VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SALMICO, s.r.o.

Nižná · Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia

30 407 €tržby 2025 ▼ 22 %+8 167 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 407 €tržby 2025 ▼ 22 %
+8 167 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 5 438 €, výsledok hospodárenia 1 176 €
  2. 18 : tržby 4 812 €, výsledok hospodárenia -108 €
  3. 19 : tržby 8 376 €, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 20 : tržby 11 545 €, výsledok hospodárenia -34 €
  5. 21 : tržby 14 189 €, výsledok hospodárenia 1 514 €
  6. 22 : tržby 20 742 €, výsledok hospodárenia 4 826 €
  7. 23 : tržby 15 536 €, výsledok hospodárenia 1 653 €
  8. 24 : tržby 38 859 €, výsledok hospodárenia 14 343 €
  9. 25 : tržby 30 407 €, výsledok hospodárenia 8 167 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SALMICO, s.r.o. (IČO 50964453) mala v roku 2025 tržby 30 407 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SALMICO

SALMICO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 643 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ SALMICO

Podľa Registra právnických osôb koná za SALMICO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník SALMICO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SALMICO
Podiely spoločníkov na vkladoch SALMICO Ing. Miroslav Kormaňák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Miroslav Kormaňák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Miroslav Kormaňák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Miroslav Kormaňákod 27. 6. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SALMICO

Za rok 2025 má SALMICO v závierke tržby 30 407 €, o 21,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 167 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 38 859 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 013 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202530 tis. €▼ −21,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 167 €zisk
Majetok (aktíva) 202535 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 202513 tis. €38,4 % majetku
Pridaná hodnota 202519 tis. €
Zisková marža 2025+26,9 %medián odvetvia +12,5 %
Súčet výsledkov za 9 rokov32 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 013 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SALMICO

Súvaha SALMICO

Všetky čísla zo závierok SALMICO (9 rokov)
Čísla zo závierok SALMICO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 407 €8 167 €34 659 €21 339 €13 320 €18 647 €+26,9 %
202438 859 €14 343 €43 973 €24 173 €19 800 €27 699 €+36,9 %
202315 536 €1 653 €10 829 €9 830 €999 €8 950 €+10,6 %
202220 742 €4 826 €13 852 €12 477 €1 375 €11 792 €+23,3 %
202114 189 €1 514 €8 438 €7 651 €787 €5 121 €+10,7 %
202011 545 €−34 €6 374 €6 137 €237 €1 468 €−0,3 %
20198 376 €0 €6 349 €5 930 €419 €1 596 €0,0 %
20184 812 €−108 €6 171 €6 067 €104 €1 478 €−2,2 %
20175 438 €1 176 €7 116 €6 176 €940 €1 971 €+21,6 %

Riziko: zaplatí SALMICO?

Peniaze od štátu: SALMICO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SALMICO

Dátum vzniku SALMICO je 27. 6. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68068/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 5 438 € · majetok 7 116 €
  3. Nový spoločník: Ing. Miroslav KormaňákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 30 407 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SALMICO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Administratívne služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

SALMICO v odvetví pomocné finančné činnosti

SALMICO je v registri v odvetví Pomocné finančné činnosti (SK NACE 66), činnosť ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 473 € (678 závierok), SALMICO má 30 407 €, čo je 57 % mediánu. V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 86 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Tvrdošín86aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou678Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia53 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SALMICO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Finančné a poisťovacie činnosti v okrese Tvrdošín ›

Sídlo SALMICO: Nižná

SALMICO sídli na adrese Hattalova 1020, 027 43 Nižná, okres Tvrdošín. V obci Nižná je 603 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 689. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nižná603aktívnych
Subjektov v okrese Tvrdošín6 689aktívnych
V tom istom odvetví86okres Tvrdošín
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Nižná: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›

SALMICO: IČO, sídlo a základné údaje

SALMICO, s.r.o. (IČO 50964453) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nižná, okres Tvrdošín. Dátum vzniku je 27. 6. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Miroslav Kormaňák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 407 € a výsledok hospodárenia +8 167 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia (SK NACE 6619)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 6. 2017
ObecNižná
OkresOkres Tvrdošín
Vyrubená daň z príjmov1 013 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pomocné finančné činnosti (SK NACE 66) SALMICO, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 407 €, typická firma odvetvia 53 473 € (medián z 678 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Tvrdošín ›Pomocné finančné činnosti: tržby a mzdy ›Pomocné finančné činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Tvrdošín ›

Sieť prepojení firmy SALMICO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SALMICO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SALMICO

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 768 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 29,4 mil. €
  • Končiace zmluvy8zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 800 €
  • Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 132 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v obci Nižnátypický nepokrytý dopyt 34 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nižná

EDM, s.r.o.STADREKO, s.r.o.Eurotron component, a.s.WOOD-PROFIL s.r.o.ALK TRANS, s. r. o.Všetky firmy v obci Nižná ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk