GMKdesign s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Služby pre tlač a médiá
48 057 €tržby 2025 ▲ 7 %+1 998 €zisk 2025aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 17 : tržby 4 065 €, výsledok hospodárenia -1 350 €
- 18 : tržby 8 195 €, výsledok hospodárenia -4 085 €
- 19 : tržby 14 559 €, výsledok hospodárenia 210 €
- 20 : tržby 23 190 €, výsledok hospodárenia 3 661 €
- 21 : tržby 20 898 €, výsledok hospodárenia -6 345 €
- 22 : tržby 35 324 €, výsledok hospodárenia 4 907 €
- 23 : tržby 42 940 €, výsledok hospodárenia 806 €
- 24 : tržby 44 708 €, výsledok hospodárenia -40 €
- 25 : tržby 48 057 €, výsledok hospodárenia 1 998 €
GMKdesign s.r.o. (IČO 50996126) mala v roku 2025 tržby 48 057 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GMKdesign
V roku 2025 mala GMKdesign priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 € | — |
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
| 2017 | — | 0 € | — |
| 2016 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ GMKdesign
Podľa Registra právnických osôb koná za GMKdesign 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník GMKdesign
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok GMKdesign
Za rok 2025 má GMKdesign v závierke tržby 48 057 €, o 7,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 998 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 48 057 €.
Výkaz ziskov a strát GMKdesign
Najvyššie tržby: rok 2025, 48 057 €. Najnižšie: rok 2016, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 48 057 € |
| 2024 | 44 708 € |
| 2023 | 42 940 € |
| 2022 | 35 324 € |
| 2021 | 20 898 € |
| 2020 | 23 190 € |
| 2019 | 14 559 € |
| 2018 | 8 195 € |
| 2017 | 4 065 € |
| 2016 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −238 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 998 € |
| 2024 | −40 € |
| 2023 | 806 € |
| 2022 | 4 907 € |
| 2021 | −6 345 € |
| 2020 | 3 661 € |
| 2019 | 210 € |
| 2018 | −4 085 € |
| 2017 | −1 350 € |
| 2016 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GMKdesign
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,2 %, medián odvetvia +5,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GMKdesign | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,2 % | +5,8 % |
| 2024 | −0,1 % | +3,8 % |
| 2023 | +1,9 % | +3,5 % |
| 2022 | +13,9 % | +2,8 % |
| 2021 | −30,4 % | +3,4 % |
| 2020 | +15,8 % | +2,8 % |
| 2019 | +1,4 % | +2,6 % |
| 2018 | −49,8 % | +3,0 % |
| 2017 | −33,2 % | +4,1 % |
| 2016 | — | +3,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+101,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +7,5 % |
| 2024 | +4,1 % |
| 2023 | +21,6 % |
| 2022 | +69,0 % |
| 2021 | −9,9 % |
| 2020 | +59,3 % |
| 2019 | +77,7 % |
| 2018 | +101,6 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GMKdesign
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 44 870 €, vlastné imanie 4 764 € a záväzky 40 106 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 870 € | 4 764 € | 40 106 € |
| 2024 | 31 173 € | 2 765 € | 28 408 € |
| 2023 | 34 702 € | 2 805 € | 31 897 € |
| 2022 | 7 878 € | 1 999 € | 5 879 € |
| 2021 | 7 214 € | −2 908 € | 10 122 € |
| 2020 | 9 251 € | 3 436 € | 5 815 € |
| 2019 | 23 267 € | −225 € | 23 492 € |
| 2018 | 23 035 € | −435 € | 23 470 € |
| 2017 | 3 733 € | 3 650 € | 83 € |
| 2016 | 0 € | 0 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GMKdesign (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 057 € | 1 998 € | 44 870 € | 4 764 € | 40 106 € | 10 424 € | +4,2 % |
| 2024 | 44 708 € | −40 € | 31 173 € | 2 765 € | 28 408 € | 5 587 € | −0,1 % |
| 2023 | 42 940 € | 806 € | 34 702 € | 2 805 € | 31 897 € | 5 061 € | +1,9 % |
| 2022 | 35 324 € | 4 907 € | 7 878 € | 1 999 € | 5 879 € | 3 049 € | +13,9 % |
| 2021 | 20 898 € | −6 345 € | 7 214 € | −2 908 € | 10 122 € | 849 € | −30,4 % |
| 2020 | 23 190 € | 3 661 € | 9 251 € | 3 436 € | 5 815 € | 9 087 € | +15,8 % |
| 2019 | 14 559 € | 210 € | 23 267 € | −225 € | 23 492 € | 7 408 € | +1,4 % |
| 2018 | 8 195 € | −4 085 € | 23 035 € | −435 € | 23 470 € | 1 708 € | −49,8 % |
| 2017 | 4 065 € | −1 350 € | 3 733 € | 3 650 € | 83 € | −1 156 € | −33,2 % |
| 2016 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Riziko: zaplatí GMKdesign?
Peniaze od štátu: GMKdesign
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GMKdesign
Dátum vzniku GMKdesign je 23. 8. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 0 € · majetok 0 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/122005/B
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120578823 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový štatutár: Ing Maroš KučeraKonateľ
- Nový spoločník: Ing Maroš KučeraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 48 057 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GMKdesign
- Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo
- Rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autora
- Výroba nenahraných nosičov záznamov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vydavateľská činnosť
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Administratívne služby
- Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
GMKdesign v odvetví tlač a reprodukcia záznamov
GMKdesign je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť služby pre tlač a médiá. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 785 € (882 závierok), GMKdesign má 48 057 €, čo je 95 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 136 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GMKdesign 34. z 67.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 187 €, polovica do 50 785 €, tri štvrtiny do 186 732 €; 10 % firiem má viac než 710 951 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 148 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 187 € |
| medián | 50 785 € |
| horný kvartil | 186 732 € |
| 10 % firiem má viac než | 710 951 € |
| GMKdesign | 48 057 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GMKdesign
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GMKdesign s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GMKdesign | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 48 057 € | 50 785 € |
| 2024 | 44 708 € | 47 955 € |
| 2023 | 42 940 € | 48 016 € |
| 2022 | 35 324 € | 46 261 € |
| 2021 | 20 898 € | 47 225 € |
| 2020 | 23 190 € | 40 617 € |
| 2019 | 14 559 € | 45 969 € |
| 2018 | 8 195 € | 43 333 € |
| 2017 | 4 065 € | 39 908 € |
| 2016 | 0 € | 40 992 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GMKdesign | 48 057 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 48 057 € |
| medián kraja | 48 943 € |
| medián Slovenska | 50 785 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Digitálka s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 299 € (2025)
- ALBUMO, s.r.o.Nitra · tržby 119 033 € (2025)
- TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 118 698 € (2025)
- FP TRADE s.r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 118 017 € (2025)
- DIAMOND MUSIC s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 117 517 € (2025)
- K - Servis tlačiareň s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 117 385 € (2025)
- CarboXX s.r.o.Banská Bystrica · tržby 115 709 € (2025)
- EnjoyTech s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 115 350 € (2025)
- IMPESSA, s.r.o.Martin · tržby 115 016 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GMKdesign, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GMKdesign: Bratislava - Petržalka
GMKdesign sídli na adrese Topoľčianska 3, 851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
GMKdesign: IČO, sídlo a základné údaje
GMKdesign s.r.o. (IČO 50996126) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 23. 8. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing Maroš Kučera. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 057 € a výsledok hospodárenia +1 998 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 8. 2017 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18) GMKdesign s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 057 €, typická firma odvetvia 50 785 € (medián z 882 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Tlač a reprodukcia záznamov: tržby a mzdy ›Tlač a reprodukcia záznamov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy GMKdesign
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GMKdesign
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GMKdesign
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov59firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen68 zmlúv za 3 roky · 2 559 235 € · naposledy 22. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas49 zmlúv za 3 roky · 57 148 € · naposledy 2. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska28 zmlúv za 3 roky · 42 020 € · naposledy 25. 6. 2024 Všetkých 243 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.13) v okrese Bratislava V
Spinner, s.r.o.v likvidáciiNERAX s.r.o.TAVESAN, s.r.o.Brudi s. r. o.OMG media s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.