BOATLAND s.r.o.
Košice - Juh · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
117 €tržby 2019 ▼ 99 %−121 €strata 2019aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 12 455 €, výsledok hospodárenia -7 513 €
- 18 : tržby 13 441 €, výsledok hospodárenia -1 215 €
- 19 : tržby 117 €, výsledok hospodárenia -121 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -287 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -228 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -136 €
BOATLAND s.r.o. (IČO 50710761), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 11. 2. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BOATLAND
V roku 2022 mala BOATLAND priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2018 boli 1 380 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF), výkaz 2018 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Konateľ BOATLAND
Podľa Registra právnických osôb koná za BOATLAND 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník BOATLAND
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Csaba Juhász100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Csaba Juhászod 7. 5. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BOATLAND
Za rok 2019 má BOATLAND v závierke tržby 117 €, o 99,1 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −121 €. Závierky máme za 6 rokov (2017 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2018: 13 441 €.
Výkaz ziskov a strát BOATLAND
Najvyššie tržby: rok 2018, 13 441 €. Najnižšie: rok 2019, 117 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 117 € |
| 2018 | 13 441 € |
| 2017 | 12 455 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −9 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −136 € |
| 2021 | −228 € |
| 2020 | −287 € |
| 2019 | −121 € |
| 2018 | −1 215 € |
| 2017 | −7 513 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BOATLAND
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −9,0 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BOATLAND | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
| 2018 | −9,0 % | +2,5 % |
| 2017 | −60,3 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BOATLAND
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 125 655 €, vlastné imanie 4 228 € a záväzky 121 427 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 125 655 € | 4 228 € | 121 427 € |
| 2021 | 62 € | −10 805 € | 10 867 € |
| 2020 | 10 € | −10 577 € | 10 587 € |
| 2019 | 15 € | −10 291 € | 10 306 € |
| 2018 | 5 457 € | −1 215 € | 6 672 € |
| 2017 | 9 424 € | −7 513 € | 16 937 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BOATLAND (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −136 € | 125 655 € | 4 228 € | 121 427 € | −514 € | — |
| 2021 | — | −228 € | 62 € | −10 805 € | 10 867 € | −180 € | — |
| 2020 | — | −287 € | 10 € | −10 577 € | 10 587 € | −287 € | — |
| 2019 | 117 € | −121 € | 15 € | −10 291 € | 10 306 € | 13 € | −103,4 % |
| 2018 | 13 441 € | −1 215 € | 5 457 € | −1 215 € | 6 672 € | 2 712 € | −9,0 % |
| 2017 | 12 455 € | −7 513 € | 9 424 € | −7 513 € | 16 937 € | −7 301 € | −60,3 % |
Riziko: zaplatí BOATLAND?
Peniaze od štátu: BOATLAND
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BOATLAND
Dátum vzniku BOATLAND je 11. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Creative Events Slovakia, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40754/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 12 455 € · majetok 9 424 €
- Zmena obchodného menaPredtým Creative Events Slovakia, s.r.o., odvtedy BOATLAND s.r.o.
- Nový štatutár: Csaba JuhászKonateľ
- Nový spoločník: Csaba JuhászSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BOATLAND
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
BOATLAND v odvetví administratívne a kancelárske služby
BOATLAND je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 37 025 € (12 779 závierok), BOATLAND má 117 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 408 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BOATLAND 640. z 643.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 208 €, polovica do 37 025 €, tri štvrtiny do 118 571 €; 10 % firiem má viac než 414 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 460 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 208 € |
| medián | 37 025 € |
| horný kvartil | 118 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 414 401 € |
| BOATLAND | 117 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BOATLAND
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BOATLAND s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BOATLAND | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 39 919 € |
| 2021 | — | 35 898 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
| 2019 | 117 € | 37 025 € |
| 2018 | 13 441 € | 36 740 € |
| 2017 | 12 455 € | 34 285 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| BOATLAND | 117 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 45 394 € |
| medián kraja | 29 286 € |
| medián Slovenska | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TROYA 36 s. r. o.Komárno · tržby 290 € (2020)
- Pastelky, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 286 € (2025)
- Stricko s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 285 € (2025)
- Objektiik s. r. o.Galanta · tržby 283 € (2025)
- ORTHOPEDICA s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 281 € (2025)
- MV online, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 281 € (2024)
- TOP bývanie s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 280 € (2025)
- NewGen s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 280 € (2025)
- VIKIKA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 280 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BOATLAND, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BOATLAND: Košice - Juh
BOATLAND sídli na adrese Štúrova 8, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 703 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 92 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
BOATLAND: IČO, sídlo a základné údaje
BOATLAND s.r.o. (IČO 50710761) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 11. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Csaba Juhász. Za rok 2019 sú v závierke tržby 117 € a výsledok hospodárenia −121 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 2. 2017 |
| Skoršie názvy | Creative Events Slovakia, s.r.o. |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) BOATLAND s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 117 €, typická firma odvetvia 37 025 € (medián z 12 779 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy BOATLAND
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BOATLAND
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BOATLAND
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Košice IV
Pal.Van., s.r.o.ISS projects, s.r.o.PIKOT PIONEERING s. r. o.FamilyGoods, s.r.o.MQS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.