BM Fusion s. r. o.
Stupava · Výroba vrchného ošatenia
20 606 €tržby 2025 ▼ 9 %+4 241 €zisk 2025aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 14 379 €, výsledok hospodárenia -5 259 €
- 18 : tržby 44 485 €, výsledok hospodárenia 1 302 €
- 19 : tržby 49 778 €, výsledok hospodárenia 2 427 €
- 20 : tržby 53 525 €, výsledok hospodárenia 1 803 €
- 21 : tržby 54 803 €, výsledok hospodárenia 284 €
- 22 : tržby 58 980 €, výsledok hospodárenia 324 €
- 23 : tržby 43 764 €, výsledok hospodárenia 679 €
- 24 : tržby 22 768 €, výsledok hospodárenia 1 971 €
- 25 : tržby 20 606 €, výsledok hospodárenia 4 241 €
BM Fusion s. r. o. (IČO 50940414) mala v roku 2025 tržby 20 606 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia BM Fusion
Podľa Registra právnických osôb konajú za BM Fusion 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník BM Fusion
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Jašík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Jašíkod 6. 8. 2021 | 5 400 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BM Fusion
Za rok 2025 má BM Fusion v závierke tržby 20 606 €, o 9,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 241 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 58 980 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 465 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BM Fusion
Najvyššie tržby: rok 2022, 58 980 €. Najnižšie: rok 2017, 14 379 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 20 606 € |
| 2024 | 22 768 € |
| 2023 | 43 764 € |
| 2022 | 58 980 € |
| 2021 | 54 803 € |
| 2020 | 53 525 € |
| 2019 | 49 778 € |
| 2018 | 44 485 € |
| 2017 | 14 379 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 1 roku z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 772 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 241 € |
| 2024 | 1 971 € |
| 2023 | 679 € |
| 2022 | 324 € |
| 2021 | 284 € |
| 2020 | 1 803 € |
| 2019 | 2 427 € |
| 2018 | 1 302 € |
| 2017 | −5 259 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BM Fusion
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +20,6 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BM Fusion | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +20,6 % | +3,5 % |
| 2024 | +8,7 % | +2,6 % |
| 2023 | +1,6 % | +1,6 % |
| 2022 | +0,5 % | +1,6 % |
| 2021 | +0,5 % | +1,0 % |
| 2020 | +3,4 % | +1,2 % |
| 2019 | +4,9 % | +1,0 % |
| 2018 | +2,9 % | +0,6 % |
| 2017 | −36,6 % | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+209,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −9,5 % |
| 2024 | −48,0 % |
| 2023 | −25,8 % |
| 2022 | +7,6 % |
| 2021 | +2,4 % |
| 2020 | +7,5 % |
| 2019 | +11,9 % |
| 2018 | +209,4 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BM Fusion
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 439 €, vlastné imanie 13 171 € a záväzky 1 268 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 439 € | 13 171 € | 1 268 € |
| 2024 | 10 045 € | 8 930 € | 1 115 € |
| 2023 | 13 719 € | 6 960 € | 6 759 € |
| 2022 | 15 825 € | 6 281 € | 9 544 € |
| 2021 | 17 201 € | 5 957 € | 11 244 € |
| 2020 | 8 371 € | 5 672 € | 2 699 € |
| 2019 | 6 836 € | 3 870 € | 2 966 € |
| 2018 | 6 909 € | 1 443 € | 5 466 € |
| 2017 | 14 748 € | 141 € | 14 607 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BM Fusion (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20 606 € | 4 241 € | 14 439 € | 13 171 € | 1 268 € | 6 555 € | +20,6 % |
| 2024 | 22 768 € | 1 971 € | 10 045 € | 8 930 € | 1 115 € | 4 210 € | +8,7 % |
| 2023 | 43 764 € | 679 € | 13 719 € | 6 960 € | 6 759 € | 2 822 € | +1,6 % |
| 2022 | 58 980 € | 324 € | 15 825 € | 6 281 € | 9 544 € | 2 263 € | +0,5 % |
| 2021 | 54 803 € | 284 € | 17 201 € | 5 957 € | 11 244 € | 1 604 € | +0,5 % |
| 2020 | 53 525 € | 1 803 € | 8 371 € | 5 672 € | 2 699 € | 2 171 € | +3,4 % |
| 2019 | 49 778 € | 2 427 € | 6 836 € | 3 870 € | 2 966 € | 295 € | +4,9 % |
| 2018 | 44 485 € | 1 302 € | 6 909 € | 1 443 € | 5 466 € | 3 827 € | +2,9 % |
| 2017 | 14 379 € | −5 259 € | 14 748 € | 141 € | 14 607 € | −1 613 € | −36,6 % |
Riziko: zaplatí BM Fusion?
Peniaze od štátu: BM Fusion
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BM Fusion
Dátum vzniku BM Fusion je 13. 6. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/120448/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 14 379 € · majetok 14 748 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120536902
- Nový spoločník: Michal JašíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Mgr. Barbora JašíkováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 20 606 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BM Fusion
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Čistiace a upratovacie služby
- Dizajnérske činnosti
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
BM Fusion v odvetví výroba odevov
BM Fusion je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 364 € (1 164 závierok), BM Fusion má 20 606 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 57 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BM Fusion 14. z 17.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 177 €, polovica do 41 364 €, tri štvrtiny do 147 048 €; 10 % firiem má viac než 582 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 177 € |
| medián | 41 364 € |
| horný kvartil | 147 048 € |
| 10 % firiem má viac než | 582 454 € |
| BM Fusion | 20 606 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BM Fusion
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BM Fusion s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BM Fusion | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 20 606 € | 41 364 € |
| 2024 | 22 768 € | 41 594 € |
| 2023 | 43 764 € | 37 887 € |
| 2022 | 58 980 € | 35 114 € |
| 2021 | 54 803 € | 33 542 € |
| 2020 | 53 525 € | 31 390 € |
| 2019 | 49 778 € | 35 100 € |
| 2018 | 44 485 € | 33 703 € |
| 2017 | 14 379 € | 37 102 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BM Fusion | 20 606 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 41 770 € |
| medián kraja | 39 792 € |
| medián Slovenska | 41 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Real Dream Factory s.r.o.Nitra · tržby 51 379 € (2025)
- Mária Cavallo s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 255 € (2025)
- GREENPUNKT-TOP, s.r.o.Topoľčany · tržby 51 015 € (2025)
- Enada, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 50 979 € (2023)
- ZAKAF s. r. o.Spišské Vlachy · tržby 50 013 € (2025)
- TEX-TECH s. r. o.Prievidza · tržby 49 990 € (2025)
- Anima mundi spol. s r.o.Novosad · tržby 49 983 € (2025)
- Ruka (v) hore s.r.o.Sliač · tržby 49 922 € (2025)
- sergiu three s. r. o.Trenčín · tržby 49 910 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BM Fusion, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BM Fusion: Stupava
BM Fusion sídli na adrese Rímska 3678/36, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.
Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
BM Fusion: IČO, sídlo a základné údaje
BM Fusion s. r. o. (IČO 50940414) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 13. 6. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Mgr. Barbora Jašíková a Michal Jašík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 606 € a výsledok hospodárenia +4 241 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421) |
| Základné imanie | 5 400 € |
| Vznik | 13. 6. 2017 |
| Obec | Stupava |
| Okres | Okres Malacky |
| Vyrubená daň z príjmov | 465 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) BM Fusion s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 606 €, typická firma odvetvia 41 364 € (medián z 1 164 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy BM Fusion
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BM Fusion
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BM Fusion
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 100 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Stupavatypický nepokrytý dopyt 668 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava187 zmlúv za 3 roky · 2 212 126 € · naposledy 13. 10. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR56 zmlúv za 3 roky · 1 798 327 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.20 zmlúv za 3 roky · 37 502 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 294 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stupava
DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.19) v okrese Malacky
DOBSTAV s. r. o.Widerio s. r. o.Allisa s.r.o.TOOLsupport s.r.o.PUHI s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.