MIRINEX s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Fotografické činnosti
51 981 €tržby 2025 ▲ 62 %+9 166 €zisk 2025aktívna 9 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 21 844 €, výsledok hospodárenia 4 291 €
- 18 : tržby 87 245 €, výsledok hospodárenia 6 239 €
- 19 : tržby 78 827 €, výsledok hospodárenia -2 446 €
- 20 : tržby 45 617 €, výsledok hospodárenia -4 544 €
- 21 : tržby 37 334 €, výsledok hospodárenia -3 079 €
- 22 : tržby 34 655 €, výsledok hospodárenia -18 831 €
- 23 : tržby 36 888 €, výsledok hospodárenia 2 907 €
- 24 : tržby 32 089 €, výsledok hospodárenia -9 777 €
- 25 : tržby 51 981 €, výsledok hospodárenia 9 166 €
MIRINEX s.r.o. (IČO 50831054) mala v roku 2025 tržby 51 981 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MIRINEX
MIRINEX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 5 190 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5 190 € | — |
| 2024 | — | 5 190 € | — |
| 2023 | — | 5 151 € | — |
| 2022 | — | 5 027 € | — |
| 2021 | — | 3 606 € | — |
| 2020 | — | 5 192 € | — |
| 2019 | — | 10 032 € | — |
| 2018 | — | 10 419 € | — |
| 2017 | — | 822 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ MIRINEX
Podľa Registra právnických osôb koná za MIRINEX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník MIRINEX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Miroslav Kačerjak100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Miroslav Kačerjakod 12. 4. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MIRINEX
Za rok 2025 má MIRINEX v závierke tržby 51 981 €, o 62,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 166 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 87 245 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MIRINEX
Najvyššie tržby: rok 2018, 87 245 €. Najnižšie: rok 2017, 21 844 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 51 981 € |
| 2024 | 32 089 € |
| 2023 | 36 888 € |
| 2022 | 34 655 € |
| 2021 | 37 334 € |
| 2020 | 45 617 € |
| 2019 | 78 827 € |
| 2018 | 87 245 € |
| 2017 | 21 844 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 5 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −16 074 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 166 € |
| 2024 | −9 777 € |
| 2023 | 2 907 € |
| 2022 | −18 831 € |
| 2021 | −3 079 € |
| 2020 | −4 544 € |
| 2019 | −2 446 € |
| 2018 | 6 239 € |
| 2017 | 4 291 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MIRINEX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,6 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MIRINEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,6 % | +9,3 % |
| 2024 | −30,5 % | +5,3 % |
| 2023 | +7,9 % | +4,5 % |
| 2022 | −54,3 % | +4,6 % |
| 2021 | −8,2 % | +4,2 % |
| 2020 | −10,0 % | +3,6 % |
| 2019 | −3,1 % | +3,6 % |
| 2018 | +7,2 % | +4,1 % |
| 2017 | +19,6 % | +5,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+299,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +62,0 % |
| 2024 | −13,0 % |
| 2023 | +6,4 % |
| 2022 | −7,2 % |
| 2021 | −18,2 % |
| 2020 | −42,1 % |
| 2019 | −9,6 % |
| 2018 | +299,4 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MIRINEX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 954 €, vlastné imanie −11 074 € a záväzky 24 028 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 954 € | −11 074 € | 24 028 € |
| 2024 | 16 604 € | −20 240 € | 36 844 € |
| 2023 | 18 717 € | −10 463 € | 29 180 € |
| 2022 | 18 841 € | −13 370 € | 32 211 € |
| 2021 | 37 971 € | 5 461 € | 32 510 € |
| 2020 | 27 662 € | 8 540 € | 19 122 € |
| 2019 | 31 967 € | 13 083 € | 18 884 € |
| 2018 | 31 386 € | 15 529 € | 15 857 € |
| 2017 | 20 339 € | 9 291 € | 11 048 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MIRINEX (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 981 € | 9 166 € | 12 954 € | −11 074 € | 24 028 € | 16 844 € | +17,6 % |
| 2024 | 32 089 € | −9 777 € | 16 604 € | −20 240 € | 36 844 € | −2 221 € | −30,5 % |
| 2023 | 36 888 € | 2 907 € | 18 717 € | −10 463 € | 29 180 € | 10 272 € | +7,9 % |
| 2022 | 34 655 € | −18 831 € | 18 841 € | −13 370 € | 32 211 € | −11 552 € | −54,3 % |
| 2021 | 37 334 € | −3 079 € | 37 971 € | 5 461 € | 32 510 € | 2 014 € | −8,2 % |
| 2020 | 45 617 € | −4 544 € | 27 662 € | 8 540 € | 19 122 € | 1 116 € | −10,0 % |
| 2019 | 78 827 € | −2 446 € | 31 967 € | 13 083 € | 18 884 € | 8 196 € | −3,1 % |
| 2018 | 87 245 € | 6 239 € | 31 386 € | 15 529 € | 15 857 € | 19 018 € | +7,2 % |
| 2017 | 21 844 € | 4 291 € | 20 339 € | 9 291 € | 11 048 € | 7 193 € | +19,6 % |
Riziko: zaplatí MIRINEX?
Peniaze od štátu: MIRINEX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MIRINEX
Dátum vzniku MIRINEX je 12. 4. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/118976/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120507180
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 21 844 € · majetok 20 339 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 51 981 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MIRINEX
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- fotografické služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
MIRINEX v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
MIRINEX je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť fotografické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (3 757 závierok), MIRINEX má 51 981 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 784 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIRINEX 140. z 312.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 600 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 100 894 €; 10 % firiem má viac než 385 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 600 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 100 894 € |
| 10 % firiem má viac než | 385 482 € |
| MIRINEX | 51 981 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MIRINEX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MIRINEX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MIRINEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 51 981 € | 42 000 € |
| 2024 | 32 089 € | 39 544 € |
| 2023 | 36 888 € | 37 655 € |
| 2022 | 34 655 € | 34 999 € |
| 2021 | 37 334 € | 32 450 € |
| 2020 | 45 617 € | 29 377 € |
| 2019 | 78 827 € | 32 986 € |
| 2018 | 87 245 € | 34 346 € |
| 2017 | 21 844 € | 32 739 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MIRINEX | 51 981 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 47 068 € |
| medián kraja | 42 343 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DBA Tech s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 130 € (2025)
- PROJEKT ATELIÉR, s.r.o.Nová Baňa · tržby 118 695 € (2025)
- G&G Soft s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 118 469 € (2025)
- BASID s.r.o.Beluša · tržby 118 305 € (2025)
- Cultural Bridge, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 281 € (2025)
- R & I Solutions s.r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 118 279 € (2025)
- B I C Bratislava spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 118 105 € (2025)
- HSE SAFETY s.r.o.Žarnovica · tržby 117 807 € (2025)
- BPPO s.r.o.Prešov · tržby 117 559 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIRINEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo MIRINEX: Bratislava - Nové Mesto
MIRINEX sídli na adrese Matičná 602/12, 831 03 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
MIRINEX: IČO, sídlo a základné údaje
MIRINEX s.r.o. (IČO 50831054) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 12. 4. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Miroslav Kačerjak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 981 € a výsledok hospodárenia +9 166 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Fotografické činnosti (SK NACE 7420) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 4. 2017 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) MIRINEX s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 981 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 3 757 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy MIRINEX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MIRINEX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MIRINEX
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 349 tis. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
- Končiace zmluvy202zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov125firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava104 zmlúv za 3 roky · 543 488 € · naposledy 1. 7. 2026Slovenská televízia a rozhlas96 zmlúv za 3 roky · 136 542 € · naposledy 8. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska62 zmlúv za 3 roky · 153 133 € · naposledy 26. 6. 2024 Všetkých 175 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.20) v okrese Bratislava III
MARMANDE 1 s.r.o.Veľká špajza s.r.o.60fps s. r. o.Ponyhouse, s.r.o.PRESSKAM DEVELOPMENT 4 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.