Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Činnosti reklamných agentúr
1 677 360 €tržby 2025 ▲ 11 %+236 570 €zisk 2025aktívna 9 rokov9 zamestnancov (2022)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 92 216 €, výsledok hospodárenia 9 675 €
- 18 : tržby 420 109 €, výsledok hospodárenia 13 438 €
- 19 : tržby 463 161 €, výsledok hospodárenia 619 €
- 20 : tržby 715 334 €, výsledok hospodárenia 64 705 €
- 21 : tržby 1 130 302 €, výsledok hospodárenia 177 954 €
- 22 : tržby 1 282 275 €, výsledok hospodárenia 78 088 €
- 23 : tržby 1 389 030 €, výsledok hospodárenia -1 015 €
- 24 : tržby 1 513 853 €, výsledok hospodárenia 154 013 €
- 25 : tržby 1 677 360 €, výsledok hospodárenia 236 570 €
Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE s.r.o. (IČO 50933205) mala v roku 2025 tržby 1 677 360 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
V roku 2022 mala Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE priemerne 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 159 956 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 284 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II bola v roku 2022 2 122 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 159 956 € | 111 999 € |
| 2024 | — | 225 081 € | 154 999 € |
| 2023 | — | 241 298 € | 171 833 € |
| 2022 | 9 | 187 460 € | 138 675 € |
| 2021 | 9 | 159 736 € | — |
| 2020 | 8 | 103 131 € | — |
| 2019 | — | 66 768 € | — |
| 2018 | — | 51 170 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2022 a priemerná hrubá mzda
- Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE, mzdové náklady na zamestnanca1 284 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II2 122 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 012 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku1 794 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2022, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 70 % 111 999 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 37 250 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
Podľa Registra právnických osôb koná za Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Leila Maria Lachová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Leila Maria Lachováod 15. 8. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
Za rok 2025 má Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE v závierke tržby 1 677 360 €, o 10,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +236 570 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 677 360 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 74 685 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 677 360 €. Najnižšie: rok 2017, 92 216 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 677 360 € |
| 2024 | 1 513 853 € |
| 2023 | 1 389 030 € |
| 2022 | 1 282 275 € |
| 2021 | 1 130 302 € |
| 2020 | 715 334 € |
| 2019 | 463 161 € |
| 2018 | 420 109 € |
| 2017 | 92 216 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 1 roku z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 734 047 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 236 570 € |
| 2024 | 154 013 € |
| 2023 | −1 015 € |
| 2022 | 78 088 € |
| 2021 | 177 954 € |
| 2020 | 64 705 € |
| 2019 | 619 € |
| 2018 | 13 438 € |
| 2017 | 9 675 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,1 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +14,1 % | +6,8 % |
| 2024 | +10,2 % | +4,5 % |
| 2023 | −0,1 % | +2,9 % |
| 2022 | +6,1 % | +3,0 % |
| 2021 | +15,7 % | +3,0 % |
| 2020 | +9,0 % | +2,5 % |
| 2019 | +0,1 % | +2,1 % |
| 2018 | +3,2 % | +2,6 % |
| 2017 | +10,5 % | +3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+355,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,8 % |
| 2024 | +9,0 % |
| 2023 | +8,3 % |
| 2022 | +13,4 % |
| 2021 | +58,0 % |
| 2020 | +54,4 % |
| 2019 | +10,2 % |
| 2018 | +355,6 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 728 411 €, vlastné imanie 475 324 € a záväzky 197 066 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 728 411 € | 475 324 € | 197 066 € |
| 2024 | 489 249 € | 236 086 € | 211 358 € |
| 2023 | 561 570 € | 355 894 € | 159 789 € |
| 2022 | 514 775 € | 350 286 € | 164 489 € |
| 2021 | 453 606 € | 272 198 € | 181 408 € |
| 2020 | 300 946 € | 94 244 € | 206 702 € |
| 2019 | 170 895 € | 29 659 € | 141 236 € |
| 2018 | 143 622 € | 28 113 € | 115 509 € |
| 2017 | 16 139 € | 14 675 € | 1 464 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 677 360 € | 236 570 € | 728 411 € | 475 324 € | 197 066 € | 553 189 € | +14,1 % |
| 2024 | 1 513 853 € | 154 013 € | 489 249 € | 236 086 € | 211 358 € | 498 848 € | +10,2 % |
| 2023 | 1 389 030 € | −1 015 € | 561 570 € | 355 894 € | 159 789 € | 326 320 € | −0,1 % |
| 2022 | 1 282 275 € | 78 088 € | 514 775 € | 350 286 € | 164 489 € | 344 247 € | +6,1 % |
| 2021 | 1 130 302 € | 177 954 € | 453 606 € | 272 198 € | 181 408 € | 420 585 € | +15,7 % |
| 2020 | 715 334 € | 64 705 € | 300 946 € | 94 244 € | 206 702 € | 204 147 € | +9,0 % |
| 2019 | 463 161 € | 619 € | 170 895 € | 29 659 € | 141 236 € | 72 343 € | +0,1 % |
| 2018 | 420 109 € | 13 438 € | 143 622 € | 28 113 € | 115 509 € | 75 060 € | +3,2 % |
| 2017 | 92 216 € | 9 675 € | 16 139 € | 14 675 € | 1 464 € | 11 118 € | +10,5 % |
Riziko: zaplatí Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE?
Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE v objeme 108 931 € z rokov 2018 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach: 55 308 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 53 623 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 53 623 € |
| 2021 | 1 | 37 728 € |
| 2018 | 1 | 17 580 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
Dátum vzniku Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE je 16. 8. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné mená: MC pro Trade twenty-eight, s. r. o., HDE s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/121890/B
- Zmena obchodného menaPredtým MC pro Trade twenty-eight, s. r. o., odvtedy HDE s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 92 216 € · majetok 16 139 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120577690
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, hodnota zmluvy 17 580 €. Firma vznikla 16. 8. 2017.
- Nový štatutár: Miriam LachováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým HDE s. r. o., odvtedy Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 53 623 €Objednávateľ Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.. Interný program pre zamestnancov - Modrá linka pomoci
- Nový spoločník: Leila Maria LachováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 1 677 360 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE v odvetví reklama a prieskum trhu
Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE má 1 677 360 €, čo je 36-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE 64. z 1 047.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 930 €, polovica do 46 201 €, tri štvrtiny do 137 933 €; 10 % firiem má viac než 512 730 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 930 € |
| medián | 46 201 € |
| horný kvartil | 137 933 € |
| 10 % firiem má viac než | 512 730 € |
| Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE | 1 677 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 677 360 € | 46 201 € |
| 2024 | 1 513 853 € | 44 912 € |
| 2023 | 1 389 030 € | 43 528 € |
| 2022 | 1 282 275 € | 42 000 € |
| 2021 | 1 130 302 € | 38 418 € |
| 2020 | 715 334 € | 35 954 € |
| 2019 | 463 161 € | 38 830 € |
| 2018 | 420 109 € | 40 000 € |
| 2017 | 92 216 € | 38 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE | 1 677 360 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 54 812 € |
| medián kraja | 48 367 € |
| medián Slovenska | 46 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MW PROMOTION, spol. s r.o.Zvolen · tržby 3 910 744 € (2025)
- SF1 CLIPS s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 878 097 € (2025)
- ILENSIS s. r. o.Nitra · tržby 3 871 037 € (2025)
- Promea Communication spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 865 156 € (2025)
- TRIAD s.r.o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 3 861 751 € (2025)
- TreeGuard s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 850 205 € (2025)
- MAKS-S, s. r. o.Šaľa · tržby 3 797 586 € (2025)
- Digitalcare Services, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 795 463 € (2025)
- Superior SDI Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 3 781 861 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE: Bratislava - Ružinov
Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE sídli na adrese Prešovská 16160/38A, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE: IČO, sídlo a základné údaje
Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE s.r.o. (IČO 50933205) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 16. 8. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Miriam Lachová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 677 360 € a výsledok hospodárenia +236 570 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 8. 2017 |
| Skoršie názvy | MC pro Trade twenty-eight, s. r. o. HDE s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 74 685 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 677 360 €, typická firma odvetvia 46 201 €, čo je 36-násobok mediánu (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Human Dynamic Europe s.r.o.; skrátený názov: HDE
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava583 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava II
BUDAMAR SOUTH, s. r. o.Lion Communications Slovakia s.r.o.WAVEMAKER Slovakia s.r.o.EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.Greg Hamm, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.