RC HOLDING s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Športové činnosti i. n.
91 663 €tržby 2020 ▲ 5 %+911 €zisk 2020Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 48 571 €, výsledok hospodárenia 2 970 €
- 18 : tržby 48 954 €, výsledok hospodárenia 28 290 €
- 19 : tržby 87 487 €, výsledok hospodárenia 1 275 €
- 20 : tržby 91 663 €, výsledok hospodárenia 911 €
RC HOLDING s. r. o. (IČO 50773763), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 11. 3. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RC HOLDING
osobné náklady v roku 2020 boli 36 000 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 36 000 € | — |
| 2019 | — | 18 000 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ RC HOLDING
Podľa Registra právnických osôb koná za RC HOLDING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník RC HOLDING
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tatiana Cigáňová Rybnikárová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tatiana Cigáňová Rybnikárováod 11. 3. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RC HOLDING
Za rok 2020 má RC HOLDING v závierke tržby 91 663 €, o 4,8 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +911 €. Závierky máme za 4 roky (2017 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2020: 91 663 €.
Výkaz ziskov a strát RC HOLDING
Najvyššie tržby: rok 2020, 91 663 €. Najnižšie: rok 2017, 48 571 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 91 663 € |
| 2019 | 87 487 € |
| 2018 | 48 954 € |
| 2017 | 48 571 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 33 446 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 911 € |
| 2019 | 1 275 € |
| 2018 | 28 290 € |
| 2017 | 2 970 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RC HOLDING
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,0 %, medián odvetvia 0,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RC HOLDING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | +1,0 % | 0,0 % |
| 2019 | +1,5 % | +0,6 % |
| 2018 | +57,8 % | +0,9 % |
| 2017 | +6,1 % | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2019 (+78,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | +4,8 % |
| 2019 | +78,7 % |
| 2018 | +0,8 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RC HOLDING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 410 522 €, vlastné imanie 151 825 € a záväzky 230 050 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 410 522 € | 151 825 € | 230 050 € |
| 2019 | 410 158 € | 152 094 € | 231 214 € |
| 2018 | 396 877 € | 150 480 € | 246 397 € |
| 2017 | 12 277 € | 7 970 € | 4 307 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RC HOLDING (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 91 663 € | 911 € | 410 522 € | 151 825 € | 230 050 € | 77 886 € | +1,0 % |
| 2019 | 87 487 € | 1 275 € | 410 158 € | 152 094 € | 231 214 € | 40 299 € | +1,5 % |
| 2018 | 48 954 € | 28 290 € | 396 877 € | 150 480 € | 246 397 € | 39 119 € | +57,8 % |
| 2017 | 48 571 € | 2 970 € | 12 277 € | 7 970 € | 4 307 € | 6 847 € | +6,1 % |
Riziko: zaplatí RC HOLDING?
Peniaze od štátu: RC HOLDING
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RC HOLDING
Dátum vzniku RC HOLDING je 11. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/118124/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 48 571 € · majetok 12 277 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RC HOLDING
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Reklamné a marketingové služby
- Počítačové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Skladovanie
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Finančný leasing
- Faktoring a forfaiting
- Vydavateľská činnosť
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených prenájmom
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Služby požičovní
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
RC HOLDING v odvetví šport, zábava a rekreácia
RC HOLDING je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť športové činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 24 902 € (1 531 závierok), RC HOLDING má 91 663 €, čo je 3,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 899 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RC HOLDING 43. z 190.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 8 450 €, polovica do 24 902 €, tri štvrtiny do 72 977 €; 10 % firiem má viac než 278 037 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 8 450 € |
| medián | 24 902 € |
| horný kvartil | 72 977 € |
| 10 % firiem má viac než | 278 037 € |
| RC HOLDING | 91 663 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RC HOLDING
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RC HOLDING s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RC HOLDING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 91 663 € | 24 902 € |
| 2019 | 87 487 € | 37 844 € |
| 2018 | 48 954 € | 35 379 € |
| 2017 | 48 571 € | 35 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| RC HOLDING | 91 663 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 29 685 € |
| medián kraja | 23 727 € |
| medián Slovenska | 24 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- STAGEMAN Slovensko s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 591 € (2025)
- SOLARIS Travel, s. r. o.Vysoké Tatry · tržby 208 285 € (2025)
- Mestský hokejový klub RužomberokRužomberok · tržby 208 269 € (2025)
- HMP - Sport Managment, s.r.o.Púchov · tržby 207 965 € (2025)
- Tomky s.r.o.Borský Svätý Jur · tržby 207 466 € (2025)
- ZVÄZ SLOVENSKÉHO LYŽOVANIABratislava - mestská časť Ružinov · tržby 207 440 € (2025)
- AEROKLUB Prievidza, s. r. o.Prievidza · tržby 205 669 € (2025)
- PROFIGAME s.r.o.Piešťany · tržby 205 502 € (2025)
- Volejbalový klub Spartak Univerzita J. Selyeho KomárnoKomárno · tržby 205 129 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RC HOLDING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RC HOLDING: Bratislava - Petržalka
RC HOLDING sídli na adrese Námestie hraničiarov 29, 851 03 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
RC HOLDING: IČO, sídlo a základné údaje
RC HOLDING s. r. o. (IČO 50773763) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 11. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Tatiana Cigáňová Rybnikárová. Za rok 2020 sú v závierke tržby 91 663 € a výsledok hospodárenia +911 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Športové činnosti i. n. (SK NACE 9319) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 3. 2017 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) RC HOLDING s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2020 mala 91 663 €, typická firma odvetvia 24 902 €, čo je 3,7-násobok mediánu (medián z 1 531 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy RC HOLDING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RC HOLDING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RC HOLDING
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy153zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo cestovného ruchu a športu SR625 zmlúv za 3 roky · 236 248 480 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR213 zmlúv za 3 roky · 68 685 767 € · naposledy 15. 9. 2026NŠC134 zmlúv za 3 roky · 25 000 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 1 065 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BUSINESS TRAVEL SERVICES SLOVAKIA, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.19) v okrese Bratislava V
DOUBLE CH FARM s. r. o.FC Petržalka futbal a.s.Dukát, s.r.o.Rimavska energy s. r. o.ŠK Dunaj, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.