Mgr. Róbert Krupár
Aktívny · Tisovec · podniká od 2017 · 9 rokov
Čo robí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2017Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 14. 10. 2026 o 14:23
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk
Mgr. Róbert Krupár: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Mgr. Róbert Krupár (IČO 50997726), sídlo Tisovec, je v registri zapísaný od 3. 7. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).
Mzdy v odbore Administratívne služby v okrese Rimavská Sobota
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Administratívne služby v okrese Rimavská Sobota1 163 €
- Všetky odvetvia v okrese Rimavská Sobota1 444 €
- Administratívne služby na Slovensku1 532 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky Mgr. Róbert Krupár
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Mgr. Róbert Krupár?
Mgr. Róbert Krupár a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Mgr. Róbert Krupár z roku 2020.
História Mgr. Róbert Krupár
Dátum vzniku Mgr. Róbert Krupár je 3. 7. 2017, teda pred 9 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 650-19105
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota. Firma vznikla 3. 7. 2017.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1122772552 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mgr. Róbert Krupár
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Mgr. Róbert Krupár v odvetví administratívne a kancelárske služby
Mgr. Róbert Krupár je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 316 aktívnych subjektov.
Administratívne a podporné služby v okrese Rimavská Sobota ›
Miesto podnikania: Tisovec
Mgr. Róbert Krupár má miesto podnikania v obci Tisovec, okres Rimavská Sobota. V obci Tisovec je 445 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 112.
Tisovec: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Mgr. Róbert Krupár: IČO, sídlo a základné údaje
Mgr. Róbert Krupár (IČO 50997726) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Tisovec, okres Rimavská Sobota. Začiatok podnikania je 3. 7. 2017, podniká 9 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Vznik | 3. 7. 2017 |
| Obec | Tisovec |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Mgr. Róbert Krupár
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mgr. Róbert Krupár
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mgr. Róbert Krupár
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 500 €
- Granty a dotácie38výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy389zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Tisovectypický nepokrytý dopyt 143 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 181 zmlúv za 3 roky · 4 682 961 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 909 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Tisovec
CSM Industry s.r.o.Locostaff s. r. o.EKOMETAL, spol. s r.o.Multi TD Media s. r. o.Stožek spol. s r.o.Všetky firmy v obci Tisovec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Rimavská Sobota
Albema Plus s.r.o.MS AUTO RS s. r. o.Stedy s.r.o.WorldOffice RS s. r. o.Dr. Strojčeky s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.