BB Raptor, s.r.o.
Most pri Bratislave · Maloobchod so športovými potrebami
87 545 €tržby 2025 ▼ 3 %+8 672 €zisk 2025aktívna 9 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 38 848 €, výsledok hospodárenia -44 360 €
- 18 : tržby 66 481 €, výsledok hospodárenia -5 921 €
- 19 : tržby 101 163 €, výsledok hospodárenia 659 €
- 20 : tržby 176 864 €, výsledok hospodárenia 4 936 €
- 21 : tržby 120 287 €, výsledok hospodárenia 3 060 €
- 22 : tržby 133 918 €, výsledok hospodárenia 3 125 €
- 23 : tržby 104 032 €, výsledok hospodárenia 1 948 €
- 24 : tržby 90 009 €, výsledok hospodárenia 2 672 €
- 25 : tržby 87 545 €, výsledok hospodárenia 8 672 €
BB Raptor, s.r.o. (IČO 50772091) mala v roku 2025 tržby 87 545 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BB Raptor
BB Raptor má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli -1 627 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | -1 627 € | — |
| 2018 | — | 566 € | — |
| 2017 | — | 8 017 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ BB Raptor
Podľa Registra právnických osôb koná za BB Raptor 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník BB Raptor
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Silvia Potroková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Silvia Potrokováod 31. 7. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BB Raptor
Za rok 2025 má BB Raptor v závierke tržby 87 545 €, o 2,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 672 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 176 864 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BB Raptor
Najvyššie tržby: rok 2020, 176 864 €. Najnižšie: rok 2017, 38 848 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 87 545 € |
| 2024 | 90 009 € |
| 2023 | 104 032 € |
| 2022 | 133 918 € |
| 2021 | 120 287 € |
| 2020 | 176 864 € |
| 2019 | 101 163 € |
| 2018 | 66 481 € |
| 2017 | 38 848 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 2 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −25 209 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 672 € |
| 2024 | 2 672 € |
| 2023 | 1 948 € |
| 2022 | 3 125 € |
| 2021 | 3 060 € |
| 2020 | 4 936 € |
| 2019 | 659 € |
| 2018 | −5 921 € |
| 2017 | −44 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BB Raptor
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,9 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BB Raptor | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +9,9 % | +2,3 % |
| 2024 | +3,0 % | +2,1 % |
| 2023 | +1,9 % | +1,4 % |
| 2022 | +2,3 % | +1,3 % |
| 2021 | +2,5 % | +1,2 % |
| 2020 | +2,8 % | +1,1 % |
| 2019 | +0,7 % | +1,1 % |
| 2018 | −8,9 % | +1,2 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2020 (+74,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,7 % |
| 2024 | −13,5 % |
| 2023 | −22,3 % |
| 2022 | +11,3 % |
| 2021 | −32,0 % |
| 2020 | +74,8 % |
| 2019 | +52,2 % |
| 2018 | +71,1 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BB Raptor
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 40 940 €, vlastné imanie 13 672 € a záväzky 27 268 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 940 € | 13 672 € | 27 268 € |
| 2024 | 8 703 € | 7 672 € | 1 031 € |
| 2023 | 25 299 € | 6 948 € | 18 351 € |
| 2022 | 52 496 € | 8 082 € | 44 414 € |
| 2021 | 13 630 € | 7 917 € | 5 713 € |
| 2020 | 14 936 € | 9 936 € | 5 000 € |
| 2019 | 29 046 € | 659 € | 28 387 € |
| 2018 | 32 979 € | −45 281 € | 78 260 € |
| 2017 | 36 152 € | −39 360 € | 75 512 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BB Raptor (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87 545 € | 8 672 € | 40 940 € | 13 672 € | 27 268 € | 10 631 € | +9,9 % |
| 2024 | 90 009 € | 2 672 € | 8 703 € | 7 672 € | 1 031 € | 2 915 € | +3,0 % |
| 2023 | 104 032 € | 1 948 € | 25 299 € | 6 948 € | 18 351 € | 5 524 € | +1,9 % |
| 2022 | 133 918 € | 3 125 € | 52 496 € | 8 082 € | 44 414 € | 7 142 € | +2,3 % |
| 2021 | 120 287 € | 3 060 € | 13 630 € | 7 917 € | 5 713 € | 61 221 € | +2,5 % |
| 2020 | 176 864 € | 4 936 € | 14 936 € | 9 936 € | 5 000 € | 7 007 € | +2,8 % |
| 2019 | 101 163 € | 659 € | 29 046 € | 659 € | 28 387 € | 101 163 € | +0,7 % |
| 2018 | 66 481 € | −5 921 € | 32 979 € | −45 281 € | 78 260 € | −2 601 € | −8,9 % |
| 2017 | 38 848 € | −44 360 € | 36 152 € | −39 360 € | 75 512 € | −31 127 € | −114,2 % |
Riziko: zaplatí BB Raptor?
