DIAMAX, s. r. o.
Bardejov · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
122 554 €tržby 2025 ▲ 16 %+8 990 €zisk 2025aktívna 9 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 2 748 €, výsledok hospodárenia -1 145 €
- 18 : tržby 43 465 €, výsledok hospodárenia -845 €
- 19 : tržby 47 828 €, výsledok hospodárenia -2 450 €
- 20 : tržby 47 500 €, výsledok hospodárenia 2 889 €
- 21 : tržby 70 609 €, výsledok hospodárenia 1 061 €
- 22 : tržby 53 146 €, výsledok hospodárenia -7 881 €
- 23 : tržby 85 485 €, výsledok hospodárenia 15 413 €
- 24 : tržby 105 274 €, výsledok hospodárenia 7 706 €
- 25 : tržby 122 554 €, výsledok hospodárenia 8 990 €
DIAMAX, s. r. o. (IČO 51081946) mala v roku 2025 tržby 122 554 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci DIAMAX
V roku 2025 mala DIAMAX priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 84 413 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 84 413 € | — |
| 2024 | — | 72 635 € | — |
| 2023 | — | 52 408 € | — |
| 2022 | — | 48 288 € | — |
| 2021 | — | 47 440 € | — |
| 2020 | — | 33 126 € | — |
| 2019 | — | 38 414 € | — |
| 2018 | — | 35 898 € | — |
| 2017 | — | 2 858 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konatelia DIAMAX
Podľa Registra právnických osôb konajú za DIAMAX 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník DIAMAX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok DIAMAX
Za rok 2025 má DIAMAX v závierke tržby 122 554 €, o 16,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 990 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 122 554 €.
Výkaz ziskov a strát DIAMAX
Najvyššie tržby: rok 2025, 122 554 €. Najnižšie: rok 2017, 2 748 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 122 554 € |
| 2024 | 105 274 € |
| 2023 | 85 485 € |
| 2022 | 53 146 € |
| 2021 | 70 609 € |
| 2020 | 47 500 € |
| 2019 | 47 828 € |
| 2018 | 43 465 € |
| 2017 | 2 748 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 23 738 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 990 € |
| 2024 | 7 706 € |
| 2023 | 15 413 € |
| 2022 | −7 881 € |
| 2021 | 1 061 € |
| 2020 | 2 889 € |
| 2019 | −2 450 € |
| 2018 | −845 € |
| 2017 | −1 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DIAMAX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,3 %, medián odvetvia +15,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIAMAX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,3 % | +15,6 % |
| 2024 | +7,3 % | +16,0 % |
| 2023 | +18,0 % | +17,2 % |
| 2022 | −14,8 % | +16,1 % |
| 2021 | +1,5 % | +15,7 % |
| 2020 | +6,1 % | +14,2 % |
| 2019 | −5,1 % | +13,5 % |
| 2018 | −1,9 % | +11,4 % |
| 2017 | −41,7 % | +10,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 7 rokov, najviac v roku 2023 (+60,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +16,4 % |
| 2024 | +23,1 % |
| 2023 | +60,8 % |
| 2022 | −24,7 % |
| 2021 | +48,7 % |
| 2020 | −0,7 % |
| 2019 | +10,0 % |
| 2018 | +1 481,7 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DIAMAX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 61 787 €, vlastné imanie 28 737 € a záväzky 33 050 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 61 787 € | 28 737 € | 33 050 € |
| 2024 | 56 988 € | 19 747 € | 37 241 € |
| 2023 | 41 956 € | 12 041 € | 29 915 € |
| 2022 | 20 835 € | −3 372 € | 24 207 € |
| 2021 | 22 857 € | 4 509 € | 18 348 € |
| 2020 | 15 145 € | 3 447 € | 11 698 € |
| 2019 | 11 871 € | 559 € | 11 312 € |
| 2018 | 13 799 € | 3 009 € | 10 790 € |
| 2017 | 11 201 € | 3 855 € | 7 346 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DIAMAX (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122 554 € | 8 990 € | 61 787 € | 28 737 € | 33 050 € | 96 869 € | +7,3 % |
| 2024 | 105 274 € | 7 706 € | 56 988 € | 19 747 € | 37 241 € | 82 968 € | +7,3 % |
| 2023 | 85 485 € | 15 413 € | 41 956 € | 12 041 € | 29 915 € | 69 977 € | +18,0 % |
| 2022 | 53 146 € | −7 881 € | 20 835 € | −3 372 € | 24 207 € | 40 725 € | −14,8 % |
| 2021 | 70 609 € | 1 061 € | 22 857 € | 4 509 € | 18 348 € | 47 377 € | +1,5 % |
| 2020 | 47 500 € | 2 889 € | 15 145 € | 3 447 € | 11 698 € | 34 420 € | +6,1 % |
| 2019 | 47 828 € | −2 450 € | 11 871 € | 559 € | 11 312 € | 36 269 € | −5,1 % |
| 2018 | 43 465 € | −845 € | 13 799 € | 3 009 € | 10 790 € | 35 264 € | −1,9 % |
| 2017 | 2 748 € | −1 145 € | 11 201 € | 3 855 € | 7 346 € | 1 985 € | −41,7 % |
Riziko: zaplatí DIAMAX?
