VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ENG-PRO s.r.o.

Košice - Sídlisko KVP · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

65 217 €tržby 2025 ▲ 32 %+18 763 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

65 217 €tržby 2025 ▲ 32 %
+18 763 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 13 699 €, výsledok hospodárenia 4 437 €
  2. 18 : tržby 34 372 €, výsledok hospodárenia 6 806 €
  3. 19 : tržby 33 513 €, výsledok hospodárenia 6 122 €
  4. 20 : tržby 30 233 €, výsledok hospodárenia 5 943 €
  5. 21 : tržby 35 353 €, výsledok hospodárenia 6 580 €
  6. 22 : tržby 40 720 €, výsledok hospodárenia 6 887 €
  7. 23 : tržby 42 357 €, výsledok hospodárenia 7 988 €
  8. 24 : tržby 49 256 €, výsledok hospodárenia 7 265 €
  9. 25 : tržby 65 217 €, výsledok hospodárenia 18 763 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ENG-PRO s.r.o. (IČO 51005514) mala v roku 2025 tržby 65 217 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ENG-PRO

ENG-PRO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 622 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia ENG-PRO

Podľa Registra právnických osôb konajú za ENG-PRO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

Spoločníci ENG-PRO

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ENG-PRO
Podiely spoločníkov na vkladoch ENG-PRO Jarmila Drozdová 50,0 %, Roman Drozda 50,0 %. Spolu 5 000 €. Jarmila Drozdová: 2 500 €, 50,0 %Roman Drozda: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Jarmila Drozdová50,0 %
  • Roman Drozda50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jarmila Drozdováod 13. 7. 2017 2 500 €50,0 %
Roman Drozdaod 13. 7. 2017 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ENG-PRO

Za rok 2025 má ENG-PRO v závierke tržby 65 217 €, o 32,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 763 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 65 217 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 122 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202565 tis. €▲ +32,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202519 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202578 tis. €
Vlastné imanie 202576 tis. €
Záväzky 20252 258 €2,9 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025+28,8 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 9 rokov71 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 122 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ENG-PRO

Súvaha ENG-PRO

Všetky čísla zo závierok ENG-PRO (9 rokov)
Čísla zo závierok ENG-PRO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202565 217 €18 763 €78 050 €75 792 €2 258 €24 478 €+28,8 %
202449 256 €7 265 €58 720 €57 029 €1 691 €10 616 €+14,7 %
202342 357 €7 988 €51 731 €49 764 €1 967 €14 549 €+18,9 %
202240 720 €6 887 €44 119 €41 776 €2 343 €14 495 €+16,9 %
202135 353 €6 580 €40 522 €34 889 €5 633 €13 873 €+18,6 %
202030 233 €5 943 €36 281 €28 309 €7 972 €12 937 €+19,7 %
201933 513 €6 122 €33 533 €22 366 €11 167 €10 440 €+18,3 %
201834 372 €6 806 €18 728 €16 243 €2 485 €10 474 €+19,8 %
201713 699 €4 437 €10 670 €9 437 €1 233 €5 713 €+32,4 %

Riziko: zaplatí ENG-PRO?

Peniaze od štátu: ENG-PRO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ENG-PRO

Dátum vzniku ENG-PRO je 13. 7. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41898/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 13 699 € · majetok 10 670 €
  3. Nový spoločník: Jarmila DrozdováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 65 217 €.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120555217

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ENG-PRO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Dizajnérske činnosti
  • Administratívne služby
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Geodetické a kartografické činnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

ENG-PRO v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

ENG-PRO je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), ENG-PRO má 65 217 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 371 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ENG-PRO 55. z 127.

V odvetví v okrese Košice II371aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ENG-PRO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice II ›

Sídlo ENG-PRO: Košice - Sídlisko KVP

ENG-PRO sídli na adrese Húskova 73, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II. V obci Košice - Sídlisko KVP je 3 784 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Sídlisko KVP3 784aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 230aktívnych
V tom istom odvetví371okres Košice II
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Košice - Sídlisko KVP: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

ENG-PRO: IČO, sídlo a základné údaje

ENG-PRO s.r.o. (IČO 51005514) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko KVP, okres Košice II. Dátum vzniku je 13. 7. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Jarmila Drozdová a Roman Drozda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 65 217 € a výsledok hospodárenia +18 763 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 7. 2017
ObecKošice - Sídlisko KVP
OkresOkres Košice II
Vyrubená daň z príjmov2 122 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) ENG-PRO s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 65 217 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy ENG-PRO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ENG-PRO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ENG-PRO

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy140zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 23 tis. €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko KVPtypický nepokrytý dopyt 979 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Cassovar business center a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP

Mirage Distribution SK, s.r.o.Arista Capital s.r.o.abc-zoo s.r.o.HYP-MOD s.r.o. v likvidáciiPANDA - KOŠICE s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Košice II

ILD SK, spol. s r.o.GEOKONTAKT, s.r.o. KošiceMEWS Consulting&Engineering s. r. o.OV-INVEST, spol. s r.o., KošiceGEO Slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk