Services J.S. s.r.o.
Staré Hory · Oprava a údržba motorových vozidiel
110 839 €tržby 2025 ▼ 49 %−8 938 €strata 2025aktívna 9 rokov10 až 19 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 11 985 €, výsledok hospodárenia -7 591 €
- 18 : tržby 13 504 €, výsledok hospodárenia -6 998 €
- 19 : tržby 14 497 €, výsledok hospodárenia -10 646 €
- 20 : tržby 22 880 €, výsledok hospodárenia -4 695 €
- 21 : tržby 42 235 €, výsledok hospodárenia -1 312 €
- 22 : tržby 72 472 €, výsledok hospodárenia -5 286 €
- 23 : tržby 115 122 €, výsledok hospodárenia -26 410 €
- 24 : tržby 217 112 €, výsledok hospodárenia -2 338 €
- 25 : tržby 110 839 €, výsledok hospodárenia -8 938 €
Services J.S. s.r.o. (IČO 50797000) mala v roku 2025 tržby 110 839 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Services J.S.
Services J.S. má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 10 až 19 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 27 032 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 27 032 € | — |
| 2024 | — | 55 486 € | — |
| 2023 | — | 26 280 € | — |
| 2022 | — | 12 969 € | — |
| 2021 | — | 12 420 € | — |
| 2020 | — | 5 993 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ Services J.S.
Podľa Registra právnických osôb koná za Services J.S. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Services J.S.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zuzana Sládečková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zuzana Sládečkováod 25. 3. 2017 | 10 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Services J.S.
Za rok 2025 má Services J.S. v závierke tržby 110 839 €, o 48,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 938 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 217 112 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Services J.S.
Najvyššie tržby: rok 2024, 217 112 €. Najnižšie: rok 2017, 11 985 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 110 839 € |
| 2024 | 217 112 € |
| 2023 | 115 122 € |
| 2022 | 72 472 € |
| 2021 | 42 235 € |
| 2020 | 22 880 € |
| 2019 | 14 497 € |
| 2018 | 13 504 € |
| 2017 | 11 985 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 9 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −74 214 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 938 € |
| 2024 | −2 338 € |
| 2023 | −26 410 € |
| 2022 | −5 286 € |
| 2021 | −1 312 € |
| 2020 | −4 695 € |
| 2019 | −10 646 € |
| 2018 | −6 998 € |
| 2017 | −7 591 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Services J.S.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −8,1 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Services J.S. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −8,1 % | +2,3 % |
| 2024 | −1,1 % | +2,0 % |
| 2023 | −22,9 % | +1,3 % |
| 2022 | −7,3 % | +0,9 % |
| 2021 | −3,1 % | +0,8 % |
| 2020 | −20,5 % | +0,6 % |
| 2019 | −73,4 % | +0,7 % |
| 2018 | −51,8 % | +0,7 % |
| 2017 | −63,3 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 8 rokov, najviac v roku 2024 (+88,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −48,9 % |
| 2024 | +88,6 % |
| 2023 | +58,9 % |
| 2022 | +71,6 % |
| 2021 | +84,6 % |
| 2020 | +57,8 % |
| 2019 | +7,4 % |
| 2018 | +12,7 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Services J.S.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 82 946 €, vlastné imanie −64 675 € a záväzky 147 621 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 82 946 € | −64 675 € | 147 621 € |
| 2024 | 80 079 € | −55 735 € | 135 814 € |
| 2023 | 87 709 € | −53 398 € | 141 107 € |
| 2022 | 50 409 € | −26 988 € | 77 397 € |
| 2021 | 30 566 € | −21 702 € | 52 268 € |
| 2020 | 11 887 € | −19 928 € | 31 815 € |
| 2019 | 6 192 € | −15 234 € | 21 426 € |
| 2018 | 6 553 € | −4 588 € | 11 141 € |
| 2017 | 5 332 € | 2 409 € | 2 923 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Services J.S. (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 110 839 € | −8 938 € | 82 946 € | −64 675 € | 147 621 € | 574 € | −8,1 % |
| 2024 | 217 112 € | −2 338 € | 80 079 € | −55 735 € | 135 814 € | 41 504 € | −1,1 % |
| 2023 | 115 122 € | −26 410 € | 87 709 € | −53 398 € | 141 107 € | −10 141 € | −22,9 % |
| 2022 | 72 472 € | −5 286 € | 50 409 € | −26 988 € | 77 397 € | −2 387 € | −7,3 % |
| 2021 | 42 235 € | −1 312 € | 30 566 € | −21 702 € | 52 268 € | 13 329 € | −3,1 % |
| 2020 | 22 880 € | −4 695 € | 11 887 € | −19 928 € | 31 815 € | 3 187 € | −20,5 % |
| 2019 | 14 497 € | −10 646 € | 6 192 € | −15 234 € | 21 426 € | −1 970 € | −73,4 % |
| 2018 | 13 504 € | −6 998 € | 6 553 € | −4 588 € | 11 141 € | −1 528 € | −51,8 % |
| 2017 | 11 985 € | −7 591 € | 5 332 € | 2 409 € | 2 923 € | −3 083 € | −63,3 % |
Riziko: zaplatí Services J.S.?
