VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PSEUDOART CREATIVE s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít

107 563 €tržby 2025 ▲ 38 %+6 766 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

107 563 €tržby 2025 ▲ 38 %
+6 766 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 62 424 €, výsledok hospodárenia 4 383 €
  2. 18 : tržby 151 763 €, výsledok hospodárenia 5 457 €
  3. 19 : tržby 170 196 €, výsledok hospodárenia 13 940 €
  4. 20 : tržby 117 811 €, výsledok hospodárenia -12 058 €
  5. 21 : tržby 113 982 €, výsledok hospodárenia 6 878 €
  6. 22 : tržby 102 371 €, výsledok hospodárenia 6 056 €
  7. 23 : tržby 182 426 €, výsledok hospodárenia 5 746 €
  8. 24 : tržby 78 213 €, výsledok hospodárenia 272 €
  9. 25 : tržby 107 563 €, výsledok hospodárenia 6 766 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PSEUDOART CREATIVE s. r. o. (IČO 50966928) mala v roku 2025 tržby 107 563 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PSEUDOART CREATIVE

PSEUDOART CREATIVE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 10 285 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ PSEUDOART CREATIVE

Podľa Registra právnických osôb koná za PSEUDOART CREATIVE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník PSEUDOART CREATIVE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok PSEUDOART CREATIVE

Za rok 2025 má PSEUDOART CREATIVE v závierke tržby 107 563 €, o 37,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 766 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 182 426 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 298 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025108 tis. €▲ +37,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 766 €zisk
Majetok (aktíva) 2025123 tis. €
Vlastné imanie 202542 tis. €
Záväzky 202581 tis. €65,6 % majetku
Pridaná hodnota 202526 tis. €
Zisková marža 2025+6,3 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 9 rokov37 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 298 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PSEUDOART CREATIVE

Súvaha PSEUDOART CREATIVE

Všetky čísla zo závierok PSEUDOART CREATIVE (9 rokov)
Čísla zo závierok PSEUDOART CREATIVE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025107 563 €6 766 €123 432 €42 440 €80 992 €25 985 €+6,3 %
202478 213 €272 €68 940 €35 674 €33 266 €18 844 €+0,3 %
2023182 426 €5 746 €67 132 €35 402 €31 730 €23 140 €+3,1 %
2022102 371 €6 056 €74 528 €29 656 €44 872 €20 457 €+5,9 %
2021113 982 €6 878 €67 331 €23 600 €43 731 €17 065 €+6,0 %
2020117 811 €−12 058 €62 050 €16 722 €45 328 €3 246 €−10,2 %
2019170 196 €13 940 €47 809 €28 780 €19 029 €29 214 €+8,2 %
2018151 763 €5 457 €32 739 €14 840 €17 887 €15 984 €+3,6 %
201762 424 €4 383 €27 980 €9 383 €18 597 €5 673 €+7,0 %

Riziko: zaplatí PSEUDOART CREATIVE?

PSEUDOART CREATIVE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 15 zmlúv s dodávateľom PSEUDOART CREATIVE v objeme 125 051 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Rozhlas a televízia Slovenska: 73 002 € v 9 zmluvách.

Zmluvy so štátom15Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv125 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202019. 12. 2020

História firmy PSEUDOART CREATIVE

Dátum vzniku PSEUDOART CREATIVE je 4. 7. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/120935/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 62 424 € · majetok 27 980 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120548925
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Rozhlas a televízia Slovenska, hodnota zmluvy 3 600 €. Firma vznikla 4. 7. 2017.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 107 563 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PSEUDOART CREATIVE

  • Kúpa tovaru na úcˇely jeho predaja konecˇnému spotrebitelˇovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovatelˇom živnosti (velˇkoobchod)
  • Sprostredkovatelˇská cˇinnostˇ v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Pocˇítacˇové služby a služby súvisiace s pocˇítacˇovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Prenájom hnutelˇných vecí
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spolocˇenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spolocˇenských a zábavných zariadení
  • Vydavatelˇská cˇinnostˇ, polygrafická výroba a knihárske práce

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

PSEUDOART CREATIVE v odvetví umelecké a zábavné činnosti

PSEUDOART CREATIVE je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), PSEUDOART CREATIVE má 107 563 €, čo je 3,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 355 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PSEUDOART CREATIVE 34. z 183.

V odvetví v okrese Bratislava II355aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 789Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PSEUDOART CREATIVE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Bratislava II ›

Sídlo PSEUDOART CREATIVE: Bratislava - Ružinov

PSEUDOART CREATIVE sídli na adrese Páričkova 31, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví355okres Bratislava II
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

PSEUDOART CREATIVE: IČO, sídlo a základné údaje

PSEUDOART CREATIVE s. r. o. (IČO 50966928) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 7. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Štefan Lelovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 107 563 € a výsledok hospodárenia +6 766 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít (SK NACE 9031)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 7. 2017
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov1 298 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) PSEUDOART CREATIVE s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 107 563 €, typická firma odvetvia 34 331 €, čo je 3,1-násobok mediánu (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy PSEUDOART CREATIVE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PSEUDOART CREATIVE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PSEUDOART CREATIVE

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy334zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 800 €
  • Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PSEUDOART RENTAL s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.04) v okrese Bratislava II

CULTUS Ružinov s.r.o.Scampo s. r. o.ŠTVORKOLKY SLOVAKIA s.r.o.Mr. Sound, s. r. o.Ennemak, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk