BFC ZA s.r.o.
Trenčín · Výstavba obytných a neobytných budov
41 495 €tržby 2025 ▲ 34 %−8 791 €strata 2025aktívna 9 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 3 870 €, výsledok hospodárenia -275 €
- 18 : tržby 35 303 €, výsledok hospodárenia -14 160 €
- 19 : tržby 34 541 €, výsledok hospodárenia -4 322 €
- 20 : tržby 29 926 €, výsledok hospodárenia 3 898 €
- 21 : tržby 26 613 €, výsledok hospodárenia -185 €
- 22 : tržby 26 810 €, výsledok hospodárenia -8 982 €
- 23 : tržby 38 200 €, výsledok hospodárenia -6 878 €
- 24 : tržby 30 969 €, výsledok hospodárenia -14 821 €
- 25 : tržby 41 495 €, výsledok hospodárenia -8 791 €
BFC ZA s.r.o. (IČO 51008602) mala v roku 2025 tržby 41 495 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BFC ZA
BFC ZA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 30 439 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 30 439 € | — |
| 2024 | — | 37 120 € | 25 963 € |
| 2023 | — | 34 635 € | 24 067 € |
| 2022 | — | 28 389 € | 20 027 € |
| 2021 | — | 24 399 € | 17 394 € |
| 2020 | — | 22 242 € | 15 732 € |
| 2019 | — | 23 130 € | 16 327 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ BFC ZA
Podľa Registra právnických osôb koná za BFC ZA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník BFC ZA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Ondrej Bočák, PhD.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ondrej Bočák, PhD.od 14. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BFC ZA
Za rok 2025 má BFC ZA v závierke tržby 41 495 €, o 34,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 791 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 41 495 €.
Výkaz ziskov a strát BFC ZA
Najvyššie tržby: rok 2025, 41 495 €. Najnižšie: rok 2017, 3 870 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 41 495 € |
| 2024 | 30 969 € |
| 2023 | 38 200 € |
| 2022 | 26 810 € |
| 2021 | 26 613 € |
| 2020 | 29 926 € |
| 2019 | 34 541 € |
| 2018 | 35 303 € |
| 2017 | 3 870 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 8 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −54 516 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 791 € |
| 2024 | −14 821 € |
| 2023 | −6 878 € |
| 2022 | −8 982 € |
| 2021 | −185 € |
| 2020 | 3 898 € |
| 2019 | −4 322 € |
| 2018 | −14 160 € |
| 2017 | −275 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BFC ZA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −21,2 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BFC ZA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −21,2 % | +4,2 % |
| 2024 | −47,9 % | +3,0 % |
| 2023 | −18,0 % | +1,8 % |
| 2022 | −33,5 % | +1,5 % |
| 2021 | −0,7 % | +1,4 % |
| 2020 | +13,0 % | +1,4 % |
| 2019 | −12,5 % | +1,5 % |
| 2018 | −40,1 % | +1,5 % |
| 2017 | −7,1 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2023 (+42,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +34,0 % |
| 2024 | −18,9 % |
| 2023 | +42,5 % |
| 2022 | +0,7 % |
| 2021 | −11,1 % |
| 2020 | −13,4 % |
| 2019 | −2,2 % |
| 2018 | +812,2 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BFC ZA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 221 €, vlastné imanie −3 291 € a záväzky 3 512 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 221 € | −3 291 € | 3 512 € |
| 2024 | 6 108 € | −40 726 € | 46 834 € |
| 2023 | 23 683 € | −25 905 € | 49 588 € |
| 2022 | 29 427 € | −19 027 € | 48 454 € |
| 2021 | 22 477 € | −10 045 € | 32 522 € |
| 2020 | 11 880 € | −9 859 € | 21 739 € |
| 2019 | 9 049 € | −13 758 € | 22 807 € |
| 2018 | 6 455 € | −9 436 € | 15 891 € |
| 2017 | 7 355 € | 4 725 € | 2 630 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BFC ZA (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 495 € | −8 791 € | 221 € | −3 291 € | 3 512 € | 22 200 € | −21,2 % |
| 2024 | 30 969 € | −14 821 € | 6 108 € | −40 726 € | 46 834 € | 22 726 € | −47,9 % |
| 2023 | 38 200 € | −6 878 € | 23 683 € | −25 905 € | 49 588 € | 29 004 € | −18,0 % |
| 2022 | 26 810 € | −8 982 € | 29 427 € | −19 027 € | 48 454 € | 19 890 € | −33,5 % |
| 2021 | 26 613 € | −185 € | 22 477 € | −10 045 € | 32 522 € | 19 953 € | −0,7 % |
| 2020 | 29 926 € | 3 898 € | 11 880 € | −9 859 € | 21 739 € | 22 976 € | +13,0 % |
| 2019 | 34 541 € | −4 322 € | 9 049 € | −13 758 € | 22 807 € | 22 394 € | −12,5 % |
| 2018 | 35 303 € | −14 160 € | 6 455 € | −9 436 € | 15 891 € | 6 517 € | −40,1 % |
| 2017 | 3 870 € | −275 € | 7 355 € | 4 725 € | 2 630 € | 1 426 € | −7,1 % |
Riziko: zaplatí BFC ZA?
BFC ZA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom BFC ZA z roku 2020.
História firmy BFC ZA
Dátum vzniku BFC ZA je 12. 9. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: AA140 s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37037/R
- Zmena obchodného menaPredtým AA140 s. r. o., odvtedy BFC ZA s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 3 870 € · majetok 7 355 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 12. 9. 2017.
- Nový spoločník: Ing. Ondrej Bočák, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 41 495 €.
- Nový štatutár: Ing. Ondrej BočákKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BFC ZA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vedenie účtovníctva
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Služby požičovní
- Informačná činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
BFC ZA v odvetví výstavba budov
BFC ZA je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), BFC ZA má 41 495 €, čo je 67 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 585 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BFC ZA 138. z 244.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 106 €, polovica do 61 729 €, tri štvrtiny do 244 551 €; 10 % firiem má viac než 817 834 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 106 € |
| medián | 61 729 € |
| horný kvartil | 244 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 834 € |
| BFC ZA | 41 495 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BFC ZA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BFC ZA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BFC ZA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 41 495 € | 61 729 € |
| 2024 | 30 969 € | 55 174 € |
| 2023 | 38 200 € | 57 914 € |
| 2022 | 26 810 € | 62 248 € |
| 2021 | 26 613 € | 55 221 € |
| 2020 | 29 926 € | 54 853 € |
| 2019 | 34 541 € | 59 835 € |
| 2018 | 35 303 € | 59 269 € |
| 2017 | 3 870 € | 55 551 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BFC ZA | 41 495 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 48 802 € |
| medián kraja | 52 287 € |
| medián Slovenska | 61 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OSP, a.s., Obchod.Stavebníctvo.Podnikanie PrievidzaPrievidza · tržby 103 717 € (2025)
- V3B s. r. o.Horný Vadičov · tržby 103 656 € (2025)
- LERDO s.r.o.Poprad · tržby 103 542 € (2025)
- AUTOSKLO VT, s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 103 446 € (2025)
- STAVMEX Komjatice, s.r.o.Komjatice · tržby 103 440 € (2025)
- MFMONT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 300 € (2025)
- MAYO STAV s. r. o.Panické Dravce · tržby 103 262 € (2025)
- KD team s.r.o.Svätý Anton · tržby 103 257 € (2025)
- DOMSTAV Senica, s.r.o.Senica · tržby 103 247 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BFC ZA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BFC ZA: Trenčín
BFC ZA sídli na adrese Martina Rázusa 1471/28, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 276 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
BFC ZA: IČO, sídlo a základné údaje
BFC ZA s.r.o. (IČO 51008602) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 12. 9. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Ondrej Bočák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 41 495 € a výsledok hospodárenia −8 791 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 9. 2017 |
| Skoršie názvy | AA140 s. r. o. |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) BFC ZA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 41 495 €, typická firma odvetvia 61 729 € (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy BFC ZA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BFC ZA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BFC ZA
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava828 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Trenčín
Keraming a.s.VOD - EKO a.s TrenčínMONOLIT Slovakia, s.r.o.TDS s.r.o.PROTRON Stav s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.