Services J.S. a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Services J.S. v objeme 4 164 € z roku 2023. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica: 4 164 € v 1 zmluve.
História firmy Services J.S.
Dátum vzniku Services J.S. je 25. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31708/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 11 985 € · majetok 5 332 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120484311
- Nový spoločník: Zuzana SládečkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica, hodnota zmluvy 4 164 €. Firma vznikla 25. 3. 2017.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 110 839 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Services J.S.
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Služby požičovní
- Administratívne služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Prevádzkovanie taxislužby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Services J.S. v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
Services J.S. je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 965 € (4 091 závierok), Services J.S. má 110 839 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 338 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Services J.S. 85. z 176.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 61 965 €, tri štvrtiny do 214 895 €; 10 % firiem má viac než 643 085 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 663 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 61 965 € |
| horný kvartil | 214 895 € |
| 10 % firiem má viac než | 643 085 € |
| Services J.S. | 110 839 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Services J.S.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Services J.S. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Services J.S. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 110 839 € | 61 965 € |
| 2024 | 217 112 € | 59 930 € |
| 2023 | 115 122 € | 55 031 € |
| 2022 | 72 472 € | 53 572 € |
| 2021 | 42 235 € | 49 786 € |
| 2020 | 22 880 € | 47 510 € |
| 2019 | 14 497 € | 49 532 € |
| 2018 | 13 504 € | 49 264 € |
| 2017 | 11 985 € | 48 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Services J.S. | 110 839 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 102 683 € |
| medián kraja | 60 536 € |
| medián Slovenska | 61 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VALDE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 275 691 € (2025)
- PODNIKATEĽKY s.r.o.Trenčianska Turná · tržby 271 233 € (2025)
- ZANOVI s. r. o.Nitra · tržby 264 420 € (2025)
- 7ucky s.r.o.Žilina · tržby 263 673 € (2025)
- T.V.A. servis s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 261 768 € (2025)
- ENERGOREAL s.r.o.Čachtice · tržby 260 933 € (2025)
- Bikeroom, s. r. o.Prievidza · tržby 247 426 € (2025)
- BARSOL s. r. o.Zemné · tržby 247 035 € (2025)
- FILIPO, s.r.o.Žiar nad Hronom · tržby 245 796 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Services J.S., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Services J.S.: Staré Hory
Services J.S. sídli na adrese Staré Hory 70, 976 02 Staré Hory, okres Banská Bystrica. V obci Staré Hory je 101 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824.
Staré Hory: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Services J.S.: IČO, sídlo a základné údaje
Services J.S. s.r.o. (IČO 50797000) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Staré Hory, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 25. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Juraj Sládeček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 110 839 € a výsledok hospodárenia −8 938 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 10 000 € |
| Vznik | 25. 3. 2017 |
| Obec | Staré Hory |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) Services J.S. s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 110 839 €, typická firma odvetvia 61 965 € (medián z 4 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy Services J.S.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Services J.S.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Services J.S.
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Staré Horytypický nepokrytý dopyt 111 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 3 946 308 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.120 zmlúv za 3 roky · 171 971 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 624 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Staré Hory
COOOL, s.r.o.H&H company s.r.o.Nábytok Holík s. r. o.Delewin Prime s.r.o.STAROHORKA s. r. o.Všetky firmy v obci Staré Hory ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Banská Bystrica
KURTA spol. s r.o.SPECTER sales s. r. o.Ascari Group s.r.o.AUTO - IMP SERVIS s.r.o.BB RENT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.