VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FK Trade Slovakia s.r.o.

Sielnica · Výstavba obytných a neobytných budov

101 383 €tržby 2025 ▲ 86 %+21 937 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

101 383 €tržby 2025 ▲ 86 %
+21 937 €zisk 2025
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 18 : tržby 7 689 €, výsledok hospodárenia 4 587 €
  3. 19 : tržby 490 €, výsledok hospodárenia -2 193 €
  4. 20 : tržby 5 100 €, výsledok hospodárenia 1 092 €
  5. 21 : tržby 9 486 €, výsledok hospodárenia 3 556 €
  6. 22 : tržby 9 628 €, výsledok hospodárenia -250 €
  7. 23 : tržby 6 004 €, výsledok hospodárenia -6 586 €
  8. 24 : tržby 54 524 €, výsledok hospodárenia 12 136 €
  9. 25 : tržby 101 383 €, výsledok hospodárenia 21 937 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FK Trade Slovakia s.r.o. (IČO 50976460) mala v roku 2025 tržby 101 383 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FK Trade Slovakia

V roku 2025 mala FK Trade Slovakia priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 227 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia FK Trade Slovakia

Podľa Registra právnických osôb konajú za FK Trade Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník FK Trade Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok FK Trade Slovakia

Za rok 2025 má FK Trade Slovakia v závierke tržby 101 383 €, o 85,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 937 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 101 383 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 526 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025101 tis. €▲ +85,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202522 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025109 tis. €
Vlastné imanie 202539 tis. €
Záväzky 202570 tis. €64,0 % majetku
Pridaná hodnota 202538 tis. €
Zisková marža 2025+21,6 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 9 rokov34 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 526 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát FK Trade Slovakia

Súvaha FK Trade Slovakia

Všetky čísla zo závierok FK Trade Slovakia (9 rokov)
Čísla zo závierok FK Trade Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025101 383 €21 937 €108 921 €39 200 €69 721 €38 494 €+21,6 %
202454 524 €12 136 €52 173 €17 263 €34 910 €13 364 €+22,3 %
20236 004 €−6 586 €5 548 €5 127 €421 €−5 114 €−109,7 %
20229 628 €−250 €14 738 €11 712 €3 026 €1 008 €−2,6 %
20219 486 €3 556 €15 028 €11 962 €3 066 €5 479 €+37,5 %
20205 100 €1 092 €11 415 €8 487 €2 928 €2 529 €+21,4 %
2019490 €−2 193 €11 127 €7 395 €3 732 €−1 706 €−447,6 %
20187 689 €4 587 €10 807 €9 587 €1 220 €5 886 €+59,7 %
2017——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí FK Trade Slovakia?

Peniaze od štátu: FK Trade Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FK Trade Slovakia

Dátum vzniku FK Trade Slovakia je 11. 7. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32334/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Jaroslav FekiačKonateľ
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120552621
  5. Nový štatutár: Rastislav FekiačKonateľ
  6. Nový spoločník: Rastislav FekiačSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 101 383 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FK Trade Slovakia

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Kuriérske služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Murárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

FK Trade Slovakia v odvetví výstavba budov

FK Trade Slovakia je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), FK Trade Slovakia má 101 383 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 334 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FK Trade Slovakia 42. z 121.

V odvetví v okrese Zvolen334aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 890Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FK Trade Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Zvolen ›

Sídlo FK Trade Slovakia: Sielnica

FK Trade Slovakia sídli na adrese 343, 962 31 Sielnica, okres Zvolen. V obci Sielnica je 156 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.

Subjektov v obci Sielnica156aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 367aktívnych
V tom istom odvetví334okres Zvolen

Sielnica: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

FK Trade Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

FK Trade Slovakia s.r.o. (IČO 50976460) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sielnica, okres Zvolen. Dátum vzniku je 11. 7. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Jaroslav Fekiač a Rastislav Fekiač. Za rok 2025 sú v závierke tržby 101 383 € a výsledok hospodárenia +21 937 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 7. 2017
ObecSielnica
OkresOkres Zvolen
Vyrubená daň z príjmov5 526 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) FK Trade Slovakia s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 101 383 €, typická firma odvetvia 61 759 € (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›

Sieť prepojení firmy FK Trade Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FK Trade Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FK Trade Slovakia

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Sielnicatypický nepokrytý dopyt 77 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Sellcorp solutions s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Sielnica

MINTAL s.r.o.Sv & Sm s.r.o.UNIFORST, spol. s r.o.IDABI, s.r.o.MARGOČ, s.r.o.Všetky firmy v obci Sielnica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Zvolen

AVOLEGRU, s.r.o.Rezidencia Hron, s. r. o.WAMM s.r.o.Koptel group s.r.o.VAMIS GROUP s.r.o. „v konkurze“

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk