EKOSPRO s.r.o.
Kaluža · Architektonické činnosti
204 534 €tržby 2025 ▲ 73 %+18 255 €zisk 2025aktívna 9 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 112 750 €, výsledok hospodárenia 360 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 118 200 €, výsledok hospodárenia 3 821 €
- 25 : tržby 204 534 €, výsledok hospodárenia 18 255 €
EKOSPRO s.r.o. (IČO 50745727) mala v roku 2025 tržby 204 534 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EKOSPRO
EKOSPRO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 629 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 6 629 € | — |
| 2024 | — | 93 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ EKOSPRO
Podľa Registra právnických osôb koná za EKOSPRO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník EKOSPRO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EKOSPRO
Za rok 2025 má EKOSPRO v závierke tržby 204 534 €, o 73,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 255 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 204 534 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 892 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EKOSPRO
Najvyššie tržby: rok 2025, 204 534 €. Najnižšie: rok 2017, 112 750 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 204 534 € |
| 2024 | 118 200 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 112 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 22 436 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 18 255 € |
| 2024 | 3 821 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EKOSPRO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,9 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKOSPRO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,9 % | +9,1 % |
| 2024 | +3,2 % | +6,6 % |
| 2023 | — | +5,9 % |
| 2022 | — | +5,7 % |
| 2021 | — | +6,2 % |
| 2020 | — | +5,5 % |
| 2019 | — | +4,8 % |
| 2018 | — | +5,5 % |
| 2017 | +0,3 % | +7,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EKOSPRO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 156 311 €, vlastné imanie 27 437 € a záväzky 128 874 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 156 311 € | 27 437 € | 128 874 € |
| 2024 | 26 872 € | 9 181 € | 17 691 € |
| 2023 | 5 360 € | 5 360 € | — |
| 2022 | 5 400 € | 5 360 € | 40 € |
| 2021 | 5 360 € | 5 360 € | 40 € |
| 2020 | 5 400 € | 5 360 € | 40 € |
| 2019 | 5 400 € | 5 360 € | 40 € |
| 2018 | 5 400 € | 5 360 € | 40 € |
| 2017 | 23 731 € | 5 360 € | 18 371 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EKOSPRO (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204 534 € | 18 255 € | 156 311 € | 27 437 € | 128 874 € | 44 345 € | +8,9 % |
| 2024 | 118 200 € | 3 821 € | 26 872 € | 9 181 € | 17 691 € | 5 092 € | +3,2 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 360 € | 5 360 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 5 400 € | 5 360 € | 40 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 360 € | 5 360 € | 40 € | — | — |
| 2020 | — | — | 5 400 € | 5 360 € | 40 € | — | — |
| 2019 | — | — | 5 400 € | 5 360 € | 40 € | — | — |
| 2018 | — | — | 5 400 € | 5 360 € | 40 € | — | — |
| 2017 | 112 750 € | 360 € | 23 731 € | 5 360 € | 18 371 € | 456 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí EKOSPRO?
EKOSPRO a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom EKOSPRO v objeme 317 480 € z rokov 2024 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Malčice: 75 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2024, 285 500 € v 8 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2025 | 4 | 31 980 € |
| 2024 | 8 | 285 500 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy EKOSPRO
Dátum vzniku EKOSPRO je 14. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: ECOTEN consulting s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41028/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 112 750 € · majetok 23 731 €
- Nový štatutár: Ing. Štefan ČižmárKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým ECOTEN consulting s.r.o., odvtedy EKOSPRO s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Štefan ČižmárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Zbudza, hodnota zmluvy 10 000 €. Firma vznikla 14. 3. 2017.
- Najväčšia verejná zmluva: 75 000 €Objednávateľ Obec Malčice. Zmluva o dielo
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120471166
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 204 534 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EKOSPRO
- Poskytovanie služieb autorizovaným stavebným inžinierom v kategórii inžinier pre konštrukcie inžinierskych stavieb
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vedenie účtovníctva
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Verejné obstarávanie
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
EKOSPRO v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
EKOSPRO je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť architektonické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 421 € (7 329 závierok), EKOSPRO má 204 534 €, čo je 4,0-násobok mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EKOSPRO 17. z 64.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 882 €, polovica do 51 421 €, tri štvrtiny do 162 424 €; 10 % firiem má viac než 541 748 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 553 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 882 € |
| medián | 51 421 € |
| horný kvartil | 162 424 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 748 € |
| EKOSPRO | 204 534 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EKOSPRO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EKOSPRO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKOSPRO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 204 534 € | 51 421 € |
| 2024 | 118 200 € | 49 638 € |
| 2023 | — | 49 328 € |
| 2022 | — | 48 114 € |
| 2021 | — | 46 534 € |
| 2020 | — | 44 180 € |
| 2019 | — | 47 030 € |
| 2018 | — | 47 224 € |
| 2017 | 112 750 € | 46 170 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EKOSPRO | 204 534 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 59 424 € |
| medián kraja | 50 267 € |
| medián Slovenska | 51 421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- COPROJECT a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 482 669 € (2025)
- Shigenobu - rent bike, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 482 295 € (2023)
- OMERS, družstvo výroby a služiebPovažská Bystrica · tržby 481 936 € (2025)
- SK.INFLOW DESIGN s.r.o.Šaľa · tržby 480 895 € (2025)
- Lucron BTR, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 480 378 € (2025)
- Neo Domus, s.r.o.Trenčín · tržby 478 899 € (2025)
- SLAVEX Slovakia s.r.o.Pezinok · tržby 477 845 € (2025)
- SiteINVEST s.r.o.Stupava · tržby 474 798 € (2025)
- JFK Development, s.r.o.Košice - mestská časť Ťahanovce · tržby 473 974 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EKOSPRO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EKOSPRO: Kaluža
EKOSPRO sídli na adrese 119, 072 36 Kaluža, okres Michalovce. V obci Kaluža je 227 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 748.
Kaluža: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
EKOSPRO: IČO, sídlo a základné údaje
EKOSPRO s.r.o. (IČO 50745727) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kaluža, okres Michalovce. Dátum vzniku je 14. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Štefan Čižmár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 204 534 € a výsledok hospodárenia +18 255 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Architektonické činnosti (SK NACE 7111) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 3. 2017 |
| Skoršie názvy | ECOTEN consulting s.r.o. |
| Obec | Kaluža |
| Okres | Okres Michalovce |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 892 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) EKOSPRO s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 204 534 €, typická firma odvetvia 51 421 €, čo je 4,0-násobok mediánu (medián z 7 329 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy EKOSPRO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EKOSPRO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EKOSPRO
- Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 170 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy58zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
- Výhry konkurentov114firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 40 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Kalužatypický nepokrytý dopyt 203 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava177 zmlúv za 3 roky · 1 703 951 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.54 zmlúv za 3 roky · 40 660 € · naposledy 26. 8. 2026Mesto Trenčín51 zmlúv za 3 roky · 8 659 955 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 410 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kaluža
TRR centrum Kaluža, s.r.o.Zemplínska šírava, s.r.o.Dux plus s.r.o.KMS TRADE s.r.o.MIHALOV, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kaluža ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.11) v okrese Michalovce
APV Investment s. r. o.H2A / architects s.r.o.C-H Projekt s.r.o.ALNICO, s.r.o.ZINCHEM, a.s. v konkurze
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.