Peniaze od štátu: BB Raptor
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BB Raptor
Dátum vzniku BB Raptor je 11. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Babeno s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/118121/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 38 848 € · majetok 36 152 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120465809
- Zmena obchodného menaPredtým Babeno s.r.o., odvtedy BB Raptor, s.r.o.
- Nový spoločník: Silvia PotrokováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 87 545 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BB Raptor
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Donášková služba
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Predaj súčiastok a príslušenstva motorových vozidiel
- Prenájom motorových vozidiel
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Fotografické služby
- Služby požičovní
- Informačná činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
BB Raptor v odvetví maloobchod
BB Raptor je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 955 závierok), BB Raptor má 87 545 €, čo je 90 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 704 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BB Raptor 166. z 374.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 989 €, polovica do 97 600 €, tri štvrtiny do 451 602 €; 10 % firiem má viac než 1 461 309 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 175 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 989 € |
| medián | 97 600 € |
| horný kvartil | 451 602 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 309 € |
| BB Raptor | 87 545 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BB Raptor
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BB Raptor s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BB Raptor | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 87 545 € | 97 600 € |
| 2024 | 90 009 € | 93 120 € |
| 2023 | 104 032 € | 95 712 € |
| 2022 | 133 918 € | 101 099 € |
| 2021 | 120 287 € | 87 423 € |
| 2020 | 176 864 € | 81 900 € |
| 2019 | 101 163 € | 85 084 € |
| 2018 | 66 481 € | 80 953 € |
| 2017 | 38 848 € | 74 666 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BB Raptor | 87 545 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 75 430 € |
| medián kraja | 91 748 € |
| medián Slovenska | 97 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DAL MAESTRO s.r.o.Prešov · tržby 208 739 € (2025)
- Potraviny Kanovský s. r. o.Borinka · tržby 208 634 € (2025)
- MB Apex s. r. o.Trenčín · tržby 208 625 € (2025)
- ZAFÍR zlatníctvo, s.r.o.Žilina · tržby 208 514 € (2025)
- RM RETRO s.r.o.Levice · tržby 208 386 € (2025)
- OFTEVA, s.r.o.Sereď · tržby 208 318 € (2025)
- VARGA ELEKTRO s.r.o.Lučenec · tržby 208 308 € (2025)
- FROST & MILLER s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 208 173 € (2025)
- ABCOM Košice s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 208 037 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BB Raptor, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BB Raptor: Most pri Bratislave
BB Raptor sídli na adrese Veterná 146/9, 900 46 Most pri Bratislave, okres Senec. V obci Most pri Bratislave je 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.
Most pri Bratislave: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
BB Raptor: IČO, sídlo a základné údaje
BB Raptor, s.r.o. (IČO 50772091) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, okres Senec. Dátum vzniku je 11. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Silvia Potroková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 87 545 € a výsledok hospodárenia +8 672 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 3. 2017 |
| Skoršie názvy | Babeno s.r.o. |
| Obec | Most pri Bratislave |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) BB Raptor, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 87 545 €, typická firma odvetvia 97 600 € (medián z 17 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy BB Raptor
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BB Raptor
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BB Raptor
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 100 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Most pri Bratislavetypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR519 zmlúv za 3 roky · 3 432 626 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 056 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Most pri Bratislave
ACAN, s.r.o.Trade thirty-two, s. r. o.ESC sk s.r.o.Roľnícke družstvo podielníkovPROFIMET SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Most pri Bratislave ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Senec
Media Comp. s.r.o.WTR-Tec, s. r. o.ŽELEZIARSTVO ŠVRČEK s.r.o.SIMMONS Slovakia, s. r. o.Commerce Connect, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.