EduEra
Košice - Dargovských hrdinov · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
225 €tržby 2023+4 661 €zisk 2023aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 831 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -822 €
- 23 : tržby 225 €, výsledok hospodárenia 4 661 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 45 635 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -73 824 €
EduEra (IČO 50853163), sídlo Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, je v registri zapísaná od 28. 4. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár EduEra
Podľa Registra právnických osôb koná za EduEra 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EduEra
Za rok 2023 má EduEra v závierke tržby 225 €, a výsledok hospodárenia +4 661 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EduEra
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −22 519 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −73 824 € |
| 2024 | 45 635 € |
| 2023 | 4 661 € |
| 2022 | −822 € |
| 2021 | 1 831 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EduEra
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 78 106 €, vlastné imanie −20 903 € a záväzky 1 492 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 78 106 € | −20 903 € | 1 492 € |
| 2024 | 147 832 € | 52 920 € | 6 165 € |
| 2023 | 112 504 € | 7 285 € | 11 404 € |
| 2022 | 28 326 € | 2 624 € | — |
| 2021 | 154 547 € | 3 446 € | 482 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EduEra (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −73 824 € | 78 106 € | −20 903 € | 1 492 € | — | — |
| 2024 | — | 45 635 € | 147 832 € | 52 920 € | 6 165 € | — | — |
| 2023 | 225 € | 4 661 € | 112 504 € | 7 285 € | 11 404 € | — | +2 071,6 % |
| 2022 | — | −822 € | 28 326 € | 2 624 € | — | — | — |
| 2021 | — | 1 831 € | 154 547 € | 3 446 € | 482 € | — | — |
Riziko: zaplatí EduEra?
EduEra a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 18 zmlúv s dodávateľom EduEra v objeme 1 078 475 € z rokov 2018 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže: 607 751 € v 13 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 410 318 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 2 | 410 318 € |
| 2023 | 1 | 60 406 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 1 | 232 669 € |
| 2020 | 4 | 237 459 € |
| 2019 | 6 | 84 758 € |
| 2018 | 2 | 52 865 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy EduEra
Dátum vzniku EduEra je 28. 4. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-51115
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže, hodnota zmluvy 25 025 €. Firma vznikla 28. 4. 2017.
- Nový štatutár: Petra PapierníkováIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 154 547 €
- Najväčšia verejná zmluva: 250 000 €Objednávateľ Národný inštitút vzdelávania a mládeže. Dohoda o grante
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EduEra
- iné združenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
EduEra v odvetví členské organizácie
EduEra je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 8 796 € (10 600 závierok), EduEra má 225 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Košice III je v tomto odvetví 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EduEra 27. z 26.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 344 €, polovica do 8 796 €, tri štvrtiny do 27 318 €; 10 % firiem má viac než 70 077 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 344 € |
| medián | 8 796 € |
| horný kvartil | 27 318 € |
| 10 % firiem má viac než | 70 077 € |
| EduEra | 225 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EduEra
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EduEra s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EduEra | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 9 948 € |
| 2024 | — | 8 858 € |
| 2023 | 225 € | 8 796 € |
| 2022 | — | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| EduEra | 225 € |
|---|---|
| medián okresu Košice III | 11 017 € |
| medián kraja | 8 874 € |
| medián Slovenska | 8 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ANDORASRožňava · tržby 511 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev - cirkevný zborBajka · tržby 511 € (2025)
- Poľovnícky spolok Lužný háj ChynoranyChynorany · tržby 510 € (2025)
- Hnilčík pre prítomnosť, pre budúcnosťHnilčík · tržby 510 € (2025)
- SKALNÁ RUŽAKordíky · tržby 509 € (2025)
- Zväz diabetikov Slovenska - základná organizácia DIAŽACA ŽarnovicaŽarnovica · tržby 508 € (2025)
- PÁPČANSKÝ KLUBDrienčany · tržby 507 € (2025)
- Veteran Car Club PezinokPezinok · tržby 506 € (2025)
- RUŽOMBERSKÝ JAZZ BANDRužomberok · tržby 506 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EduEra, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EduEra: Košice - Dargovských hrdinov
EduEra sídli na adrese Fábryho 2, 040 22 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, okres Košice III. V obci Košice - Dargovských hrdinov je 2 824 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 363. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Dargovských hrdinov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice III ›Adresár firiem v okrese Košice III ›
EduEra: IČO, sídlo a základné údaje
EduEra (IČO 50853163) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. Dátum vzniku je 28. 4. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Petra Papierníková. Za rok 2023 sú v závierke tržby 225 € a výsledok hospodárenia +4 661 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 28. 4. 2017 |
| Obec | Košice - Dargovských hrdinov |
| Okres | Okres Košice III |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) EduEra má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 225 €, typická firma odvetvia 8 796 € (medián z 10 600 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice III ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice III ›
Sieť prepojení firmy EduEra
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EduEra
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EduEra
- Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Košice - Dargovských hrdinovtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 443 zmlúv za 3 roky · 22 835 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 853 zmlúv za 3 roky · 78 124 004 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 6 413 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov
AUTO – VALAS GROUP s.r.o.HELL ENERGY SK s.r.o.Giovani Essenze, s. r. o.AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.Decrux s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Košice III
PLYŠOVÝ MEDVEDÍKObčianske združenie Tanečné štúdio Adriany…Občianske združenie BORIEVKACassovia Trail RunnersOZ BrokenBase
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.