71 977 € (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Detva ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Detva ›
Sieť prepojení firmy ELWIL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ELWIL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ELWIL
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Stožoktypický nepokrytý dopyt 10 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava214 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR71 zmlúv za 3 roky · 5 940 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 257 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stožok
PNEU DT s.r.o.BAPO DETVA s.r.o.MTK PLUS s.r.o.PYROHAS, s.r.o.STAVEBNINY BETONBAU s.r.o.Všetky firmy v obci Stožok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Detva
MHG group s.r.o.LST centrum s. r. o.ELIN Pasečiak s. r. o.J & E - ELEKTROmont s.r.o.Baumachine-TK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.