FLAGSHIP MEDIA s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
45 970 €tržby 2025 ▼ 3 %+13 243 €zisk 2025aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 620 €, výsledok hospodárenia 84 €
- 18 : tržby 6 590 €, výsledok hospodárenia 1 112 €
- 19 : tržby 15 406 €, výsledok hospodárenia -1 849 €
- 20 : tržby 14 646 €, výsledok hospodárenia 1 189 €
- 21 : tržby 12 553 €, výsledok hospodárenia 714 €
- 22 : tržby 20 391 €, výsledok hospodárenia 179 €
- 23 : tržby 44 313 €, výsledok hospodárenia 6 943 €
- 24 : tržby 47 552 €, výsledok hospodárenia 12 671 €
- 25 : tržby 45 970 €, výsledok hospodárenia 13 243 €
FLAGSHIP MEDIA s. r. o. (IČO 50740831) mala v roku 2025 tržby 45 970 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FLAGSHIP MEDIA
V roku 2025 mala FLAGSHIP MEDIA priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ FLAGSHIP MEDIA
Podľa Registra právnických osôb koná za FLAGSHIP MEDIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník FLAGSHIP MEDIA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Tomáš Rafaj100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Tomáš Rafajod 18. 2. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FLAGSHIP MEDIA
Za rok 2025 má FLAGSHIP MEDIA v závierke tržby 45 970 €, o 3,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 243 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 47 552 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 581 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FLAGSHIP MEDIA
Najvyššie tržby: rok 2024, 47 552 €. Najnižšie: rok 2017, 620 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 970 € |
| 2024 | 47 552 € |
| 2023 | 44 313 € |
| 2022 | 20 391 € |
| 2021 | 12 553 € |
| 2020 | 14 646 € |
| 2019 | 15 406 € |
| 2018 | 6 590 € |
| 2017 | 620 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 1 roku z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 34 286 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 243 € |
| 2024 | 12 671 € |
| 2023 | 6 943 € |
| 2022 | 179 € |
| 2021 | 714 € |
| 2020 | 1 189 € |
| 2019 | −1 849 € |
| 2018 | 1 112 € |
| 2017 | 84 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FLAGSHIP MEDIA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,8 %, medián odvetvia +10,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FLAGSHIP MEDIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +28,8 % | +10,9 % |
| 2024 | +26,6 % | +6,2 % |
| 2023 | +15,7 % | +5,2 % |
| 2022 | +0,9 % | +5,2 % |
| 2021 | +5,7 % | +5,9 % |
| 2020 | +8,1 % | +3,4 % |
| 2019 | −12,0 % | +3,4 % |
| 2018 | +16,9 % | +4,2 % |
| 2017 | +13,5 % | +6,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 7 rokov, najviac v roku 2019 (+133,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,3 % |
| 2024 | +7,3 % |
| 2023 | +117,3 % |
| 2022 | +62,4 % |
| 2021 | −14,3 % |
| 2020 | −4,9 % |
| 2019 | +133,8 % |
| 2018 | +962,9 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FLAGSHIP MEDIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 41 172 €, vlastné imanie 39 383 € a záväzky 1 789 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 41 172 € | 39 383 € | 1 789 € |
| 2024 | 28 549 € | 26 140 € | 2 409 € |
| 2023 | 14 865 € | 13 469 € | 1 396 € |
| 2022 | 6 607 € | 6 527 € | 80 € |
| 2021 | 6 400 € | 6 348 € | 52 € |
| 2020 | 5 762 € | 5 634 € | 128 € |
| 2019 | 4 445 € | 4 445 € | — |
| 2018 | 6 589 € | 6 294 € | 295 € |
| 2017 | 5 129 € | 5 084 € | 45 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FLAGSHIP MEDIA (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 970 € | 13 243 € | 41 172 € | 39 383 € | 1 789 € | 15 230 € | +28,8 % |
| 2024 | 47 552 € | 12 671 € | 28 549 € | 26 140 € | 2 409 € | 15 183 € | +26,6 % |
| 2023 | 44 313 € | 6 943 € | 14 865 € | 13 469 € | 1 396 € | 8 423 € | +15,7 % |
| 2022 | 20 391 € | 179 € | 6 607 € | 6 527 € | 80 € | 336 € | +0,9 % |
| 2021 | 12 553 € | 714 € | 6 400 € | 6 348 € | 52 € | 851 € | +5,7 % |
| 2020 | 14 646 € | 1 189 € | 5 762 € | 5 634 € | 128 € | 1 402 € | +8,1 % |
| 2019 | 15 406 € | −1 849 € | 4 445 € | 4 445 € | — | −1 765 € | −12,0 % |
| 2018 | 6 590 € | 1 112 € | 6 589 € | 6 294 € | 295 € | 1 479 € | +16,9 % |
| 2017 | 620 € | 84 € | 5 129 € | 5 084 € | 45 € | 270 € | +13,5 % |
Riziko: zaplatí FLAGSHIP MEDIA?
