VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BUSINESS BROTHERS s.r.o.

Košice - Juh · Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu

240 131 €tržby 2025 ▲ 11 %+2 671 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

240 131 €tržby 2025 ▲ 11 %
+2 671 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 161 658 €, výsledok hospodárenia -7 703 €
  2. 18 : tržby 140 774 €, výsledok hospodárenia 38 645 €
  3. 19 : tržby 207 618 €, výsledok hospodárenia 1 146 €
  4. 20 : tržby 199 106 €, výsledok hospodárenia -4 136 €
  5. 21 : tržby 164 728 €, výsledok hospodárenia -7 721 €
  6. 22 : tržby 206 586 €, výsledok hospodárenia -28 440 €
  7. 23 : tržby 222 893 €, výsledok hospodárenia -4 114 €
  8. 24 : tržby 216 465 €, výsledok hospodárenia -2 162 €
  9. 25 : tržby 240 131 €, výsledok hospodárenia 2 671 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BUSINESS BROTHERS s.r.o. (IČO 50853422) mala v roku 2025 tržby 240 131 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BUSINESS BROTHERS

osobné náklady v roku 2020 boli 178 473 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ BUSINESS BROTHERS

Podľa Registra právnických osôb koná za BUSINESS BROTHERS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník BUSINESS BROTHERS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BUSINESS BROTHERS
Podiely spoločníkov na vkladoch BUSINESS BROTHERS Mgr. Petra Helcmanovská 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Petra Helcmanovská: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Petra Helcmanovská100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Petra Helcmanovskáod 28. 4. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BUSINESS BROTHERS

Za rok 2025 má BUSINESS BROTHERS v závierke tržby 240 131 €, o 10,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 671 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 240 131 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025240 tis. €▲ +10,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 671 €zisk
Majetok (aktíva) 2025225 tis. €
Vlastné imanie 2025−12 tis. €
Záväzky 2025237 tis. €105,2 % majetku
Pridaná hodnota 20256 329 €
Zisková marža 2025+1,1 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−12 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BUSINESS BROTHERS

Súvaha BUSINESS BROTHERS

Všetky čísla zo závierok BUSINESS BROTHERS (9 rokov)
Čísla zo závierok BUSINESS BROTHERS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025240 131 €2 671 €225 210 €−11 739 €236 949 €6 329 €+1,1 %
2024216 465 €−2 162 €209 303 €−14 410 €223 713 €24 694 €−1,0 %
2023222 893 €−4 114 €200 406 €−12 248 €212 654 €33 562 €−1,8 %
2022206 586 €−28 440 €221 713 €−8 134 €229 847 €4 168 €−13,8 %
2021164 728 €−7 721 €264 359 €20 307 €244 052 €−34 568 €−4,7 %
2020199 106 €−4 136 €346 271 €28 028 €318 243 €50 844 €−2,1 %
2019207 618 €1 146 €395 204 €32 085 €363 119 €8 806 €+0,6 %
2018140 774 €38 645 €215 185 €30 940 €184 245 €−161 621 €+27,5 %
2017161 658 €−7 703 €115 714 €−7 703 €123 417 €−6 971 €−4,8 %

Riziko: zaplatí BUSINESS BROTHERS?

BUSINESS BROTHERS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom BUSINESS BROTHERS v objeme 31 824 € z rokov 2019 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 31 824 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv32 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201930. 10. 2019

História firmy BUSINESS BROTHERS

Dátum vzniku BUSINESS BROTHERS je 28. 4. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41344/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120500921
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 161 658 € · majetok 115 714 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky. Firma vznikla 28. 4. 2017.
  5. Nový spoločník: Mgr. Petra HelcmanovskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 240 131 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BUSINESS BROTHERS

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Prevádzka malých plavidiel
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
  • Prevádzkovanie úschovní
  • Kuriérske služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Záložne
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Zadávanie klinického skúšania liečiv
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informačná činnosť
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Prevádzkovanie jaslí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
  • Dopravná zdravotná služba
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

BUSINESS BROTHERS v odvetví zber a spracúvanie odpadu

BUSINESS BROTHERS je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 103 461 € (1 009 závierok), BUSINESS BROTHERS má 240 131 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 78 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BUSINESS BROTHERS 18. z 46.

V odvetví v okrese Košice IV78aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 009Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia103 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BUSINESS BROTHERS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Košice IV ›

Sídlo BUSINESS BROTHERS: Košice - Juh

BUSINESS BROTHERS sídli na adrese Dunajská 3, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 648aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 297aktívnych
V tom istom odvetví78okres Košice IV
Na tej istej adrese11aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

BUSINESS BROTHERS: IČO, sídlo a základné údaje

BUSINESS BROTHERS s.r.o. (IČO 50853422) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 28. 4. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Mgr. Petra Helcmanovská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 240 131 € a výsledok hospodárenia +2 671 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 4. 2017
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) BUSINESS BROTHERS s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 240 131 €, typická firma odvetvia 103 461 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 1 009 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy BUSINESS BROTHERS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BUSINESS BROTHERS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BUSINESS BROTHERS

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 266 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 630 tis. €
  • Končiace zmluvy32zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
  • Výhry konkurentov112firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 58 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.21) v okrese Košice IV

KOSIT WEST s. r. o.CSO Petrovce a. s.CSO Myslina s. r. o.SLOMET TRADING s.r.o.CSO Sirník s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk