Štatistiky Kompletné dáta o firme

MA team s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

48 576 €tržby 2025 ▲ 57 %+7 364 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 5. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

48 576 €tržby 2025 ▲ 57 %
+7 364 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 5 470 €, výsledok hospodárenia 593 €
  2. 18 : tržby 13 127 €, výsledok hospodárenia 514 €
  3. 19 : tržby 24 781 €, výsledok hospodárenia 8 207 €
  4. 20 : tržby 24 243 €, výsledok hospodárenia 9 261 €
  5. 21 : tržby 48 334 €, výsledok hospodárenia 2 676 €
  6. 22 : tržby 30 520 €, výsledok hospodárenia 230 €
  7. 23 : tržby 49 281 €, výsledok hospodárenia 991 €
  8. 24 : tržby 30 882 €, výsledok hospodárenia 2 881 €
  9. 25 : tržby 48 576 €, výsledok hospodárenia 7 364 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MA team s. r. o. (IČO 50776312) mala v roku 2025 tržby 48 576 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MA team

V roku 2025 mala MA team priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 1 092 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konatelia MA team

Podľa Registra právnických osôb konajú za MA team 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Spoločníci MA team

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MA team
Podiely spoločníkov na vkladoch MA team Juraj Paška 50,0 %, Marianna Pašková 50,0 %. Spolu 5 000 €. Juraj Paška: 2 500 €, 50,0 %Marianna Pašková: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Juraj Paška50,0 %
  • Marianna Pašková50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Juraj Paškaod 10. 12. 2021 2 500 €50,0 %
Marianna Paškováod 10. 12. 2021 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok MA team

Za rok 2025 má MA team v závierke tržby 48 576 €, o 57,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 364 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 49 281 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 867 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202549 tis. €▲ +57,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 364 €zisk
Majetok (aktíva) 202557 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 202544 tis. €77,4 % majetku
Pridaná hodnota 202520 tis. €
Zisková marža 2025+15,2 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 9 rokov33 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov867 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MA team

Súvaha MA team

Všetky čísla zo závierok MA team (9 rokov)
Čísla zo závierok MA team po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202548 576 €7 364 €56 958 €12 864 €44 094 €19 591 €+15,2 %
202430 882 €2 881 €58 630 €8 381 €50 249 €16 418 €+9,3 %
202349 281 €991 €64 876 €6 491 €58 385 €15 129 €+2,0 %
202230 520 €230 €69 080 €5 730 €63 350 €10 898 €+0,8 %
202148 334 €2 676 €41 025 €8 176 €32 849 €5 085 €+5,5 %
202024 243 €9 261 €31 454 €14 671 €16 783 €11 453 €+38,2 %
201924 781 €8 207 €20 199 €13 207 €6 992 €12 786 €+33,1 %
201813 127 €514 €10 097 €5 514 €4 583 €1 946 €+3,9 %
20175 470 €593 €5 801 €5 593 €208 €785 €+10,8 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MA team?

Peniaze od štátu: MA team

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MA team

Dátum vzniku MA team je 11. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/118132/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 5 470 € · majetok 5 801 €
  3. Nový štatutár: Marianna PaškováKonateľ
  4. Nový spoločník: Juraj PaškaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový spoločník: Marianna PaškováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 48 576 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MA team

  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach (cateringové služby)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

MA team v odvetví právne a účtovnícke činnosti

MA team je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 424 € (9 936 závierok), MA team má 48 576 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 311 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MA team 257. z 586.

V odvetví v okrese Bratislava V1 311aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 936Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MA team, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo MA team: Bratislava - Petržalka

MA team sídli na adrese Bulíkova 5, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 477 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 546. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 477aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 546aktívnych
V tom istom odvetví1 311okres Bratislava V
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

MA team: IČO, sídlo a základné údaje

MA team s. r. o. (IČO 50776312) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 11. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Juraj Paška a Marianna Pašková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 576 € a výsledok hospodárenia +7 364 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 3. 2017
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov867 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) MA team s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 576 €, typická firma odvetvia 45 424 € (medián z 9 936 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LukyX s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava V

Dentsply Sirona Slovakia s. r. o.VIPER s.r.o.Faveo, s.r.o.VSsV, s. r. o.SUMATO s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť