VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Chez Mimi s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

83 709 €tržby 2025 ▼ 14 %+24 256 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

83 709 €tržby 2025 ▼ 14 %
+24 256 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 10 799 €, výsledok hospodárenia 2 485 €
  2. 18 : tržby 9 486 €, výsledok hospodárenia 5 340 €
  3. 19 : tržby 42 208 €, výsledok hospodárenia 17 457 €
  4. 20 : tržby 144 985 €, výsledok hospodárenia 100 799 €
  5. 21 : tržby 184 299 €, výsledok hospodárenia 79 923 €
  6. 22 : tržby 17 950 €, výsledok hospodárenia 2 611 €
  7. 23 : tržby 72 968 €, výsledok hospodárenia 27 625 €
  8. 24 : tržby 97 776 €, výsledok hospodárenia 69 794 €
  9. 25 : tržby 83 709 €, výsledok hospodárenia 24 256 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Chez Mimi s. r. o. (IČO 50847805) mala v roku 2025 tržby 83 709 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Chez Mimi

V roku 2025 mala Chez Mimi priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 811 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Chez Mimi

Podľa Registra právnických osôb koná za Chez Mimi 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník Chez Mimi

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Chez Mimi
Podiely spoločníkov na vkladoch Chez Mimi Miriam Šramová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Miriam Šramová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Miriam Šramová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miriam Šramováod 3. 5. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Chez Mimi

Za rok 2025 má Chez Mimi v závierke tržby 83 709 €, o 14,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 256 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 184 299 €.

Tržby 202584 tis. €▼ −14,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202524 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025374 tis. €
Vlastné imanie 2025335 tis. €
Záväzky 202539 tis. €10,4 % majetku
Pridaná hodnota 202557 tis. €
Zisková marža 2025+29,0 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 9 rokov330 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát Chez Mimi

Súvaha Chez Mimi

Všetky čísla zo závierok Chez Mimi (9 rokov)
Čísla zo závierok Chez Mimi po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202583 709 €24 256 €374 345 €335 290 €39 055 €56 886 €+29,0 %
202497 776 €69 794 €325 270 €311 034 €14 236 €84 232 €+71,4 %
202372 968 €27 625 €282 892 €241 240 €41 652 €48 344 €+37,9 %
202217 950 €2 611 €238 251 €213 616 €24 635 €6 493 €+14,5 %
2021184 299 €79 923 €255 051 €211 005 €44 046 €104 814 €+43,4 %
2020144 985 €100 799 €188 218 €131 081 €57 137 €129 285 €+69,5 %
201942 208 €17 457 €47 085 €30 282 €16 803 €24 366 €+41,4 %
20189 486 €5 340 €13 620 €12 825 €795 €5 473 €+56,3 %
201710 799 €2 485 €10 343 €7 485 €2 858 €3 313 €+23,0 %

Riziko: zaplatí Chez Mimi?

Chez Mimi a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Chez Mimi v objeme 70 500 € z rokov 2023 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky: 70 500 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv71 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202316. 11. 2023

História firmy Chez Mimi

Dátum vzniku Chez Mimi je 3. 5. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/119380/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 10 799 € · majetok 10 343 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120542105
  4. Nový spoločník: Miriam ŠramováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 70 500 €Objednávateľ Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky. Zmluva o zabezpečení služieb asistenta poslanca Národnej rady Slovenskej republiky
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 70 500 €. Firma vznikla 3. 5. 2017.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 83 709 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Chez Mimi

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne služby
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Chez Mimi v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Chez Mimi je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Chez Mimi má 83 709 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Chez Mimi 791. z 1 901.

V odvetví v okrese Bratislava I3 647aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Chez Mimi, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava I ›

Sídlo Chez Mimi: Bratislava - Staré Mesto

Chez Mimi sídli na adrese Gorazdova 3418/22, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví3 647okres Bratislava I
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Chez Mimi: IČO, sídlo a základné údaje

Chez Mimi s. r. o. (IČO 50847805) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 3. 5. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Miriam Šramová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 83 709 € a výsledok hospodárenia +24 256 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 5. 2017
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Chez Mimi s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 83 709 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Chez Mimi

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Chez Mimi

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Chez Mimi

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MSC Consulting s. r. o.Ružový svet

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I

Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk