VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nord Group s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Výstavba obytných a neobytných budov

79 930 €tržby 2019 ▲ 68 %+97 €zisk 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

79 930 €tržby 2019 ▲ 68 %
+97 €zisk 2019
  1. 17 : tržby 17 100 €, výsledok hospodárenia -200 €
  2. 18 : tržby 47 490 €, výsledok hospodárenia 311 €
  3. 19 : tržby 79 930 €, výsledok hospodárenia 97 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Nord Group s.r.o. (IČO 50710516), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 21. 2. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Nord Group

Podľa Registra právnických osôb koná za Nord Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník Nord Group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Nord Group
Podiely spoločníkov na vkladoch Nord Group Rosen Kirilov Metodiev 100,0 %. Spolu 5 000 €. Rosen Kirilov Metodiev: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Rosen Kirilov Metodiev100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Rosen Kirilov Metodievod 17. 11. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Nord Group

Za rok 2019 má Nord Group v závierke tržby 79 930 €, o 68,3 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +97 €. Závierky máme za 3 roky (2017 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2019: 79 930 €.

Tržby 201980 tis. €▲ +68,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201997 €zisk
Majetok (aktíva) 20195 220 €
Vlastné imanie 20195 208 €
Záväzky 201912 €0,2 % majetku
Pridaná hodnota 2019230 €
Zisková marža 2019+0,1 %medián odvetvia +1,5 %
Súčet výsledkov za 3 roky208 €2017 až 2019

Výkaz ziskov a strát Nord Group

Súvaha Nord Group

Všetky čísla zo závierok Nord Group (3 roky)
Čísla zo závierok Nord Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201979 930 €97 €5 220 €5 208 €12 €230 €+0,1 %
201847 490 €311 €5 181 €5 111 €70 €465 €+0,7 %
201717 100 €−200 €21 750 €4 800 €16 950 €−200 €−1,2 %

Riziko: zaplatí Nord Group?

Peniaze od štátu: Nord Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Nord Group

Dátum vzniku Nord Group je 21. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/127729/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 17 100 € · majetok 21 750 €
  3. Nový štatutár: Rosen Kirilov MetodievKonateľ
  4. Nový spoločník: Rosen Kirilov MetodievSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Nord Group

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Nord Group v odvetví výstavba budov

Nord Group je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 59 831 € (6 964 závierok), Nord Group má 79 930 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 910 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nord Group 178. z 388.

V odvetví v okrese Bratislava V910aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 964Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia60 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+1,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nord Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava V ›

Sídlo Nord Group: Bratislava - Petržalka

Nord Group sídli na adrese Betliarska 3769/12, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 62 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví910okres Bratislava V
Na tej istej adrese62aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Nord Group: IČO, sídlo a základné údaje

Nord Group s.r.o. (IČO 50710516) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 21. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Rosen Kirilov Metodiev. Za rok 2019 sú v závierke tržby 79 930 € a výsledok hospodárenia +97 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 2. 2017
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Nord Group s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 79 930 €, typická firma odvetvia 59 831 € (medián z 6 964 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Nord Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Nord Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Nord Group

  • Tendre89súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy176zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

AJ Invest, s.r.o.giddily s.r.o.Nord Specialist s.r.o.TPP company s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava V

Terra Trnavia 5, s.r.o.BeMiCon s.r.o.SKELETON, a. s.GEOSOUL s.r.o.ACISTAV SK s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk