SPV75, s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto
zaniknutá 23. 5. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 5. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk
SPV75, s.r.o. v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 23. 5. 2024, tržby v registri nemá.
SPV75, s.r.o. v likvidácii (IČO 50700898), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 21. 1. 2017 do 23. 5. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci SPV75, s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok SPV75, s.r.o.
Závierky máme za 8 rokov (2017 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát SPV75, s.r.o.
Zisk v 1 roku, strata v 6 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −768 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −12 € |
| 2023 | −5 € |
| 2022 | −75 € |
| 2021 | −54 € |
| 2020 | −54 € |
| 2019 | 562 € |
| 2018 | −1 130 € |
| 2017 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SPV75, s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 14 233 €, vlastné imanie 14 233 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 14 233 € | 14 233 € | — |
| 2023 | 14 244 € | 14 244 € | — |
| 2022 | 14 249 € | 14 249 € | 30 500 € |
| 2021 | 14 324 € | 14 324 € | — |
| 2020 | 14 378 € | 14 378 € | — |
| 2019 | 4 432 € | 4 432 € | — |
| 2018 | 2 696 272 € | 3 870 € | 2 592 402 € |
| 2017 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SPV75, s.r.o. (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −12 € | 14 233 € | 14 233 € | — | — | — |
| 2023 | — | −5 € | 14 244 € | 14 244 € | — | — | — |
| 2022 | — | −75 € | 14 249 € | 14 249 € | 30 500 € | — | — |
| 2021 | — | −54 € | 14 324 € | 14 324 € | — | — | — |
| 2020 | — | −54 € | 14 378 € | 14 378 € | — | — | — |
| 2019 | — | 562 € | 4 432 € | 4 432 € | — | −26 100 € | — |
| 2018 | — | −1 130 € | 2 696 272 € | 3 870 € | 2 592 402 € | −173 696 € | — |
| 2017 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí SPV75, s.r.o.?
Peniaze od štátu: SPV75, s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SPV75, s.r.o.
Dátum vzniku SPV75, s.r.o. je 21. 1. 2017. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/116736/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SPV75, s.r.o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
SPV75, s.r.o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov.
Sídlo SPV75, s.r.o.: Bratislava - Staré Mesto
SPV75, s.r.o. sídli na adrese Pribinova 18, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
SPV75, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
SPV75, s.r.o. v likvidácii (IČO 50700898) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 21. 1. 2017, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 5. 2024, po 7 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68200 |
| Vznik | 21. 1. 2017 |
| Zánik | 23. 5. 2024 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SPV75, s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SPV75, s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SPV75, s.r.o.
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 242 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.