FSE Global Solutions s.r.o.
Bratislava - Vrakuňa · Činnosti archívov
49 448 €tržby 2017aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 49 448 €, výsledok hospodárenia neuvedený
FSE Global Solutions s.r.o. (IČO 50862154), sídlo Bratislava - mestská časť Vrakuňa, je v registri zapísaná od 28. 4. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ FSE Global Solutions
Podľa Registra právnických osôb koná za FSE Global Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník FSE Global Solutions
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michael James Holland100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michael James Hollandod 9. 2. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FSE Global Solutions
Za rok 2017 má FSE Global Solutions v závierke tržby 49 448 €.
Všetky čísla zo závierok FSE Global Solutions (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 49 448 € | — | 5 000 € | 5 000 € | — | 49 € | — |
Riziko: zaplatí FSE Global Solutions?
Peniaze od štátu: FSE Global Solutions
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FSE Global Solutions
Dátum vzniku FSE Global Solutions je 28. 4. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: SIA Produkt 4, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/126861/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 49 448 € · majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým SIA Produkt 4, s.r.o., odvtedy FSE Global Solutions s.r.o.
- Nový spoločník: Michael James HollandSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Łukasz Piotr StacheraKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FSE Global Solutions
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Informačná činnosť
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Služby požičovní
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Verejné obstarávanie
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
FSE Global Solutions v odvetví knižnice, archívy a múzeá
FSE Global Solutions je v registri v odvetví Knižnice, archívy a múzeá (SK NACE 91), činnosť činnosti archívov. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 29 532 € (109 závierok), FSE Global Solutions má 49 448 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 16 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FSE Global Solutions 4. z 11.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 7 900 €, polovica do 29 532 €, tri štvrtiny do 82 372 €; 10 % firiem má viac než 225 714 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 266 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 7 900 € |
| medián | 29 532 € |
| horný kvartil | 82 372 € |
| 10 % firiem má viac než | 225 714 € |
| FSE Global Solutions | 49 448 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| FSE Global Solutions | 49 448 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 31 675 € |
| medián kraja | 28 760 € |
| medián Slovenska | 29 532 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Zoologická záhrada Spišská Nová VesSpišská Nová Ves · tržby 106 325 € (2013)
- Marluk Air s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 103 908 € (2025)
- AI BROS s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 97 202 € (2025)
- HB Partners, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 96 357 € (2025)
- Východoslovenské múzeum v KošiciachKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 94 540 € (2013)
- Štátna vedecká knižnica v Banskej BystriciBanská Bystrica · tržby 94 314 € (2013)
- ELYPSYS s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 008 € (2025)
- Slovenské technické múzeumKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 294 € (2013)
- Stredoslovenské múzeumBanská Bystrica · tržby 87 970 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FSE Global Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FSE Global Solutions: Bratislava - Vrakuňa
FSE Global Solutions sídli na adrese Bučinová 8698/2, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 257 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 64 aktívnych subjektov.
Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
FSE Global Solutions: IČO, sídlo a základné údaje
FSE Global Solutions s.r.o. (IČO 50862154) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 28. 4. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Łukasz Piotr Stachera. Za rok 2017 sú v závierke tržby 49 448 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti archívov (SK NACE 9112) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 28. 4. 2017 |
| Skoršie názvy | SIA Produkt 4, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Vrakuňa |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví knižnice, archívy a múzeá (SK NACE 91) FSE Global Solutions s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 49 448 €, typická firma odvetvia 29 532 € (medián z 109 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Knižnice, archívy a múzeá: tržby a mzdy ›Knižnice, archívy a múzeá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy FSE Global Solutions
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FSE Global Solutions
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FSE Global Solutions
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 800 €
- Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 600 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu umenia.408 zmlúv za 3 roky · 3 660 472 € · naposledy 12. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina103 zmlúv za 3 roky · 621 247 € · naposledy 25. 9. 2026Fond na podporu kultúry národnostných menšín97 zmlúv za 3 roky · 180 264 € · naposledy 16. 9. 2026 Všetkých 1 021 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa
GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 91.01) v okrese Bratislava II
Archívna a registratúrna agentúra, s. r. o.IRON SLOVAKIA, a.s.Dokumenta, a.s.Registrum s.r.o.ARCHIVEdata, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.