RJM - MIŠUDÍK, s.r.o.
Lokca · Výstavba obytných a neobytných budov
43 330 €tržby 2025 ▼ 13 %+1 373 €zisk 2025aktívna 9 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 18 : tržby 50 558 €, výsledok hospodárenia 12 251 €
- 19 : tržby 47 760 €, výsledok hospodárenia 9 829 €
- 20 : tržby 8 726 €, výsledok hospodárenia -5 229 €
- 21 : tržby 46 004 €, výsledok hospodárenia 5 €
- 22 : tržby 59 417 €, výsledok hospodárenia -2 327 €
- 23 : tržby 46 303 €, výsledok hospodárenia -946 €
- 24 : tržby 50 087 €, výsledok hospodárenia 11 046 €
- 25 : tržby 43 330 €, výsledok hospodárenia 1 373 €
RJM - MIŠUDÍK, s.r.o. (IČO 50945866) mala v roku 2025 tržby 43 330 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RJM - MIŠUDÍK
RJM - MIŠUDÍK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 23 878 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 23 878 € | — |
| 2024 | — | 19 674 € | — |
| 2023 | — | 20 312 € | — |
| 2022 | — | 21 674 € | — |
| 2021 | — | 11 372 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ RJM - MIŠUDÍK
Podľa Registra právnických osôb koná za RJM - MIŠUDÍK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník RJM - MIŠUDÍK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Mišudík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Mišudíkod 21. 6. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RJM - MIŠUDÍK
Za rok 2025 má RJM - MIŠUDÍK v závierke tržby 43 330 €, o 13,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 373 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 59 417 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát RJM - MIŠUDÍK
Najvyššie tržby: rok 2022, 59 417 €. Najnižšie: rok 2020, 8 726 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 43 330 € |
| 2024 | 50 087 € |
| 2023 | 46 303 € |
| 2022 | 59 417 € |
| 2021 | 46 004 € |
| 2020 | 8 726 € |
| 2019 | 47 760 € |
| 2018 | 50 558 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 26 002 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 373 € |
| 2024 | 11 046 € |
| 2023 | −946 € |
| 2022 | −2 327 € |
| 2021 | 5 € |
| 2020 | −5 229 € |
| 2019 | 9 829 € |
| 2018 | 12 251 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RJM - MIŠUDÍK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,2 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RJM - MIŠUDÍK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,2 % | +4,2 % |
| 2024 | +22,1 % | +3,0 % |
| 2023 | −2,0 % | +1,8 % |
| 2022 | −3,9 % | +1,5 % |
| 2021 | 0,0 % | +1,4 % |
| 2020 | −59,9 % | +1,4 % |
| 2019 | +20,6 % | +1,5 % |
| 2018 | +24,2 % | +1,5 % |
| 2017 | — | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2021 (+427,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −13,5 % |
| 2024 | +8,2 % |
| 2023 | −22,1 % |
| 2022 | +29,2 % |
| 2021 | +427,2 % |
| 2020 | −81,7 % |
| 2019 | −5,5 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RJM - MIŠUDÍK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 34 550 €, vlastné imanie 31 001 € a záväzky 3 549 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 34 550 € | 31 001 € | 3 549 € |
| 2024 | 34 400 € | 29 628 € | 4 772 € |
| 2023 | 21 509 € | 18 582 € | 2 927 € |
| 2022 | 39 007 € | 19 528 € | 19 479 € |
| 2021 | 37 550 € | 21 855 € | 15 695 € |
| 2020 | 40 615 € | 21 850 € | 18 765 € |
| 2019 | 52 720 € | 27 080 € | 25 640 € |
| 2018 | 21 067 € | 17 251 € | 3 816 € |
| 2017 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RJM - MIŠUDÍK (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 330 € | 1 373 € | 34 550 € | 31 001 € | 3 549 € | 27 623 € | +3,2 % |
| 2024 | 50 087 € | 11 046 € | 34 400 € | 29 628 € | 4 772 € | 34 536 € | +22,1 % |
| 2023 | 46 303 € | −946 € | 21 509 € | 18 582 € | 2 927 € | 30 420 € | −2,0 % |
| 2022 | 59 417 € | −2 327 € | 39 007 € | 19 528 € | 19 479 € | 30 750 € | −3,9 % |
| 2021 | 46 004 € | 5 € | 37 550 € | 21 855 € | 15 695 € | 23 747 € | 0,0 % |
| 2020 | 8 726 € | −5 229 € | 40 615 € | 21 850 € | 18 765 € | 5 696 € | −59,9 % |
| 2019 | 47 760 € | 9 829 € | 52 720 € | 27 080 € | 25 640 € | 16 019 € | +20,6 % |
| 2018 | 50 558 € | 12 251 € | 21 067 € | 17 251 € | 3 816 € | 15 767 € | +24,2 % |
| 2017 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí RJM - MIŠUDÍK?
Peniaze od štátu: RJM - MIŠUDÍK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RJM - MIŠUDÍK
Dátum vzniku RJM - MIŠUDÍK je 21. 6. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68027/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 43 330 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RJM - MIŠUDÍK
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby
- prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- vykonávanie zváracích prác (elektrickým oblúkom, plameňom, bodovým a švovým zváraním, zváranie CO2)
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – tlakových
- zámočníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
RJM - MIŠUDÍK v odvetví výstavba budov
RJM - MIŠUDÍK je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 669 € (9 878 závierok), RJM - MIŠUDÍK má 43 330 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 511 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RJM - MIŠUDÍK 136. z 195.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 089 €, polovica do 61 669 €, tri štvrtiny do 243 428 €; 10 % firiem má viac než 815 417 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 087 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 089 € |
| medián | 61 669 € |
| horný kvartil | 243 428 € |
| 10 % firiem má viac než | 815 417 € |
| RJM - MIŠUDÍK | 43 330 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RJM - MIŠUDÍK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RJM - MIŠUDÍK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RJM - MIŠUDÍK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 43 330 € | 61 669 € |
| 2024 | 50 087 € | 55 161 € |
| 2023 | 46 303 € | 57 870 € |
| 2022 | 59 417 € | 62 232 € |
| 2021 | 46 004 € | 55 157 € |
| 2020 | 8 726 € | 54 853 € |
| 2019 | 47 760 € | 59 841 € |
| 2018 | 50 558 € | 59 207 € |
| 2017 | — | 55 354 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| RJM - MIŠUDÍK | 43 330 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 117 956 € |
| medián kraja | 77 731 € |
| medián Slovenska | 61 669 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OSP, a.s., Obchod.Stavebníctvo.Podnikanie PrievidzaPrievidza · tržby 103 717 € (2025)
- V3B s. r. o.Horný Vadičov · tržby 103 656 € (2025)
- LERDO s.r.o.Poprad · tržby 103 542 € (2025)
- AUTOSKLO VT, s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 103 446 € (2025)
- STAVMEX Komjatice, s.r.o.Komjatice · tržby 103 440 € (2025)
- MFMONT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 300 € (2025)
- MAYO STAV s. r. o.Panické Dravce · tržby 103 262 € (2025)
- KD team s.r.o.Svätý Anton · tržby 103 257 € (2025)
- DOMSTAV Senica, s.r.o.Senica · tržby 103 247 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RJM - MIŠUDÍK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RJM - MIŠUDÍK: Lokca
RJM - MIŠUDÍK sídli na adrese Lokca 458, 029 51 Lokca, okres Námestovo. V obci Lokca je 554 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240.
Lokca: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
RJM - MIŠUDÍK: IČO, sídlo a základné údaje
RJM - MIŠUDÍK, s.r.o. (IČO 50945866) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lokca, okres Námestovo. Dátum vzniku je 21. 6. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Jozef Mišudík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 330 € a výsledok hospodárenia +1 373 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 6. 2017 |
| Obec | Lokca |
| Okres | Okres Námestovo |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) RJM - MIŠUDÍK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 330 €, typická firma odvetvia 61 669 € (medián z 9 878 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy RJM - MIŠUDÍK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RJM - MIŠUDÍK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RJM - MIŠUDÍK
- Tendre106súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 40 tis. €
- Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 598 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Lokcatypický nepokrytý dopyt 384 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava829 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.562 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lokca
HATTER, s.r.o.MT-SPORT Trading s. r. o.Lamino s.r.o.STEELER LOKCA, s. r. o.Poľnohospodárske družstvo so sídlom v LokciVšetky firmy v obci Lokca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Námestovo
STAVEBNÝ PODNIK s.r.o.STAVPOČ s.r.o.OravPit, s. r. o.I.N.V.E.S.T. a.s.MIRANO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.