BIO INVEST GROUP s.r.o.
Prešov · Činnosti reklamných agentúr
31 996 €tržby 2018 ▼ 70 %+6 584 €zisk 2018aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 108 263 €, výsledok hospodárenia 1 443 €
- 18 : tržby 31 996 €, výsledok hospodárenia 6 584 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 723 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 723 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -42 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
BIO INVEST GROUP s.r.o. (IČO 50760327), sídlo Prešov, je v registri zapísaná od 4. 3. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ BIO INVEST GROUP
Podľa Registra právnických osôb koná za BIO INVEST GROUP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci BIO INVEST GROUP
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Artur Krzysztof Wdowiak50,0 %
- Paweł Mariusz Nowakowski50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Artur Krzysztof Wdowiakod 4. 5. 2017 | 2 500 € | 50,0 % |
| Paweł Mariusz Nowakowskiod 11. 6. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BIO INVEST GROUP
Za rok 2018 má BIO INVEST GROUP v závierke tržby 31 996 €, o 70,4 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +6 584 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 108 263 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BIO INVEST GROUP
Najvyššie tržby: rok 2017, 108 263 €. Najnižšie: rok 2018, 31 996 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 31 996 € |
| 2017 | 108 263 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 5 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 859 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | −42 € |
| 2020 | −2 723 € |
| 2019 | −2 723 € |
| 2018 | 6 584 € |
| 2017 | 1 443 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BIO INVEST GROUP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +20,6 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BIO INVEST GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +6,8 % |
| 2024 | — | +4,5 % |
| 2023 | — | +2,9 % |
| 2022 | — | +3,0 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,1 % |
| 2018 | +20,6 % | +2,6 % |
| 2017 | +1,3 % | +3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BIO INVEST GROUP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 23 212 €, vlastné imanie 6 858 € a záväzky 16 354 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 23 212 € | 6 858 € | 16 354 € |
| 2024 | 23 212 € | 7 198 € | 16 014 € |
| 2023 | 23 212 € | 7 538 € | 15 674 € |
| 2022 | 23 212 € | 7 538 € | 15 674 € |
| 2021 | 23 212 € | 7 538 € | 15 674 € |
| 2020 | 23 254 € | 7 580 € | 15 674 € |
| 2019 | 25 977 € | 10 303 € | 15 674 € |
| 2018 | 28 700 € | 13 026 € | 15 674 € |
| 2017 | 31 727 € | 6 443 € | 25 284 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BIO INVEST GROUP (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 23 212 € | 6 858 € | 16 354 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 23 212 € | 7 198 € | 16 014 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 23 212 € | 7 538 € | 15 674 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 23 212 € | 7 538 € | 15 674 € | — | — |
| 2021 | — | −42 € | 23 212 € | 7 538 € | 15 674 € | — | — |
| 2020 | — | −2 723 € | 23 254 € | 7 580 € | 15 674 € | — | — |
| 2019 | — | −2 723 € | 25 977 € | 10 303 € | 15 674 € | — | — |
| 2018 | 31 996 € | 6 584 € | 28 700 € | 13 026 € | 15 674 € | 11 096 € | +20,6 % |
| 2017 | 108 263 € | 1 443 € | 31 727 € | 6 443 € | 25 284 € | 5 352 € | +1,3 % |
Riziko: zaplatí BIO INVEST GROUP?
Peniaze od štátu: BIO INVEST GROUP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BIO INVEST GROUP
Dátum vzniku BIO INVEST GROUP je 4. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: RANCHI s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34621/P
- Nový štatutár: Artur Krzysztof WdowiakKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým RANCHI s.r.o., odvtedy BIO INVEST GROUP s.r.o.
- Nový spoločník: Artur Krzysztof WdowiakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120474378
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 108 263 € · majetok 31 727 €
- Nový spoločník: Paweł Mariusz NowakowskiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BIO INVEST GROUP
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
BIO INVEST GROUP v odvetví reklama a prieskum trhu
BIO INVEST GROUP je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 40 000 € (5 584 závierok), BIO INVEST GROUP má 31 996 €, čo je 80 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 548 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BIO INVEST GROUP 107. z 172.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 390 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 132 744 €; 10 % firiem má viac než 480 717 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 975 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 390 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 132 744 € |
| 10 % firiem má viac než | 480 717 € |
| BIO INVEST GROUP | 31 996 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BIO INVEST GROUP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BIO INVEST GROUP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BIO INVEST GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 176 € |
| 2024 | — | 44 807 € |
| 2023 | — | 43 497 € |
| 2022 | — | 42 000 € |
| 2021 | — | 38 425 € |
| 2020 | — | 35 958 € |
| 2019 | — | 38 843 € |
| 2018 | 31 996 € | 40 000 € |
| 2017 | 108 263 € | 38 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| BIO INVEST GROUP | 31 996 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 48 300 € |
| medián kraja | 32 599 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FMCK s. r. o.Košice - mestská časť Košická Nová Ves · tržby 78 480 € (2025)
- MIRAGE, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 78 475 € (2025)
- artline s.r.o.Trenčín · tržby 78 355 € (2013)
- VO3 s.r.o.Kukučínov · tržby 78 347 € (2025)
- CVNZ s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 317 € (2025)
- ESO MEDIA s.r.o.Banská Bystrica · tržby 78 290 € (2025)
- Devsbridge s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 78 284 € (2025)
- Doubles s.r.o.Trenčín · tržby 78 198 € (2025)
- lovec company s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 78 174 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BIO INVEST GROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BIO INVEST GROUP: Prešov
BIO INVEST GROUP sídli na adrese Petrovanská 34, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 794 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 000. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
BIO INVEST GROUP: IČO, sídlo a základné údaje
BIO INVEST GROUP s.r.o. (IČO 50760327) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 4. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Artur Krzysztof Wdowiak. Za rok 2018 sú v závierke tržby 31 996 € a výsledok hospodárenia +6 584 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 3. 2017 |
| Skoršie názvy | RANCHI s.r.o. |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) BIO INVEST GROUP s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 31 996 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 5 584 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy BIO INVEST GROUP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BIO INVEST GROUP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BIO INVEST GROUP
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 446 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Prešov
ELEKTRA reklama, s.r.o.COMPRO Trade, s.r.o.Presov Hockey a.s.ALFA Line SK s.r.o.TAMPEX s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.