Peniaze od štátu: FLAGSHIP MEDIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FLAGSHIP MEDIA
Dátum vzniku FLAGSHIP MEDIA je 18. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/117554/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 620 € · majetok 5 129 €
- Nový spoločník: Mgr. Tomáš RafajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 45 970 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FLAGSHIP MEDIA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
FLAGSHIP MEDIA v odvetví film, video a hudba
FLAGSHIP MEDIA je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), FLAGSHIP MEDIA má 45 970 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 324 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FLAGSHIP MEDIA 77. z 149.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 715 €, polovica do 39 704 €, tri štvrtiny do 76 630 €; 10 % firiem má viac než 239 812 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 514 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 715 € |
| medián | 39 704 € |
| horný kvartil | 76 630 € |
| 10 % firiem má viac než | 239 812 € |
| FLAGSHIP MEDIA | 45 970 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FLAGSHIP MEDIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FLAGSHIP MEDIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FLAGSHIP MEDIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 970 € | 39 704 € |
| 2024 | 47 552 € | 38 168 € |
| 2023 | 44 313 € | 34 550 € |
| 2022 | 20 391 € | 34 650 € |
| 2021 | 12 553 € | 30 241 € |
| 2020 | 14 646 € | 25 710 € |
| 2019 | 15 406 € | 31 189 € |
| 2018 | 6 590 € | 33 120 € |
| 2017 | 620 € | 31 745 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FLAGSHIP MEDIA | 45 970 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 47 008 € |
| medián kraja | 44 898 € |
| medián Slovenska | 39 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- screenstein s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 747 € (2025)
- positive film, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 693 € (2025)
- PURE Holding s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 102 897 € (2024)
- BMPR, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 102 329 € (2025)
- GROS s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 102 112 € (2025)
- SEO media s. r. o.Prievidza · tržby 101 632 € (2025)
- CapitalX s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 101 573 € (2025)
- ROADTRIP STUDIO s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 101 457 € (2025)
- Landl Production, s.r.o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 101 418 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FLAGSHIP MEDIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FLAGSHIP MEDIA: Bratislava - Petržalka
FLAGSHIP MEDIA sídli na adrese Fedinova 22, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
FLAGSHIP MEDIA: IČO, sídlo a základné údaje
FLAGSHIP MEDIA s. r. o. (IČO 50740831) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 18. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Mgr. Tomáš Rafaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 970 € a výsledok hospodárenia +13 243 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 2. 2017 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 581 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) FLAGSHIP MEDIA s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 970 €, typická firma odvetvia 39 704 € (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy FLAGSHIP MEDIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FLAGSHIP MEDIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FLAGSHIP MEDIA
- Tendre96súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov411firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 602 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas1 238 zmlúv za 3 roky · 18 957 045 € · naposledy 13. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska485 zmlúv za 3 roky · 7 982 649 € · naposledy 28. 6. 2024Audiovizuálny fond241 zmlúv za 3 roky · 20 792 219 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 392 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Bratislava V
CINEMAX Bratislava, s. r. o.Habitics s.r.o.SLADECEK s. r. o.Fisch&Doz production s.r.o.Funtasy media s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.