MKMB s. r. o.
Komárno · Technické testovanie a analýzy
22 569 €tržby 2025 ▲ 6 %−28 931 €strata 2025aktívna 9 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 15 026 €, výsledok hospodárenia 1 333 €
- 18 : tržby 38 120 €, výsledok hospodárenia 4 025 €
- 19 : tržby 47 377 €, výsledok hospodárenia 1 721 €
- 20 : tržby 61 296 €, výsledok hospodárenia 1 825 €
- 21 : tržby 86 674 €, výsledok hospodárenia 2 256 €
- 22 : tržby 66 230 €, výsledok hospodárenia -1 111 €
- 23 : tržby 31 192 €, výsledok hospodárenia -24 428 €
- 24 : tržby 21 200 €, výsledok hospodárenia -32 123 €
- 25 : tržby 22 569 €, výsledok hospodárenia -28 931 €
MKMB s. r. o. (IČO 50736914) mala v roku 2025 tržby 22 569 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MKMB
V roku 2025 mala MKMB priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 225 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 13 225 € | — |
| 2024 | — | 11 804 € | — |
| 2023 | — | 11 180 € | — |
| 2022 | — | 10 453 € | — |
| 2021 | — | 9 970 € | — |
| 2020 | — | 9 402 € | — |
| 2019 | — | 5 967 € | — |
| 2018 | — | 3 889 € | — |
| 2017 | — | 881 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia MKMB
Podľa Registra právnických osôb konajú za MKMB 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci MKMB
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MKMB
Za rok 2025 má MKMB v závierke tržby 22 569 €, o 6,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −28 931 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 86 674 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MKMB
Najvyššie tržby: rok 2021, 86 674 €. Najnižšie: rok 2017, 15 026 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 22 569 € |
| 2024 | 21 200 € |
| 2023 | 31 192 € |
| 2022 | 66 230 € |
| 2021 | 86 674 € |
| 2020 | 61 296 € |
| 2019 | 47 377 € |
| 2018 | 38 120 € |
| 2017 | 15 026 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −75 433 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −28 931 € |
| 2024 | −32 123 € |
| 2023 | −24 428 € |
| 2022 | −1 111 € |
| 2021 | 2 256 € |
| 2020 | 1 825 € |
| 2019 | 1 721 € |
| 2018 | 4 025 € |
| 2017 | 1 333 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MKMB
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −78,3 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MKMB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +9,1 % |
| 2024 | — | +6,6 % |
| 2023 | −78,3 % | +5,9 % |
| 2022 | −1,7 % | +5,7 % |
| 2021 | +2,6 % | +6,2 % |
| 2020 | +3,0 % | +5,5 % |
| 2019 | +3,6 % | +4,8 % |
| 2018 | +10,6 % | +5,5 % |
| 2017 | +8,9 % | +7,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+153,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,5 % |
| 2024 | −32,0 % |
| 2023 | −52,9 % |
| 2022 | −23,6 % |
| 2021 | +41,4 % |
| 2020 | +29,4 % |
| 2019 | +24,3 % |
| 2018 | +153,7 % |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MKMB
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 25 822 €, vlastné imanie 476 € a záväzky 25 346 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 25 822 € | 476 € | 25 346 € |
| 2024 | 49 082 € | 3 407 € | 45 675 € |
| 2023 | 86 237 € | −9 470 € | 95 707 € |
| 2022 | 121 591 € | 14 958 € | 106 633 € |
| 2021 | 135 318 € | 16 069 € | 119 249 € |
| 2020 | 40 950 € | 13 814 € | 27 136 € |
| 2019 | 27 574 € | 11 989 € | 15 585 € |
| 2018 | 28 461 € | 15 358 € | 13 103 € |
| 2017 | 12 532 € | 11 333 € | 1 199 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MKMB (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 569 € | −28 931 € | 25 822 € | 476 € | 25 346 € | 10 136 € | −128,2 % |
| 2024 | 21 200 € | −32 123 € | 49 082 € | 3 407 € | 45 675 € | 8 543 € | −151,5 % |
| 2023 | 31 192 € | −24 428 € | 86 237 € | −9 470 € | 95 707 € | 15 468 € | −78,3 % |
| 2022 | 66 230 € | −1 111 € | 121 591 € | 14 958 € | 106 633 € | 19 621 € | −1,7 % |
| 2021 | 86 674 € | 2 256 € | 135 318 € | 16 069 € | 119 249 € | 6 261 € | +2,6 % |
| 2020 | 61 296 € | 1 825 € | 40 950 € | 13 814 € | 27 136 € | 12 368 € | +3,0 % |
| 2019 | 47 377 € | 1 721 € | 27 574 € | 11 989 € | 15 585 € | 8 665 € | +3,6 % |
| 2018 | 38 120 € | 4 025 € | 28 461 € | 15 358 € | 13 103 € | 9 102 € | +10,6 % |
| 2017 | 15 026 € | 1 333 € | 12 532 € | 11 333 € | 1 199 € | 2 568 € | +8,9 % |
Riziko: zaplatí MKMB?
Peniaze od štátu: MKMB
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MKMB
Dátum vzniku MKMB je 30. 3. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42947/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 15 026 € · majetok 12 532 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120499667
- Nový spoločník: Ing. Marián KolibáčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 22 569 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MKMB
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- počítačové služby
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
MKMB v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
MKMB je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 421 € (7 329 závierok), MKMB má 22 569 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 063 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MKMB 81. z 124.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 882 €, polovica do 51 421 €, tri štvrtiny do 162 424 €; 10 % firiem má viac než 541 748 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 553 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 882 € |
| medián | 51 421 € |
| horný kvartil | 162 424 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 748 € |
| MKMB | 22 569 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MKMB
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MKMB s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MKMB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 22 569 € | 51 421 € |
| 2024 | 21 200 € | 49 638 € |
| 2023 | 31 192 € | 49 328 € |
| 2022 | 66 230 € | 48 114 € |
| 2021 | 86 674 € | 46 534 € |
| 2020 | 61 296 € | 44 180 € |
| 2019 | 47 377 € | 47 030 € |
| 2018 | 38 120 € | 47 224 € |
| 2017 | 15 026 € | 46 170 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MKMB | 22 569 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 46 299 € |
| medián kraja | 50 095 € |
| medián Slovenska | 51 421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Sarah.net, s.r.o.Prešov · tržby 51 585 € (2025)
- I-KOR s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 585 € (2025)
- HolPro s.r.o.Terchová · tržby 51 556 € (2025)
- ROKA-BAU architecture & project, s. r. o.Leopoldov · tržby 51 543 € (2025)
- Thermosol s. r. o.Bodza · tržby 51 534 € (2025)
- im-engineering, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 51 517 € (2025)
- DSK Real s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 51 477 € (2025)
- EVAM plus, s.r.o.Lubina · tržby 51 421 € (2025)
- SariSof development s. r. o.Mojš · tržby 51 363 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MKMB, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MKMB: Komárno
MKMB sídli na adrese Malá Iža 37, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
MKMB: IČO, sídlo a základné údaje
MKMB s. r. o. (IČO 50736914) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 30. 3. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Ing. Marián Kolibáč a Monika Besztrová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 569 € a výsledok hospodárenia −28 931 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 3. 2017 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) MKMB s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 569 €, typická firma odvetvia 51 421 € (medián z 7 329 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy MKMB
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MKMB
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MKMB
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 800 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 500 €
- Výhry konkurentov47firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 700 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava165 zmlúv za 3 roky · 2 759 012 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.143 zmlúv za 3 roky · 129 377 € · naposledy 30. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR92 zmlúv za 3 roky · 1 217 924 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 875 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Komárno
SKITUS Automotive s.r.o.3DTEC s.r.o.K - CONTROLL s. r. o.MOVMAKER s.r.oSKITUS Production s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.