DIAMAX a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 20 zmlúv s dodávateľom DIAMAX z rokov 2017 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2017, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 2 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 4 | 0 € |
| 2019 | 3 | 0 € |
| 2018 | 5 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy DIAMAX
Dátum vzniku DIAMAX je 7. 9. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35133/P
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 7. 9. 2017.
- Nový štatutár: MUDr. Andrej DžupinaKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 2 748 € · majetok 11 201 €
- Nový spoločník: ALIAN, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 122 554 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DIAMAX
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Dopravná zdravotná služba
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia špecializovanej ambulantnej starostlivosti: ambulancia diabetológie a porúch látkovej premeny a výživy v špecializovanom odbore: diabetológia a poruchy látkovej premeny a výživy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
DIAMAX v odvetví zdravotníctvo
DIAMAX je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 699 € (6 339 závierok), DIAMAX má 122 554 €, čo je 67 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 155 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DIAMAX 88. z 101.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 291 €, polovica do 182 699 €, tri štvrtiny do 285 460 €; 10 % firiem má viac než 569 890 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 348 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 291 € |
| medián | 182 699 € |
| horný kvartil | 285 460 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 890 € |
| DIAMAX | 122 554 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- DIAMAX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DIAMAX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIAMAX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 122 554 € | 182 699 € |
| 2024 | 105 274 € | 175 576 € |
| 2023 | 85 485 € | 163 144 € |
| 2022 | 53 146 € | 137 670 € |
| 2021 | 70 609 € | 124 859 € |
| 2020 | 47 500 € | 106 832 € |
| 2019 | 47 828 € | 104 573 € |
| 2018 | 43 465 € | 91 372 € |
| 2017 | 2 748 € | 83 292 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DIAMAX | 122 554 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 196 469 € |
| medián kraja | 189 043 € |
| medián Slovenska | 182 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OFTAL KABE s.r.o.Piešťany · tržby 275 993 € (2025)
- AMRADGYN, s.r.o.Poprad · tržby 275 866 € (2025)
- Dr. Revaj, s.r.o.Námestovo · tržby 275 830 € (2025)
- Urologické centrum, s.r.o.Humenné · tržby 275 785 € (2025)
- GYNSERVIS, s.r.o.Levice · tržby 275 779 € (2025)
- GEMERMED RS s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 275 615 € (2025)
- VeriMed, s.r.o.Trebišov · tržby 275 517 € (2025)
- Mary Dent s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 275 379 € (2025)
- Hemalab, s.r.o.Bardejov · tržby 275 355 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DIAMAX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DIAMAX: Bardejov
DIAMAX sídli na adrese Sv. Jakuba 508/20, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 688 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 664. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
DIAMAX: IČO, sídlo a základné údaje
DIAMAX, s. r. o. (IČO 51081946) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 7. 9. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú MUDr. Andrej Džupina a MUDr. Mária Džupinová, MSc.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 122 554 € a výsledok hospodárenia +8 990 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 9. 2017 |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) DIAMAX, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 122 554 €, typická firma odvetvia 182 699 € (medián z 6 339 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ALIAN, s.r.o.AVIVA s. r. o.BALIAN, s. r. o.ATRIUM AMD s.r.o.Maxderm, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Bardejov
MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Bardejov
R - Clinic s.r.o.REMEDIUM, s.r.o.Pemax - Nefro, s.r.o.MEDIMACK, s.r.o.GYNART, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.