VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LATSKY CONDOS, s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Výroba počítačov a periférnych zariadení

496 041 €tržby 2018 ▲ 3 845 %−2 281 €strata 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

496 041 €tržby 2018 ▲ 3 845 %
−2 281 €strata 2018
  1. 17 : tržby 12 575 €, výsledok hospodárenia -496 €
  2. 18 : tržby 496 041 €, výsledok hospodárenia -2 281 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LATSKY CONDOS, s.r.o. (IČO 51018161), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 21. 7. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ LATSKY CONDOS

Podľa Registra právnických osôb koná za LATSKY CONDOS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník LATSKY CONDOS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch LATSKY CONDOS
Podiely spoločníkov na vkladoch LATSKY CONDOS Ing. Štefan Lacký 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Štefan Lacký: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Štefan Lacký100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Štefan Lackýod 30. 3. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LATSKY CONDOS

Za rok 2018 má LATSKY CONDOS v závierke tržby 496 041 €, o 3 844,7 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −2 281 €. Závierky máme za 2 roky (2017 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2018: 496 041 €.

Tržby 2018496 tis. €▲ +3 844,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2018−2 281 €strata
Majetok (aktíva) 2018600 tis. €
Vlastné imanie 20182 223 €
Záväzky 2018598 tis. €99,6 % majetku
Pridaná hodnota 2018−2 281 €
Zisková marža 2018−0,5 %medián odvetvia +3,4 %
Súčet výsledkov za 2 roky−2 777 €2017 až 2018

Výkaz ziskov a strát LATSKY CONDOS

Súvaha LATSKY CONDOS

Všetky čísla zo závierok LATSKY CONDOS (2 roky)
Čísla zo závierok LATSKY CONDOS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2018496 041 €−2 281 €599 753 €2 223 €597 530 €−2 281 €−0,5 %
201712 575 €−496 €15 164 €−496 €15 660 €−496 €−3,9 %

Riziko: zaplatí LATSKY CONDOS?

Peniaze od štátu: LATSKY CONDOS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LATSKY CONDOS

Dátum vzniku LATSKY CONDOS je 21. 7. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: TOMKO s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/151335/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 12 575 € · majetok 15 164 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 2, posledné tržby 496 041 €.
  4. Nový štatutár: Ing. Štefan LackýKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým TOMKO s.r.o., odvtedy LATSKY CONDOS, s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. Štefan LackýSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LATSKY CONDOS

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Sťahovacie služby
  • Dizajnérske činnosti
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

LATSKY CONDOS v odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov

LATSKY CONDOS je v registri v odvetví Výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26), činnosť výroba počítačov a periférnych zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 48 865 € (790 závierok), LATSKY CONDOS má 496 041 €, čo je 10-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 166 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LATSKY CONDOS 4. z 70.

V odvetví v okrese Bratislava V166aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou790Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+3,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LATSKY CONDOS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava V ›

Sídlo LATSKY CONDOS: Bratislava - Petržalka

LATSKY CONDOS sídli na adrese Šintavská 26/A, 851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví166okres Bratislava V
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

LATSKY CONDOS: IČO, sídlo a základné údaje

LATSKY CONDOS, s.r.o. (IČO 51018161) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 21. 7. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Štefan Lacký. Za rok 2018 sú v závierke tržby 496 041 € a výsledok hospodárenia −2 281 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 7. 2017
Skoršie názvyTOMKO s.r.o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26) LATSKY CONDOS, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2018 mala 496 041 €, typická firma odvetvia 48 865 €, čo je 10-násobok mediánu (medián z 790 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy LATSKY CONDOS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LATSKY CONDOS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LATSKY CONDOS

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 79 tis. €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 232 tis. €
  • Končiace zmluvy37zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 600 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 100 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 26.20) v okrese Bratislava V

DATALEVEL s. r. o.MicroStep - Vox, spol.s r.o.Parallaxis, s.r.o.leiCON Slovakia s. r. o.maracuja.tech s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk