i-Account s. r. o.
Košice - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
382 666 €tržby 2025 ▲ 7 %−274 753 €strata 2025aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 27 466 €, výsledok hospodárenia -2 249 €
- 24 : tržby 356 096 €, výsledok hospodárenia -272 100 €
- 25 : tržby 382 666 €, výsledok hospodárenia -274 753 €
i-Account s. r. o. (IČO 50740547) mala v roku 2025 tržby 382 666 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ i-Account
Podľa Registra právnických osôb koná za i-Account 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník i-Account
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Meridies development a.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Meridies development a.s.od 12. 2. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok i-Account
Za rok 2025 má i-Account v závierke tržby 382 666 €, o 7,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −274 753 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 382 666 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát i-Account
Najvyššie tržby: rok 2025, 382 666 €. Najnižšie: rok 2022, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 382 666 € |
| 2024 | 356 096 € |
| 2023 | 27 466 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −549 102 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −274 753 € |
| 2024 | −272 100 € |
| 2023 | −2 249 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- i-Account
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −71,8 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | i-Account | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −71,8 % | +8,4 % |
| 2024 | −76,4 % | +4,9 % |
| 2023 | −8,2 % | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
| 2018 | — | +2,5 % |
| 2017 | — | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha i-Account
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 764 554 €, vlastné imanie −544 102 € a záväzky 4 308 656 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 764 554 € | −544 102 € | 4 308 656 € |
| 2024 | 3 875 942 € | −269 349 € | 4 145 291 € |
| 2023 | 4 013 168 € | 2 751 € | 4 010 417 € |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € | 0 € |
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2019 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2018 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2017 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok i-Account (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 382 666 € | −274 753 € | 3 764 554 € | −544 102 € | 4 308 656 € | 221 543 € | −71,8 % |
| 2024 | 356 096 € | −272 100 € | 3 875 942 € | −269 349 € | 4 145 291 € | 221 464 € | −76,4 % |
| 2023 | 27 466 € | −2 249 € | 4 013 168 € | 2 751 € | 4 010 417 € | 27 045 € | −8,2 % |
| 2022 | 0 € | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 0 € | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2019 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2018 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2017 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí i-Account?
Peniaze od štátu: i-Account
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy i-Account
Dátum vzniku i-Account je 18. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40832/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Ing. Igor SkoršepaKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120439420
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 382 666 €.
- Nový spoločník: Meridies development a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti i-Account
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- čistiace a upratovacie služby
- faktoring a forfaiting
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
i-Account v odvetví administratívne a kancelárske služby
i-Account je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), i-Account má 382 666 €, čo je 9,1-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 241 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je i-Account 54. z 579.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| i-Account | 382 666 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- i-Account
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby i-Account s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | i-Account | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 382 666 € | 42 000 € |
| 2024 | 356 096 € | 39 518 € |
| 2023 | 27 466 € | 40 738 € |
| 2022 | 0 € | 39 912 € |
| 2021 | — | 35 907 € |
| 2020 | — | 34 318 € |
| 2019 | — | 37 023 € |
| 2018 | — | 36 740 € |
| 2017 | — | 34 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| i-Account | 382 666 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 43 720 € |
| medián kraja | 37 877 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MH plus, s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 844 200 € (2025)
- Finanzconsulting k.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 843 820 € (2022)
- SENVANG s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 843 010 € (2025)
- Fin Fine, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 842 371 € (2024)
- Sydam s.r.o.Veľký Ďur · tržby 841 122 € (2025)
- BRAKON s.r.o.Prešov · tržby 838 562 € (2025)
- Facility services Slovensko, s.r.o.Trnava · tržby 838 546 € (2025)
- Jozef Bednár Transport s. r. o.Víťaz · tržby 836 262 € (2025)
- N.Brothers s. r. o.Štúrovo · tržby 834 620 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb i-Account, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo i-Account: Košice - Staré Mesto
i-Account sídli na adrese Hlavná 55/104, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
i-Account: IČO, sídlo a základné údaje
i-Account s. r. o. (IČO 50740547) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 18. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Igor Skoršepa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 382 666 € a výsledok hospodárenia −274 753 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 2. 2017 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) i-Account s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 382 666 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 9,1-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy i-Account
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu i-Account
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu i-Account
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 12 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Rowill s. r. o.SUPORT s.r.o.CB SPRAVA Reality s. r. o.CB SPRAVA SK s. r. o.Rowill GROUP s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice I
Vivicta Slovakia s. r. o.SMB Industries s. r. o.MVT-Partners, s. r. o.CERE Invest Lorinčík, s. r. o.SK - MINERALS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.