BDK advisory s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
65 000 €tržby 2020 ▼ 70 %+26 273 €zisk 2020aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 59 000 €, výsledok hospodárenia 7 497 €
- 18 : tržby 122 000 €, výsledok hospodárenia 59 051 €
- 19 : tržby 215 500 €, výsledok hospodárenia 137 441 €
- 20 : tržby 65 000 €, výsledok hospodárenia 26 273 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -231 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -228 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -338 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -568 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -569 €
BDK advisory s.r.o. (IČO 50788329), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 20. 4. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia BDK advisory
Podľa Registra právnických osôb konajú za BDK advisory 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci BDK advisory
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Daniel Čech50,0 %
- Ing. Branislav Kušík50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Daniel Čechod 3. 1. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Branislav Kušíkod 3. 1. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BDK advisory
Za rok 2020 má BDK advisory v závierke tržby 65 000 €, o 69,8 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +26 273 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 215 500 €.
Výkaz ziskov a strát BDK advisory
Najvyššie tržby: rok 2019, 215 500 €. Najnižšie: rok 2017, 59 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 65 000 € |
| 2019 | 215 500 € |
| 2018 | 122 000 € |
| 2017 | 59 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 5 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 228 328 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −569 € |
| 2024 | −568 € |
| 2023 | −338 € |
| 2022 | −228 € |
| 2021 | −231 € |
| 2020 | 26 273 € |
| 2019 | 137 441 € |
| 2018 | 59 051 € |
| 2017 | 7 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BDK advisory
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +40,4 %, medián odvetvia +9,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BDK advisory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +19,3 % |
| 2024 | — | +12,5 % |
| 2023 | — | +10,7 % |
| 2022 | — | +9,6 % |
| 2021 | — | +9,4 % |
| 2020 | +40,4 % | +9,2 % |
| 2019 | +63,8 % | +6,5 % |
| 2018 | +48,4 % | +6,6 % |
| 2017 | +12,7 % | +7,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2018 (+106,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −69,8 % |
| 2019 | +76,6 % |
| 2018 | +106,8 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BDK advisory
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 651 €, vlastné imanie 30 311 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 651 € | 30 311 € | 340 € |
| 2024 | 31 219 € | 30 879 € | 340 € |
| 2023 | 31 447 € | 31 447 € | — |
| 2022 | 31 785 € | 31 785 € | — |
| 2021 | 32 013 € | 32 013 € | — |
| 2020 | 51 681 € | 48 230 € | 3 451 € |
| 2019 | 195 316 € | 150 989 € | 44 327 € |
| 2018 | 124 488 € | 71 548 € | 52 940 € |
| 2017 | 49 000 € | 12 497 € | 36 503 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BDK advisory (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −569 € | 30 651 € | 30 311 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −568 € | 31 219 € | 30 879 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | −338 € | 31 447 € | 31 447 € | — | — | — |
| 2022 | — | −228 € | 31 785 € | 31 785 € | — | — | — |
| 2021 | — | −231 € | 32 013 € | 32 013 € | — | −3 € | — |
| 2020 | 65 000 € | 26 273 € | 51 681 € | 48 230 € | 3 451 € | 31 491 € | +40,4 % |
| 2019 | 215 500 € | 137 441 € | 195 316 € | 150 989 € | 44 327 € | 174 204 € | +63,8 % |
| 2018 | 122 000 € | 59 051 € | 124 488 € | 71 548 € | 52 940 € | 75 012 € | +48,4 % |
| 2017 | 59 000 € | 7 497 € | 49 000 € | 12 497 € | 36 503 € | 9 490 € | +12,7 % |
Riziko: zaplatí BDK advisory?
Peniaze od štátu: BDK advisory
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BDK advisory
Dátum vzniku BDK advisory je 20. 4. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/119092/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 59 000 € · majetok 49 000 €
- Nový štatutár: Daniel ČechKonateľ
- Nový spoločník: Daniel ČechSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BDK advisory
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Verejné obstarávanie
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
BDK advisory v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
BDK advisory je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 45 727 € (7 754 závierok), BDK advisory má 65 000 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BDK advisory 525. z 1 229.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 156 €, polovica do 45 727 €, tri štvrtiny do 105 861 €; 10 % firiem má viac než 410 536 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 600 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 156 € |
| medián | 45 727 € |
| horný kvartil | 105 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 410 536 € |
| BDK advisory | 65 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BDK advisory
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BDK advisory s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BDK advisory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 53 914 € |
| 2024 | — | 50 067 € |
| 2023 | — | 49 305 € |
| 2022 | — | 48 720 € |
| 2021 | — | 46 823 € |
| 2020 | 65 000 € | 45 727 € |
| 2019 | 215 500 € | 45 067 € |
| 2018 | 122 000 € | 43 684 € |
| 2017 | 59 000 € | 42 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| BDK advisory | 65 000 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 351 € |
| medián kraja | 52 655 € |
| medián Slovenska | 45 727 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Commodus s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 157 848 € (2025)
- BiteBerry s. r. o.Žilina · tržby 157 722 € (2025)
- TboTech s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 590 € (2025)
- MASIL s.r.oVáhovce · tržby 157 375 € (2025)
- ORANGUTAN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 268 € (2025)
- Beautrium s. r. o.Trnava · tržby 157 221 € (2025)
- MCDATA s.r.o.Holíč · tržby 157 209 € (2025)
- MMIT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 157 111 € (2025)
- CloudMatrix s.r.o.Dunajská Streda · tržby 157 107 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BDK advisory, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BDK advisory: Bratislava - Nové Mesto
BDK advisory sídli na adrese Riazanská 67, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 587 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BDK advisory: IČO, sídlo a základné údaje
BDK advisory s.r.o. (IČO 50788329) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 20. 4. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Daniel Čech a Ing. Branislav Kušík. Za rok 2020 sú v závierke tržby 65 000 € a výsledok hospodárenia +26 273 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 4. 2017 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) BDK advisory s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 65 000 €, typická firma odvetvia 45 727 € (medián z 7 754 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy BDK advisory
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BDK advisory
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BDK advisory
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Alacrity s.r.o.Alacrity Services s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava III
Labyrinth Labs s. r. o.OHPEN Technology Slovakia, s.r.o.PREFIS a. s.Panaxeo, s.r.o.Sportradar Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.