FRMOL, s.r.o.
Stráňany · Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu
295 028 €tržby 2024 ▲ 6 %+9 429 €zisk 2024aktívna 9 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 18 : tržby 249 214 €, výsledok hospodárenia 1 761 €
- 19 : tržby 165 712 €, výsledok hospodárenia 3 764 €
- 20 : tržby 252 841 €, výsledok hospodárenia 3 794 €
- 21 : tržby 356 731 €, výsledok hospodárenia 14 988 €
- 22 : tržby 306 280 €, výsledok hospodárenia 7 066 €
- 23 : tržby 278 301 €, výsledok hospodárenia 6 315 €
- 24 : tržby 295 028 €, výsledok hospodárenia 9 429 €
FRMOL, s.r.o. (IČO 50705474) mala v roku 2024 tržby 295 028 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FRMOL
FRMOL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konateľ FRMOL
Podľa Registra právnických osôb koná za FRMOL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník FRMOL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Bernát100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Bernátod 9. 2. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FRMOL
Za rok 2024 má FRMOL v závierke tržby 295 028 €, o 6,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +9 429 €. Závierky máme za 8 rokov (2017 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 356 731 €.
Výkaz ziskov a strát FRMOL
Najvyššie tržby: rok 2021, 356 731 €. Najnižšie: rok 2019, 165 712 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 295 028 € |
| 2023 | 278 301 € |
| 2022 | 306 280 € |
| 2021 | 356 731 € |
| 2020 | 252 841 € |
| 2019 | 165 712 € |
| 2018 | 249 214 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 47 117 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 9 429 € |
| 2023 | 6 315 € |
| 2022 | 7 066 € |
| 2021 | 14 988 € |
| 2020 | 3 794 € |
| 2019 | 3 764 € |
| 2018 | 1 761 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FRMOL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,2 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FRMOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +3,2 % | +2,2 % |
| 2023 | +2,3 % | +1,3 % |
| 2022 | +2,3 % | +1,5 % |
| 2021 | +4,2 % | +1,3 % |
| 2020 | +1,5 % | +1,1 % |
| 2019 | +2,3 % | +1,1 % |
| 2018 | +0,7 % | +1,3 % |
| 2017 | — | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+52,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +6,0 % |
| 2023 | −9,1 % |
| 2022 | −14,1 % |
| 2021 | +41,1 % |
| 2020 | +52,6 % |
| 2019 | −33,5 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FRMOL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 79 668 €, vlastné imanie 64 885 € a záväzky 14 783 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 79 668 € | 64 885 € | 14 783 € |
| 2023 | 64 369 € | 60 457 € | 3 912 € |
| 2022 | 99 733 € | 86 642 € | 13 091 € |
| 2021 | 64 992 € | 59 577 € | 5 415 € |
| 2020 | 36 197 € | 34 589 € | 1 608 € |
| 2019 | 40 396 € | 14 395 € | 26 001 € |
| 2018 | 41 836 € | 6 761 € | 35 075 € |
| 2017 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FRMOL (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 295 028 € | 9 429 € | 79 668 € | 64 885 € | 14 783 € | 12 726 € | +3,2 % |
| 2023 | 278 301 € | 6 315 € | 64 369 € | 60 457 € | 3 912 € | 8 050 € | +2,3 % |
| 2022 | 306 280 € | 7 066 € | 99 733 € | 86 642 € | 13 091 € | 9 007 € | +2,3 % |
| 2021 | 356 731 € | 14 988 € | 64 992 € | 59 577 € | 5 415 € | 19 051 € | +4,2 % |
| 2020 | 252 841 € | 3 794 € | 36 197 € | 34 589 € | 1 608 € | 4 888 € | +1,5 % |
| 2019 | 165 712 € | 3 764 € | 40 396 € | 14 395 € | 26 001 € | 4 851 € | +2,3 % |
| 2018 | 249 214 € | 1 761 € | 41 836 € | 6 761 € | 35 075 € | 2 270 € | +0,7 % |
| 2017 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí FRMOL?
Peniaze od štátu: FRMOL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FRMOL
Dátum vzniku FRMOL je 9. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: HDS - GMBH, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34050/P
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120438199 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým HDS - GMBH, s.r.o., odvtedy FRMOL, s.r.o.
- Nový spoločník: Ján BernátSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 8, posledné tržby 295 028 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FRMOL
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poľnohospodárstvo a lestníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
FRMOL v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
FRMOL je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 53 742 € (4 072 závierok), FRMOL má 295 028 €, čo je 5,5-násobok mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 203 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FRMOL 5. z 34.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 961 €, polovica do 53 742 €, tri štvrtiny do 222 176 €; 10 % firiem má viac než 658 758 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 984 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 961 € |
| medián | 53 742 € |
| horný kvartil | 222 176 € |
| 10 % firiem má viac než | 658 758 € |
| FRMOL | 295 028 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FRMOL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FRMOL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FRMOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 295 028 € | 53 742 € |
| 2023 | 278 301 € | 51 253 € |
| 2022 | 306 280 € | 49 675 € |
| 2021 | 356 731 € | 48 340 € |
| 2020 | 252 841 € | 45 038 € |
| 2019 | 165 712 € | 48 008 € |
| 2018 | 249 214 € | 48 414 € |
| 2017 | — | 47 708 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| FRMOL | 295 028 € |
|---|---|
| medián okresu Stará Ľubovňa | 51 951 € |
| medián kraja | 65 108 € |
| medián Slovenska | 53 742 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MOORTEN, k.s.Zvolen · tržby 733 997 € (2025)
- MOTÝĽ TRADE, s. r. o.Tvrdošín · tržby 733 337 € (2025)
- Propaganda 360, s. r. o.Sládkovičovo · tržby 731 266 € (2025)
- SKC drevo, s.r.o.Kochanovce · tržby 731 161 € (2025)
- VUDEX, s.r.o.Topoľčany · tržby 727 035 € (2025)
- ŠULEK FOREST, s. r. o.Hriňová · tržby 726 735 € (2025)
- DREVOLES s.r.o.Trenčianska Turná · tržby 726 092 € (2025)
- GenWood s.r.o.Brezovica · tržby 721 275 € (2025)
- DREVOX MJ, s.r.o.Veľké Teriakovce · tržby 720 658 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FRMOL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FRMOL: Stráňany
FRMOL sídli na adrese 45, 065 33 Stráňany, okres Stará Ľubovňa. V obci Stráňany je 37 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 402. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Stráňany: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
FRMOL: IČO, sídlo a základné údaje
FRMOL, s.r.o. (IČO 50705474) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stráňany, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 9. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ján Bernát. Za rok 2024 sú v závierke tržby 295 028 € a výsledok hospodárenia +9 429 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 2. 2017 |
| Skoršie názvy | HDS - GMBH, s.r.o. |
| Obec | Stráňany |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) FRMOL, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 295 028 €, typická firma odvetvia 53 742 €, čo je 5,5-násobok mediánu (medián z 4 072 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›
Sieť prepojení firmy FRMOL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FRMOL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FRMOL
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 53 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 27 tis. €
- Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 12 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Stráňany
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 211 456 € · naposledy 1. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat183 zmlúv za 3 roky · 2 775 517 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 94 053 € · naposledy 15. 9. 2026 Všetkých 434 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Biofarma - Stráňany, s.r.o.JAROJA s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Stráňany
ISOM Mont s.r.o.Simply Solution s. r. o.Zimná voda pozem. spol. v StráňanochObec StráňanyFolvark Solutions s. r. o.Všetky firmy v obci Stráňany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.29) v okrese Stará Ľubovňa
PA.CA. s.r.o.C. E. Budoš, s. r. o.TrieskaSK s. r. o.Aurrora s.r.o.Gravit s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.