VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

S.N.A.P. TECH, s.r.o.

Vlkanová · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

333 365 €tržby 2025 ▼ 75 %+6 192 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

333 365 €tržby 2025 ▼ 75 %
+6 192 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia 103 €
  2. 18 : tržby 124 350 €, výsledok hospodárenia 3 580 €
  3. 19 : tržby 261 828 €, výsledok hospodárenia 9 005 €
  4. 20 : tržby 211 609 €, výsledok hospodárenia 8 058 €
  5. 21 : tržby 474 277 €, výsledok hospodárenia 225 €
  6. 22 : tržby 1 198 909 €, výsledok hospodárenia 5 297 €
  7. 23 : tržby 608 202 €, výsledok hospodárenia 623 €
  8. 24 : tržby 1 315 391 €, výsledok hospodárenia 6 304 €
  9. 25 : tržby 333 365 €, výsledok hospodárenia 6 192 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

S.N.A.P. TECH, s.r.o. (IČO 50877275) mala v roku 2025 tržby 333 365 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci S.N.A.P. TECH

S.N.A.P. TECH má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 15 142 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ S.N.A.P. TECH

Podľa Registra právnických osôb koná za S.N.A.P. TECH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník S.N.A.P. TECH

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch S.N.A.P. TECH
Podiely spoločníkov na vkladoch S.N.A.P. TECH Peter Ondrejka 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Ondrejka: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Ondrejka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Ondrejkaod 31. 12. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok S.N.A.P. TECH

Za rok 2025 má S.N.A.P. TECH v závierke tržby 333 365 €, o 74,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 192 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 315 391 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 980 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025333 tis. €▼ −74,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 192 €zisk
Majetok (aktíva) 2025173 tis. €
Vlastné imanie 202544 tis. €
Záväzky 2025129 tis. €74,4 % majetku
Pridaná hodnota 202545 tis. €
Zisková marža 2025+1,9 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 9 rokov39 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 980 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát S.N.A.P. TECH

Súvaha S.N.A.P. TECH

Všetky čísla zo závierok S.N.A.P. TECH (9 rokov)
Čísla zo závierok S.N.A.P. TECH po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025333 365 €6 192 €173 146 €44 388 €128 758 €45 259 €+1,9 %
20241 315 391 €6 304 €162 403 €38 196 €124 207 €53 215 €+0,5 %
2023608 202 €623 €229 263 €31 891 €197 372 €26 196 €+0,1 %
20221 198 909 €5 297 €473 991 €31 268 €442 723 €65 146 €+0,4 %
2021474 277 €225 €223 580 €25 971 €197 609 €29 403 €0,0 %
2020211 609 €8 058 €55 463 €25 746 €29 717 €13 868 €+3,8 %
2019261 828 €9 005 €33 724 €17 688 €16 036 €11 738 €+3,4 %
2018124 350 €3 580 €21 772 €8 683 €13 089 €4 687 €+2,9 %
2017300 €103 €5 130 €5 103 €27 €280 €+34,3 %

Riziko: zaplatí S.N.A.P. TECH?

S.N.A.P. TECH a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom S.N.A.P. TECH v objeme 23 312 € z roku 2020. Najväčší objem je s odberateľom Ústav na výkon trestu odňatia slobody Banská Bystrica - Kráľová: 23 312 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv23 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20208. 7. 2020

História firmy S.N.A.P. TECH

Dátum vzniku S.N.A.P. TECH je 5. 5. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: KOKAVAN SK, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31964/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 300 € · majetok 5 130 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým KOKAVAN SK, s.r.o., odvtedy S.N.A.P. TECH, s.r.o.
  4. Nový štatutár: Peter OndrejkaKonateľ
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120506201
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústav na výkon trestu odňatia slobody Banská Bystrica - Kráľová, hodnota zmluvy 23 312 €. Firma vznikla 5. 5. 2017.
  7. Nový spoločník: Peter OndrejkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 333 365 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti S.N.A.P. TECH

  • Výroba tabakových výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb
  • Vedenie účtovníctva
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Sťahovacie služby
  • Prevádzka malých plavidiel
  • Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
  • Prevádzkovanie úschovní
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

S.N.A.P. TECH v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

S.N.A.P. TECH je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), S.N.A.P. TECH má 333 365 €, čo je 3,3-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 399 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je S.N.A.P. TECH 44. z 127.

V odvetví v okrese Banská Bystrica399aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb S.N.A.P. TECH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo S.N.A.P. TECH: Vlkanová

S.N.A.P. TECH sídli na adrese Matuškova 265/49, 976 31 Vlkanová, okres Banská Bystrica. V obci Vlkanová je 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 640.

Subjektov v obci Vlkanová283aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 640aktívnych
V tom istom odvetví399okres Banská Bystrica

Vlkanová: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

S.N.A.P. TECH: IČO, sídlo a základné údaje

S.N.A.P. TECH, s.r.o. (IČO 50877275) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vlkanová, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 5. 5. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Peter Ondrejka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 333 365 € a výsledok hospodárenia +6 192 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 5. 2017
Skoršie názvyKOKAVAN SK, s.r.o.
ObecVlkanová
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov1 980 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) S.N.A.P. TECH, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 333 365 €, typická firma odvetvia 101 405 €, čo je 3,3-násobok mediánu (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy S.N.A.P. TECH

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu S.N.A.P. TECH

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu S.N.A.P. TECH

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 175 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
  • Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Vlkanovátypický nepokrytý dopyt 11 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RMLM ELEKTROINŠTALÁCIE s. r. o.ORCA D.A., s. r. o.Spoločenstvo vlastníkov bytov Podháj 51-53

Najväčšie firmy v obci Vlkanová

GEVORKYAN, a.s.Witzenmann Slovakia, spol. s r.o.GS TREATMENT, s.r.o.Küster - automobilová technika spol. s r.o.GPM Tools, s.r.o.Všetky firmy v obci Vlkanová ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Banská Bystrica

Global Industrial Parts, s.r.o.KOHAFLEX spol. s r.o.SAFETRONICS a.s.KNK zamac, výrobné družstvoMMP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk