VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zsolt Puskás

Zaniknutý 30. 9. 2024 · Vrakúň · podnikal 2017 až 2024

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 9. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk

Zsolt Puskás: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom3 za 340 €

V registri má 4 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Zsolt Puskás (IČO 50868616), sídlo Vrakúň, je v registri zapísaný od 21. 4. 2017 do 30. 9. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).

Financie a závierky Zsolt Puskás

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Zsolt Puskás?

Zsolt Puskás a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Zsolt Puskás v objeme 340 € z rokov 2020 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda: 340 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv340 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202030. 4. 2020

História Zsolt Puskás

Dátum vzniku Zsolt Puskás je 21. 4. 2017.

  1. Začiatok podnikania101 · 210-34935
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda. Firma vznikla 21. 4. 2017.
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Zsolt Puskás v odvetví maloobchod

Zsolt Puskás je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 917 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Dunajská Streda1 917aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›

Miesto podnikania: Vrakúň

Zsolt Puskás má miesto podnikania v obci Vrakúň, okres Dunajská Streda. V obci Vrakúň je 459 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.

Subjektov v obci Vrakúň459aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 238aktívnych
V tom istom odvetví1 917okres Dunajská Streda

Vrakúň: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

Zsolt Puskás: IČO, sídlo a základné údaje

Zsolt Puskás (IČO 50868616) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Vrakúň, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 21. 4. 2017, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 9. 2024, po 7 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo930 25 VrakúňPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 47190
Vznik21. 4. 2017
Zánik30. 9. 2024
ObecVrakúň
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Zsolt Puskás

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Zsolt Puskás

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Zsolt Puskás

  • Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 37 tis. €
  • Granty a dotácie36výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy219zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov147firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Vrakúňtypický nepokrytý dopyt 79 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vrakúň

ARVUM, Poľnohospodárske družstvoLOMAR INVEST, s.r.o.RÁCZ s.r.o.KÓSA a spol. s.r.o.HACO air s. r. o.Všetky firmy v obci Vrakúň ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Dunajská Streda

BETULAE, s.r.o.EXTRAPRODUKTY, s.r.o.OKTOSENIC s.r.o.Trend Hygiena, s.r.o.FEZO PALLETS & MORE, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk