CAC MANAGEMENT s.r.o.
Jelenec
1 851 €tržby 2019 ▼ 72 %−3 205 €strata 2019zaniknutá 4. 10. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 4. 10. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 13 586 €, výsledok hospodárenia -1 534 €
- 18 : tržby 6 543 €, výsledok hospodárenia -2 446 €
- 19 : tržby 1 851 €, výsledok hospodárenia -3 205 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 485 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -727 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -49 691 €
CAC MANAGEMENT s.r.o. (IČO 50914979), sídlo Jelenec, je v registri zapísaná od 3. 6. 2017 do 4. 10. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci CAC MANAGEMENT
osobné náklady v roku 2019 boli 1 355 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2019
- Mzdy 77 % 1 047 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 308 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci CAC MANAGEMENT
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok CAC MANAGEMENT
Za rok 2019 má CAC MANAGEMENT v závierke tržby 1 851 €, o 71,7 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −3 205 €. Závierky máme za 6 rokov (2017 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2017: 13 586 €.
Výkaz ziskov a strát CAC MANAGEMENT
Najvyššie tržby: rok 2017, 13 586 €. Najnižšie: rok 2019, 1 851 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 1 851 € |
| 2018 | 6 543 € |
| 2017 | 13 586 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −60 088 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −49 691 € |
| 2021 | −727 € |
| 2020 | −2 485 € |
| 2019 | −3 205 € |
| 2018 | −2 446 € |
| 2017 | −1 534 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CAC MANAGEMENT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −37,4 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CAC MANAGEMENT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +4,2 % |
| 2021 | — | +4,7 % |
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
| 2018 | −37,4 % | +4,3 % |
| 2017 | −11,3 % | +5,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CAC MANAGEMENT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 14 652 €, vlastné imanie −55 088 € a záväzky 69 740 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 14 652 € | −55 088 € | 69 740 € |
| 2021 | 15 € | −5 397 € | 5 412 € |
| 2020 | 473 € | −4 669 € | 5 142 € |
| 2019 | 213 € | −2 185 € | 2 398 € |
| 2018 | 8 448 € | 1 020 € | 7 428 € |
| 2017 | 10 776 € | 3 466 € | 7 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CAC MANAGEMENT (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −49 691 € | 14 652 € | −55 088 € | 69 740 € | −49 691 € | — |
| 2021 | — | −727 € | 15 € | −5 397 € | 5 412 € | −643 € | — |
| 2020 | — | −2 485 € | 473 € | −4 669 € | 5 142 € | −2 297 € | — |
| 2019 | 1 851 € | −3 205 € | 213 € | −2 185 € | 2 398 € | −2 431 € | −173,1 % |
| 2018 | 6 543 € | −2 446 € | 8 448 € | 1 020 € | 7 428 € | 317 € | −37,4 % |
| 2017 | 13 586 € | −1 534 € | 10 776 € | 3 466 € | 7 310 € | −631 € | −11,3 % |
Riziko: zaplatí CAC MANAGEMENT?
Peniaze od štátu: CAC MANAGEMENT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CAC MANAGEMENT
Dátum vzniku CAC MANAGEMENT je 3. 6. 2017. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56508/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 13 586 € · majetok 10 776 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 6.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
CAC MANAGEMENT v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
CAC MANAGEMENT je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 637 € (10 501 závierok), CAC MANAGEMENT má 1 851 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 209 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CAC MANAGEMENT 541. z 571.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 276 €, polovica do 38 637 €, tri štvrtiny do 111 358 €; 10 % firiem má viac než 388 085 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 873 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 276 € |
| medián | 38 637 € |
| horný kvartil | 111 358 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 085 € |
| CAC MANAGEMENT | 1 851 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CAC MANAGEMENT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CAC MANAGEMENT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CAC MANAGEMENT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 40 572 € |
| 2021 | — | 38 034 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | 1 851 € | 38 637 € |
| 2018 | 6 543 € | 37 016 € |
| 2017 | 13 586 € | 36 064 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| CAC MANAGEMENT | 1 851 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 46 160 € |
| medián kraja | 37 716 € |
| medián Slovenska | 38 637 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Bonus Finance s. r. o.Sereď · tržby 4 170 € (2025)
- BE GENTLE, s.r.o.Stráňavy · tržby 4 168 € (2025)
- Qualitum, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 4 160 € (2024)
- KKU consulting s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 157 € (2016)
- Biely Lotus s. r. o.Banská Štiavnica · tržby 4 155 € (2025)
- Meliora s. r. o.Nitra · tržby 4 152 € (2025)
- DAS Certification Slovakia, s. r. o.Prievidza · tržby 4 150 € (2025)
- Tarraco, s.r.o.Stránske · tržby 4 150 € (2025)
- A.T.O.M. Financial s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 150 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CAC MANAGEMENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CAC MANAGEMENT: Jelenec
CAC MANAGEMENT sídli na adrese Jelenec 169, 951 73 Jelenec, okres Nitra. V obci Jelenec je 271 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 262.
Jelenec: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
CAC MANAGEMENT: IČO, sídlo a základné údaje
CAC MANAGEMENT s.r.o. (IČO 50914979) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jelenec, okres Nitra. Dátum vzniku je 3. 6. 2017, zánik je v registri zapísaný ku dňu 4. 10. 2025, po 8 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 1 851 € a výsledok hospodárenia −3 205 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 3. 6. 2017 |
| Zánik | 4. 10. 2025 |
| Obec | Jelenec |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy CAC MANAGEMENT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CAC MANAGEMENT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CAC MANAGEMENT
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Jelenectypický nepokrytý dopyt 189 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Jelenec
VPP - verejno-prospešný podnik, spol. s r.o.Albes s.r.o.ATS-Europe, s. r. o.SP Jelenec, s.r.o.GASKON, s.r.o.Všetky firmy v obci Jelenec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Nitra
SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.MOLIX, SETL Trade, s.r.o.TRISOMYtest, s. r. o.GQsystems, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.