Janea stores s.r.o.
Nitra · Administratívne a pomocné činnosti
39 108 €tržby 2025 ▲ 7 %+2 235 €zisk 2025aktívna 9 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 2 703 €, výsledok hospodárenia 12 €
- 18 : tržby 3 938 €, výsledok hospodárenia 575 €
- 19 : tržby 2 903 €, výsledok hospodárenia 146 €
- 20 : tržby 17 243 €, výsledok hospodárenia 308 €
- 21 : tržby 15 903 €, výsledok hospodárenia 636 €
- 22 : tržby 14 657 €, výsledok hospodárenia 332 €
- 23 : tržby 18 950 €, výsledok hospodárenia 630 €
- 24 : tržby 36 627 €, výsledok hospodárenia 143 €
- 25 : tržby 39 108 €, výsledok hospodárenia 2 235 €
Janea stores s.r.o. (IČO 51043041) mala v roku 2025 tržby 39 108 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Janea stores
Janea stores má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 804 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 804 € | — |
| 2024 | — | 1 093 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Janea stores
Podľa Registra právnických osôb koná za Janea stores 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Janea stores
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Janea stores
Za rok 2025 má Janea stores v závierke tržby 39 108 €, o 6,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 235 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 39 108 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Janea stores
Najvyššie tržby: rok 2025, 39 108 €. Najnižšie: rok 2017, 2 703 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 39 108 € |
| 2024 | 36 627 € |
| 2023 | 18 950 € |
| 2022 | 14 657 € |
| 2021 | 15 903 € |
| 2020 | 17 243 € |
| 2019 | 2 903 € |
| 2018 | 3 938 € |
| 2017 | 2 703 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 0 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 017 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 235 € |
| 2024 | 143 € |
| 2023 | 630 € |
| 2022 | 332 € |
| 2021 | 636 € |
| 2020 | 308 € |
| 2019 | 146 € |
| 2018 | 575 € |
| 2017 | 12 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Janea stores
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,7 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Janea stores | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,7 % | +8,4 % |
| 2024 | +0,4 % | +4,9 % |
| 2023 | +3,3 % | +3,1 % |
| 2022 | +2,3 % | +2,7 % |
| 2021 | +4,0 % | +3,0 % |
| 2020 | +1,8 % | +2,5 % |
| 2019 | +5,0 % | +2,2 % |
| 2018 | +14,6 % | +2,5 % |
| 2017 | +0,4 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2020 (+494,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,8 % |
| 2024 | +93,3 % |
| 2023 | +29,3 % |
| 2022 | −7,8 % |
| 2021 | −7,8 % |
| 2020 | +494,0 % |
| 2019 | −26,3 % |
| 2018 | +45,7 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Janea stores
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 658 €, vlastné imanie 10 015 € a záväzky 643 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 658 € | 10 015 € | 643 € |
| 2024 | 8 410 € | 7 780 € | 630 € |
| 2023 | 7 855 € | 7 638 € | 217 € |
| 2022 | 7 282 € | 7 007 € | 275 € |
| 2021 | 6 990 € | 6 676 € | 314 € |
| 2020 | 6 309 € | 6 040 € | 269 € |
| 2019 | 5 891 € | 5 732 € | 159 € |
| 2018 | 5 848 € | 5 586 € | 262 € |
| 2017 | 5 043 € | 5 012 € | 31 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Janea stores (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 108 € | 2 235 € | 10 658 € | 10 015 € | 643 € | 4 799 € | +5,7 % |
| 2024 | 36 627 € | 143 € | 8 410 € | 7 780 € | 630 € | 1 749 € | +0,4 % |
| 2023 | 18 950 € | 630 € | 7 855 € | 7 638 € | 217 € | 835 € | +3,3 % |
| 2022 | 14 657 € | 332 € | 7 282 € | 7 007 € | 275 € | 606 € | +2,3 % |
| 2021 | 15 903 € | 636 € | 6 990 € | 6 676 € | 314 € | 950 € | +4,0 % |
| 2020 | 17 243 € | 308 € | 6 309 € | 6 040 € | 269 € | 745 € | +1,8 % |
| 2019 | 2 903 € | 146 € | 5 891 € | 5 732 € | 159 € | 412 € | +5,0 % |
| 2018 | 3 938 € | 575 € | 5 848 € | 5 586 € | 262 € | 926 € | +14,6 % |
| 2017 | 2 703 € | 12 € | 5 043 € | 5 012 € | 31 € | 12 € | +0,4 % |
Riziko: zaplatí Janea stores?
Peniaze od štátu: Janea stores
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Janea stores
Dátum vzniku Janea stores je 12. 8. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43889/N
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120571376 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 2 703 € · majetok 5 043 €
- Nový štatutár: Peter FrancúzKonateľ
- Nový spoločník: Peter FrancúzSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 39 108 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Janea stores
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Vedenie účtovníctva
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Investičné služby a investičné činnosti - obchodovanie na vlastný účet v zmysle § 6 ods. 1 písm. c) Zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch a investičných službách v znení neskorších predpisov, na vykonávanie ktorých sa nevyžaduje povolenie Národnej banky Slovenska podľa § 54 ods. 3 písm. d) Zákona č. 566/2001 Z. z. o cenných papieroch a investičných službách v znení neskorších predpisov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Janea stores v odvetví administratívne a kancelárske služby
Janea stores je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), Janea stores má 39 108 €, čo je 93 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 177 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Janea stores 450. z 869.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| Janea stores | 39 108 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Janea stores
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Janea stores s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Janea stores | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 39 108 € | 42 000 € |
| 2024 | 36 627 € | 39 508 € |
| 2023 | 18 950 € | 40 733 € |
| 2022 | 14 657 € | 39 919 € |
| 2021 | 15 903 € | 35 884 € |
| 2020 | 17 243 € | 34 322 € |
| 2019 | 2 903 € | 37 024 € |
| 2018 | 3 938 € | 36 740 € |
| 2017 | 2 703 € | 34 285 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Janea stores | 39 108 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 40 906 € |
| medián kraja | 40 634 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Lawyers4Lawyers, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 250 € (2025)
- AgroMeder s. r. o.Nové Zámky · tržby 90 226 € (2024)
- Amplify s. r. o.Trnava · tržby 90 225 € (2025)
- TML STAV s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 90 223 € (2024)
- ECV s. r. o.Stupava · tržby 90 215 € (2025)
- B.V.A. s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 211 € (2025)
- BEMTOJ s. r. o.Nesluša · tržby 90 208 € (2025)
- PROCARS Prešov s. r. o.Prešov · tržby 90 206 € (2025)
- PELCO s. r. o.Borský Mikuláš · tržby 90 203 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Janea stores, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Janea stores: Nitra
Janea stores sídli na adrese Pri Dobrotke 786/61, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Janea stores: IČO, sídlo a základné údaje
Janea stores s.r.o. (IČO 51043041) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 12. 8. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Peter Francúz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 39 108 € a výsledok hospodárenia +2 235 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 8. 2017 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Janea stores s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 39 108 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Janea stores
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Janea stores
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Janea stores
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy57zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny407 zmlúv za 3 roky · 5 792 822 € · naposledy 13. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 880 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Nitra
A.MAMUT, s. r. o.MJM Invest, s. r. o.HB living s.r.o.Home Development 2, s. r. o.SHIPGATE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.