VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GANZ s. r. o.

Banská Bystrica · Ostatné čistiace činnosti

10 143 €tržby 2025 ▼ 30 %−8 166 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

10 143 €tržby 2025 ▼ 30 %
−8 166 €strata 2025
  1. 17 : tržby 182 523 €, výsledok hospodárenia 47 989 €
  2. 18 : tržby 540 866 €, výsledok hospodárenia 99 256 €
  3. 19 : tržby 1 016 194 €, výsledok hospodárenia 93 014 €
  4. 20 : tržby 560 420 €, výsledok hospodárenia 91 639 €
  5. 21 : tržby 6 856 €, výsledok hospodárenia -4 208 €
  6. 22 : tržby 11 044 €, výsledok hospodárenia 939 €
  7. 23 : tržby 12 317 €, výsledok hospodárenia 28 804 €
  8. 24 : tržby 14 464 €, výsledok hospodárenia -28 061 €
  9. 25 : tržby 10 143 €, výsledok hospodárenia -8 166 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GANZ s. r. o. (IČO 50963147) mala v roku 2025 tržby 10 143 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GANZ

V roku 2025 mala GANZ priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 651 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ GANZ

Podľa Registra právnických osôb koná za GANZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci GANZ

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch GANZ
Podiely spoločníkov na vkladoch GANZ Jozef Ganz 80,0 %, Margita Ganzová 20,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Ganz: 4 000 €, 80,0 %Margita Ganzová: 1 000 €, 20,0 %80,0 % najväčší podiel
  • Jozef Ganz80,0 %
  • Margita Ganzová20,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Ganzod 7. 8. 2020 4 000 €80,0 %
Margita Ganzováod 7. 8. 2020 1 000 €20,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GANZ

Za rok 2025 má GANZ v závierke tržby 10 143 €, o 29,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 166 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 1 016 194 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202510 tis. €▼ −29,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−8 166 €strata
Majetok (aktíva) 2025231 tis. €
Vlastné imanie 2025226 tis. €
Záväzky 20254 418 €1,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025−4 995 €
Zisková marža 2025−80,5 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 9 rokov321 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GANZ

Súvaha GANZ

Všetky čísla zo závierok GANZ (9 rokov)
Čísla zo závierok GANZ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202510 143 €−8 166 €230 625 €226 207 €4 418 €−4 995 €−80,5 %
202414 464 €−28 061 €246 013 €234 373 €11 640 €−9 871 €−194,0 %
202312 317 €28 804 €290 752 €262 434 €28 318 €−17 314 €+233,9 %
202211 044 €939 €245 588 €233 630 €11 958 €−14 191 €+8,5 %
20216 856 €−4 208 €239 630 €232 691 €6 939 €−13 717 €−61,4 %
2020560 420 €91 639 €246 225 €236 899 €9 326 €199 173 €+16,4 %
20191 016 194 €93 014 €553 454 €245 259 €308 195 €487 228 €+9,2 %
2018540 866 €99 256 €357 041 €152 246 €204 795 €379 990 €+18,4 %
2017182 523 €47 989 €336 465 €52 989 €283 476 €122 785 €+26,3 %

Riziko: zaplatí GANZ?

GANZ a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom GANZ z roku 2017.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201717. 10. 2017

História firmy GANZ

Dátum vzniku GANZ je 28. 6. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32273/S
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici. Firma vznikla 28. 6. 2017.
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120542435
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 182 523 € · majetok 336 465 €
  5. Nový štatutár: Jozef GanzKonateľ
  6. Nový zápis v registri: Jana VolfinauováProkurista
  7. Nový spoločník: Margita GanzováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 10 143 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GANZ

  • Čistiace a upratovacie služby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

GANZ v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

GANZ je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť ostatné čistiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 583 závierok), GANZ má 10 143 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 415 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GANZ 148. z 177.

V odvetví v okrese Banská Bystrica415aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 583Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GANZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo GANZ: Banská Bystrica

GANZ sídli na adrese Mičinská cesta 2627/47, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 488aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 824aktívnych
V tom istom odvetví415okres Banská Bystrica

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

GANZ: IČO, sídlo a základné údaje

GANZ s. r. o. (IČO 50963147) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 28. 6. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Jozef Ganz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 143 € a výsledok hospodárenia −8 166 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné čistiace činnosti (SK NACE 8123)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 6. 2017
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) GANZ s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 143 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 583 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy GANZ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GANZ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GANZ

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy68zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

iterio s. r. o.Reventia s. r. o.Družstvo AREÁLZDRUŽENIE DYCHOVÁ HUDBA CEMENTÓN - v…

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.29) v okrese Banská Bystrica

Wema, s.r.o.Deratizácia Cibulová s.r.o.Hapem, s. r. o.SoftClean, a.s.kampa servis, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk