B&B personal agency, s. r. o.
Košice - Staré Mesto
723 638 €tržby 2018 ▲ 241 113 %+2 561 €zisk 2018zaniknutá 15. 5. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 5. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia -2 006 €
- 18 : tržby 723 638 €, výsledok hospodárenia 2 561 €
B&B personal agency, s. r. o. (IČO 50832212), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 12. 4. 2017 do 15. 5. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci B&B personal agency
osobné náklady v roku 2018 boli 72 834 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | 72 834 € | — |
| 2017 | — | 1 669 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2018 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci B&B personal agency
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok B&B personal agency
Za rok 2018 má B&B personal agency v závierke tržby 723 638 €, o 241 112,7 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +2 561 €. Závierky máme za 2 roky (2017 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2018: 723 638 €.
Výkaz ziskov a strát B&B personal agency
Najvyššie tržby: rok 2018, 723 638 €. Najnižšie: rok 2017, 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 723 638 € |
| 2017 | 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 555 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 2 561 € |
| 2017 | −2 006 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha B&B personal agency
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 194 227 €, vlastné imanie 35 555 € a záväzky 158 672 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 194 227 € | 35 555 € | 158 672 € |
| 2017 | 9 452 € | −2 006 € | 11 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok B&B personal agency (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 723 638 € | 2 561 € | 194 227 € | 35 555 € | 158 672 € | 76 379 € | +0,4 % |
| 2017 | 300 € | −2 006 € | 9 452 € | −2 006 € | 11 458 € | −64 € | −668,7 % |
Riziko: zaplatí B&B personal agency?
Peniaze od štátu: B&B personal agency
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy B&B personal agency
Dátum vzniku B&B personal agency je 12. 4. 2017. Závierky v registri máme od roku 2017.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47663/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 300 € · majetok 9 452 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 2, posledné tržby 723 638 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
B&B personal agency v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
B&B personal agency je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 37 012 € (10 028 závierok), B&B personal agency má 723 638 €, čo je 20-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 597 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je B&B personal agency 17. z 294.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 300 €, polovica do 37 012 €, tri štvrtiny do 111 111 €; 10 % firiem má viac než 382 072 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 659 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 300 € |
| medián | 37 012 € |
| horný kvartil | 111 111 € |
| 10 % firiem má viac než | 382 072 € |
| B&B personal agency | 723 638 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- B&B personal agency
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby B&B personal agency s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | B&B personal agency | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 723 638 € | 37 012 € |
| 2017 | 300 € | 36 060 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| B&B personal agency | 723 638 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 36 133 € |
| medián kraja | 31 750 € |
| medián Slovenska | 37 012 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KM Management, spol. s r.o.Nitra · tržby 1 694 931 € (2025)
- A.I.I. Slovensko s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 694 302 € (2025)
- DaneTax MINI, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 693 669 € (2025)
- TACCONE s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 686 034 € (2013)
- Naše Farmy, a. s.Poprad · tržby 1 681 501 € (2025)
- ARATEN s.r.o.Komárno · tržby 1 678 718 € (2019)
- KARAT Software s. r. o.Nitra · tržby 1 674 866 € (2025)
- Euro Dotácie, a. s.Žilina · tržby 1 671 580 € (2025)
- Black Swan Investment Fund 1, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 1 668 627 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb B&B personal agency, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo B&B personal agency: Košice - Staré Mesto
B&B personal agency sídli na adrese Jesenná 22, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 742 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 77 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
B&B personal agency: IČO, sídlo a základné údaje
B&B personal agency, s. r. o. (IČO 50832212) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 12. 4. 2017, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 5. 2025, po 8 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 723 638 € a výsledok hospodárenia +2 561 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 12. 4. 2017 |
| Zánik | 15. 5. 2025 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy B&B personal agency
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu B&B personal agency
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu B&B personal agency
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Košice I
MMZ SK s.r.o.P&M&P, s.r.o.PACTUM s.r.o.Arcondis Solutions s.r.o.Inflame s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.