VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Moda.sk s. r. o.

Bratislava - Rača · Činnosti reklamných agentúr

1 967 €tržby 2024 ▼ 34 %−625 €strata 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 967 €tržby 2024 ▼ 34 %
−625 €strata 2024
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 728 €
  2. 18 : tržby 1 081 €, výsledok hospodárenia -26 587 €
  3. 19 : tržby 3 481 €, výsledok hospodárenia -18 091 €
  4. 20 : tržby 3 041 €, výsledok hospodárenia -677 €
  5. 21 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 154 €
  6. 22 : tržby 3 963 €, výsledok hospodárenia 646 €
  7. 23 : tržby 2 967 €, výsledok hospodárenia 731 €
  8. 24 : tržby 1 967 €, výsledok hospodárenia -625 €
  9. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 467 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Moda.sk s. r. o. (IČO 50904370) mala v roku 2024 tržby 1 967 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Moda.sk

Podľa Registra právnických osôb koná za Moda.sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník Moda.sk

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Moda.sk

Za rok 2024 má Moda.sk v závierke tržby 1 967 €, o 33,7 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −625 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 3 963 €.

Tržby 20241 967 €▼ −33,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−625 €strata
Majetok (aktíva) 20250 €
Vlastné imanie 2025−57 tis. €
Záväzky 202557 tis. €
Pridaná hodnota 2025−1 041 €
Zisková marža 2024−31,8 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−62 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát Moda.sk

Súvaha Moda.sk

Všetky čísla zo závierok Moda.sk (9 rokov)
Čísla zo závierok Moda.sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 467 €0 €−56 644 €56 644 €−1 041 €—
20241 967 €−625 €767 €−55 177 €55 944 €−204 €−31,8 %
20232 967 €731 €1 052 €−54 552 €55 604 €815 €+24,6 %
20223 963 €646 €1 971 €−55 283 €57 254 €815 €+16,3 %
20211 200 €154 €1 325 €−55 929 €57 254 €355 €+12,8 %
20203 041 €−677 €6 917 €−56 083 €63 000 €447 €−22,3 %
20193 481 €−18 091 €7 594 €−55 406 €63 000 €−16 603 €−519,7 %
20181 081 €−26 587 €16 595 €−37 315 €53 910 €−25 129 €−2 459,5 %
2017—−15 728 €21 127 €−10 728 €31 855 €−15 377 €—

Riziko: zaplatí Moda.sk?

Peniaze od štátu: Moda.sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Moda.sk

Dátum vzniku Moda.sk je 30. 5. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/163342/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120522547 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 21 127 €
  4. Nový štatutár: Ing. Katarína JanočkováKonateľ
  5. Nový spoločník: Skybridge Investments, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Moda.sk

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Moda.sk v odvetví reklama a prieskum trhu

Moda.sk je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 44 909 € (7 091 závierok), Moda.sk má 1 967 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 912 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Moda.sk 765. z 794.

V odvetví v okrese Bratislava III1 912aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 091Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Moda.sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo Moda.sk: Bratislava - Rača

Moda.sk sídli na adrese Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 030 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 262 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 030aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví1 912okres Bratislava III
Na tej istej adrese262aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Moda.sk: IČO, sídlo a základné údaje

Moda.sk s. r. o. (IČO 50904370) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 30. 5. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Katarína Janočková. Za rok 2024 sú v závierke tržby 1 967 € a výsledok hospodárenia −625 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 5. 2017
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Moda.sk s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 1 967 €, typická firma odvetvia 44 909 € (medián z 7 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Moda.sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Moda.sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Moda.sk

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DEFENDOOR s.r.o.ED Assist, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava III

UNIMEDIA, s.r.o.Dentsu Slovakia s. r. o.Carat - Slovakia, s.r.o.Skymat s. r. o.Marketing SZĽH, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk