Mind Mind s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
12 150 €tržby 2025 ▲ 1 %+2 797 €zisk 2025aktívna 9 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 957 €
- 18 : tržby 9 780 €, výsledok hospodárenia -1 764 €
- 19 : tržby 8 420 €, výsledok hospodárenia -593 €
- 20 : tržby 2 510 €, výsledok hospodárenia -1 804 €
- 21 : tržby 8 000 €, výsledok hospodárenia 1 158 €
- 22 : tržby 12 200 €, výsledok hospodárenia 2 156 €
- 23 : tržby 12 156 €, výsledok hospodárenia 1 434 €
- 24 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 1 665 €
- 25 : tržby 12 150 €, výsledok hospodárenia 2 797 €
Mind Mind s. r. o. (IČO 51090627) mala v roku 2025 tržby 12 150 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Mind Mind
Mind Mind má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 604 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 604 € | — |
| 2024 | — | 651 € | — |
| 2023 | — | 519 € | — |
| 2021 | — | 122 € | — |
| 2020 | — | 694 € | — |
| 2019 | — | 4 066 € | — |
| 2018 | — | 4 066 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Mind Mind
Podľa Registra právnických osôb koná za Mind Mind 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Mind Mind
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Katarína Vojteková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Katarína Vojtekováod 19. 9. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Mind Mind
Za rok 2025 má Mind Mind v závierke tržby 12 150 €, o 1,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 797 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 12 200 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Mind Mind
Najvyššie tržby: rok 2022, 12 200 €. Najnižšie: rok 2020, 2 510 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 150 € |
| 2024 | 12 000 € |
| 2023 | 12 156 € |
| 2022 | 12 200 € |
| 2021 | 8 000 € |
| 2020 | 2 510 € |
| 2019 | 8 420 € |
| 2018 | 9 780 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 092 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 797 € |
| 2024 | 1 665 € |
| 2023 | 1 434 € |
| 2022 | 2 156 € |
| 2021 | 1 158 € |
| 2020 | −1 804 € |
| 2019 | −593 € |
| 2018 | −1 764 € |
| 2017 | −1 957 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mind Mind
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +23,0 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mind Mind | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +23,0 % | +2,4 % |
| 2024 | +13,9 % | +2,3 % |
| 2023 | +11,8 % | +1,9 % |
| 2022 | +17,7 % | +2,1 % |
| 2021 | +14,5 % | +2,0 % |
| 2020 | −71,9 % | +1,6 % |
| 2019 | −7,0 % | +1,5 % |
| 2018 | −18,0 % | +1,6 % |
| 2017 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2021 (+218,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,2 % |
| 2024 | −1,3 % |
| 2023 | −0,4 % |
| 2022 | +52,5 % |
| 2021 | +218,7 % |
| 2020 | −70,2 % |
| 2019 | −13,9 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mind Mind
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 160 €, vlastné imanie 8 091 € a záväzky 6 069 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 160 € | 8 091 € | 6 069 € |
| 2024 | 9 877 € | 5 295 € | 4 582 € |
| 2023 | 8 046 € | 3 630 € | 4 416 € |
| 2022 | 5 321 € | 2 196 € | 3 125 € |
| 2021 | 5 753 € | 40 € | 5 713 € |
| 2020 | 6 490 € | −1 117 € | 7 607 € |
| 2019 | 9 377 € | 686 € | 8 691 € |
| 2018 | 6 450 € | 1 280 € | 5 170 € |
| 2017 | 7 559 € | 3 043 € | 4 516 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mind Mind (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 150 € | 2 797 € | 14 160 € | 8 091 € | 6 069 € | 4 154 € | +23,0 % |
| 2024 | 12 000 € | 1 665 € | 9 877 € | 5 295 € | 4 582 € | 3 049 € | +13,9 % |
| 2023 | 12 156 € | 1 434 € | 8 046 € | 3 630 € | 4 416 € | 2 456 € | +11,8 % |
| 2022 | 12 200 € | 2 156 € | 5 321 € | 2 196 € | 3 125 € | 3 078 € | +17,7 % |
| 2021 | 8 000 € | 1 158 € | 5 753 € | 40 € | 5 713 € | 2 519 € | +14,5 % |
| 2020 | 2 510 € | −1 804 € | 6 490 € | −1 117 € | 7 607 € | 198 € | −71,9 % |
| 2019 | 8 420 € | −593 € | 9 377 € | 686 € | 8 691 € | 4 741 € | −7,0 % |
| 2018 | 9 780 € | −1 764 € | 6 450 € | 1 280 € | 5 170 € | 3 519 € | −18,0 % |
| 2017 | — | −1 957 € | 7 559 € | 3 043 € | 4 516 € | −1 790 € | — |
Riziko: zaplatí Mind Mind?
Peniaze od štátu: Mind Mind
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Mind Mind
Dátum vzniku Mind Mind je 19. 9. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/122576/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 7 559 €
- Nový spoločník: Katarína VojtekováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 12 150 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mind Mind
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vedenie účtovníctva
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Fotografické služby
- Dizajnérske činnosti
- Čistiace a upratovacie služby
- Služby požičovní
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Mind Mind v odvetví veľkoobchod
Mind Mind je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), Mind Mind má 12 150 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 950 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mind Mind 790. z 935.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| Mind Mind | 12 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mind Mind
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mind Mind s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mind Mind | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 150 € | 139 031 € |
| 2024 | 12 000 € | 139 378 € |
| 2023 | 12 156 € | 134 713 € |
| 2022 | 12 200 € | 133 387 € |
| 2021 | 8 000 € | 117 726 € |
| 2020 | 2 510 € | 111 972 € |
| 2019 | 8 420 € | 120 319 € |
| 2018 | 9 780 € | 118 273 € |
| 2017 | — | 106 235 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mind Mind | 12 150 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 116 960 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Balance Pro s.r.o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 29 492 € (2025)
- ROTAMEX, spol. s r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 29 482 € (2025)
- Liptov WOOD, s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 29 472 € (2025)
- FLAMMA, s.r.o.Trenčín · tržby 29 462 € (2025)
- DESKBUY s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 416 € (2025)
- VELDIS, s.r.o.Nová Dubnica · tržby 29 393 € (2025)
- REDNA s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 29 340 € (2025)
- Kjiara 3 s.r.o.Šurany · tržby 29 334 € (2024)
- ERAMAX PROPERTIES s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mind Mind, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Mind Mind: Bratislava - Staré Mesto
Mind Mind sídli na adrese Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 1 211 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Mind Mind: IČO, sídlo a základné údaje
Mind Mind s. r. o. (IČO 51090627) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 19. 9. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Katarína Vojteková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 150 € a výsledok hospodárenia +2 797 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 9. 2017 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Mind Mind s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 150 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Mind Mind
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mind Mind
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mind Mind
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 7 400 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava592 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 15. 10. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 559 552 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 488 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava I
KLARSTEIN Business Services a. s.SE&K TRADE s.r.o.Hotel Elements Properties s.r.o.CarPay, s.r.o.IM EXPERT, s.r.o
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.